zaakceptowany serca dla znajomych

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika szap, 15. Lut 2014.

Poleć tę stronę

?

czy jesteś za 24 h czy raz dziennie ?

1. raz dziennie, o dowolnej godzinie

59 głos(ów)
    88,1%
  2. tylko po upływie 24 h od poprzedniego rozdania

8 głos(ów)
    11,9%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. szap

szap

Docenione treści:
    0
    Proponuję zmienić zasadę rozdawania dwudziestki serduszek każdemu znajomemu z listy z raz "na 24 godziny" na "raz dziennie". Jaka różnica ? Taka, że nie trzeba by było czekać dokładnie 24 h, ale działało by to jak np darmowe losowanie cyrku, czyli raz dziennie o dowolnej godzinie, niezależnie od godziny losowania z dnia poprzedniego. Chyba każdemu byłoby wygodniej rozdać wszystkim za jednym przysiadem niż sprawdzać listę w poszukiwaniu "komu tu jeszcze ..." bo takie coś szybko męczy.
    Dla tych co napiszą "będzie za łatwo" powodzenia w wytrwaniu do końca loterii, ob wam się chciało rozdawać do końca !

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Kwi 2015
  2. pantomas

pantomas Saloonowy mistrz pióra

Docenione treści:
    4
    Obecnie krąży skrypt, który bardzo ułatwia rozdawanie serc i nie jest to już problemem. Trzeba tylko popytać kolegów, albo wejść w link poniżej.

3. pawel040

pawel040

Docenione treści:
    0
    Skrypt to tylko małe udogodnienie a propozycja zawarta w pierwszym poście powinna zostać zauważona. Sam mam porozdawane serducha w różnych godzina i co by nie było to musze sprawdzać co kilka godzin komu tu jeszcze nie dałem.
    Jestem za propozycją.

4. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    99
    dajcie se siana... mnie odobiście te serduszka denerwują. Utrudniają mi czytanie raportów i w sumie czekam aż minie przedział czasowy na ten beznadziejny event.

5. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    106
    Pawel
    wystarczy z wszystkimi serduchami poczekać do jednej godziny i wtedy rozdać cały komplet naraz. Przecież i tak dostaniesz raz na dobę to co to zmieni czy to będzie 8 rano czy 20. Nagrody wpływają bezpośrednio do eq także nie trzeba czekać i specjalnie klikać "odbierz nagrodę"

6. Luczki

Luczki

Docenione treści:
    0
    Powinno to lecieć z automatu. Kiedy o 1 w nocy pojawia się nowa gra walentynkowa to w tym czasie system mógłby rozdać po 20 serc dla każdego znajomego. Jeżeli zaprosilibyśmy kogoś lub zaproszono by nas to serca byłyby rozdane dla tej osoby o 1 w nocy dnia następnego (oczywiście osoby zaproszone po północy do godziny 1 dostałyby serca w tym samym dniu o godzinie 1) ::D:

7. grextero

grextero Gość Gość

Nic dodać.

BTW - mogłaby być opcja w tym skrypciku "rozdaj wszystkim" ;) - Tak tak za łatwo by było.

8. Bartosz86

Bartosz86

Docenione treści:
    0
    Niestety założenie jest takie aby gracz sam wysyłał serca / aksamitki, a dodatkowo event jest aby zwięksyć aktyeność graczy.

9. sebalip7777777

sebalip7777777

Docenione treści:
    5
    Jakby było raz dziennie o dowolnej porze gracze by więcej wysyłali a IG mniej zarobi.

10. szap

szap

Docenione treści:
    0
    Dlatego właśnie napisałem propozycję żeby miało to ręce i nogi. Jak widać po ankiecie ludzie też to chcą, ale jak zwykle ...
    "To co się dzieje naprawdę nie istnieje
    Więc nie warto mieć niczego, tylko karmić zmysły
    Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję
    Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły"

BTW dzięki za nic nie wnoszącą odpowiedź członka teamu na ankietę z przed prawie roku.

11. Bartosz86

Bartosz86

Docenione treści:
    0
    Co do terminu to fakt - nie spojrzałem na datę (było w nowych postać - pewnie ktoś zagłosował.)
    W TWT jest troszkę, gram od 2008 i już nie raz chciałbym by coś wyglądało inaczej, a po prostu nie zależy to od człowieka i musisz się dostosować do tego co masz...
    "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi..."

12. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    Dział propozycje jest od tego żeby gracze się łudzili ze mogą coś zmienić poprzez swoje pomysły.

Ja mam takie pytanie jak już o propozycjach mowa. Były 2 spotkania z supportem , były tam rzucane propozycje .
    Czy zostały one przekazane już do IG ? A jak tak to jaki jest ich status na ta chwilę ?

13. Nessu3

Nessu3 Zespół The West

Docenione treści:
    7
    Pomysł jest dobry. Temat nie zostanie zamknięty.

Temat został wyczyszczony z postów nie na temat.

Ostatnio edytowane: 11. Lis 2014
  14. dersar

dersar

Docenione treści:
    1
    Wolałbym aby przy takich zadaniach była opcja zaznaczyć wszystkich przyjaciół i dodać jednocześnie bonusy.
    Można też zmienić tak żeby dający bonus dla przyjaciel dostawał punkt. To bardziej motywuje do dawania. Co jak przyjaciel nie będzie miał czasu aby wysłać bonusy.

15. szap

szap

Docenione treści:
    0
    Czyli: piszcie sobie dalej, i tak nikt z tym nic nie zrobi. Ktoś jeszcze ma jakieś złudzenia ?

16. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    Jak to ktoś kiedyś napisał " nie zamykajcie im możliwości pisania propozycji, niech żyją w złudzeniu ze mogą coś zrobić"

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.