Schowek

Jak propozycja?

  • Jestem za

    Głosy: 42 91,3%
  • a nawet przeciw

    Głosy: 4 8,7%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.
Proponuję, aby do ekwipunku doszła zakładka "schowek". Możnaby do niego chować przedmioty, których nie da się pozbyć, a są zupełnie bezużyteczne i za każdym razem tylko zajmują miejsce w EQ.... mam tu na myśli przedmioty typu św. Patryk (takie coś na niskim lvlu nic nie da), kupidyn, kalendarz adwentowy, jakiś lipny rewolwer bez dopisku, ten za reflinka, i tego typu przedmioty.

Przedmioty można wkładać i wyjmować dowolnie do/ze schowka.
 
Idea schowka jest już stara, a nadal bardzo potrzebna wobec rosnącej liczby śmieci w eq. Ważną rzeczą powinno być to, żeby ten schowek się nie ładował podczas logowania, co znacznie odciąży łącza i szybkość ładowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak teraz forum przegladam i faktycznie ten schowek by sie przydal na te tzw smieci ktorych nie mozna sprzedac jestem na :I: TAK :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można to załatwić w inny sposób, tj. wprowadzić opcje filtrowania wyświetlania przedmiotów. Nadal byłyby tam gdzie są, ale nie przeszkadzałyby w podglądzie.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
jakąś skrzyneczkę do której będe wkładał produkty czy tam eq

poproszę :traper:
 

DeletedUser30079

Gość
Gość
Można dodać w banku zakładkę "Depozyt", tam dostalibyśmy miejsce jak w magazynie fortowym tyle że na itemy :) Powiedzmy 3 strony, ktoś kto ma więcej itemów płaci powiedzmy 50k za więcej miejsca w depozycie, lub też bryłki jeśli coś ma być dochodowe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na tak. idąc tym tropem w plecak mogli by dorobić "kieszonkę" na wszelkiego rodzaju wzmocnienia, i kieszonkę w której można by schować zestawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry