Seria Gothic

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia

Którego Gohtica najbardziej lubisz?


  • W sumie głosujących
    186
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Gothic to moja ulubiona seria gier :)Ale grałem w : 1, 2, 2 nk . I dla mnie Gothic nk najlepszy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
x

Przeszedłem wszystkie trzy części Gothica (1,2,3) W noc kruka postanowiłem nie grać bo po pierwsze za dużo bugów a po drugie ubicie zwykłego poszukiwacza stanowi nie lada wyczyn ;P więc po co sobie utrudniać... do tego piraci itd. nie przypadł mi ten dodatek do gustu.. Moja ulubiona część Gothica to oczywiście trójka którą przeszedłem cztery razy.. Zmierzch Bogów posiadam, ale mój komp ledwo jest w stanie trójkę uciągnąć więc przeszedłem parę questów i dałem sobie spokój na jakiś czas zanim nie będę miał lepszego PC :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie Gothica 2 + NK :p
Pierwsza część też jest super ale jakoś wolę dwójkę.
A trójka to kompletne dno ,pełna bugów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wczoraj właśnie przeszedłem znów Gothic'a 2 drogą paladyna ;) ale musiałem się namęczyć w ostatnim rozdziale.. Jednak tójka była wygodniejsza jeśli chodzi o ukończenie gry. Zostaje przy swoim: Trzecia część wymiata
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ooo gameplay ciekawie wygląda.
Ale powiem wam że Gothic 4 pójdzie na porządnym sprzęcie (na 23012321304234% nie na moim :D)
Karta graficzna Ati Radeon 4890
Procek AMD Phenom II 4x 3.0GHz
Ram : 4GB

To będą najniższe zapewne :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gothic II: Noc Kruka i Gothic III: Zmierzch Bogów są sobie równi tak bym wybrał 2 no ale inna ankieta :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja najbardzoej lubie g2 a co do g4 nie będziemy sterować rybakiem tylko pasterzem.Co do g4 to wiem całkiem sporo jak ktoś chce sie czegoś o nim dowiedzieć to pisać!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gothic 2.
Ciekawa fabuła, przeszedłem w 8h.
Mozna sobie pobiegać, pociachac mobki, pocheatować.

Czekam na Gothica 4, mam nadzieje że najpierw wyjdzie na x'a.
 

DeletedUser9512

Gość
Gość
Nie czytalem postow ale zerknelem tylko na wyniki ankiety. Dziwie sie ze gothic I ma tak malo glosow. Co prawda II byla zdecydowanie najlepsza ale na drugim miejscu zdecydowanie powinna byc I. III to zdecydowanie najgorsza czesc.
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Noc Kruka najlepsza po kupnie dodatka do Gothica 2 d; Gra fajna ale trudno o przyzwoity start i jak padasz tracisz :/ czeba czesto zapisywac gre:(
Gra ogółem 7/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dość dużo znam na temat G4, bo ojciec kolegi mojego kolegi pracuje w tej firmie (zapomniałem jak się nazywa :D) która robi Gothic 4:). Na pewno będziemy kierować rybakiem, a nie Bezimiennym.

Stary twojego kolegi pracuje w Spellboundzie? Śmiech na sali.

Ooo gameplay ciekawie wygląda.
Ale powiem wam że Gothic 4 pójdzie na porządnym sprzęcie (na 23012321304234% nie na moim :D)
Karta graficzna Ati Radeon 4890
Procek AMD Phenom II 4x 3.0GHz
Ram : 4GB

To będą najniższe zapewne :D

Jeśli to jest twój sprzęt, to jest czego pozazdrościć ;] Pójdzie ci spokojnie na full.


@Topic:
Jak dla mnie najlepszą częścią jest G3! Nie obchodzi mnie co o tym myślicie, wisi mi to. Przeszedłem wszystkie części gothica (oprócz ZB, bo po rozmowie z Gornem złapałem save buga ;s) bez kodów (g1 jako woj, g2 nk jako paladyn i najemnik, a g3 wszystkimi drogami) i g3 ma to coś takiego, czego inne części gothica nie mają. Może chodzi, o tą różnorodność terenów, albo piękno (był ktoś kiedyś w okolicach wodospadu, na zachód od Silden?), a może to ta muzyka? Nie wiem, jakoś ciężko jest mi to wytłumaczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20454

Gość
Gość
NOC KRUKA jest najlepsze grałem i bardzo mi się podobała:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie : Gothic 2 oczywiście:)
Gothic 3 ma za dużo bugów... szkoda, bo można się tam nawet pobawić :)
Ale i tak w grach RPG to Wiedźmin rządzi i wymiata!! :D

Ps. Na kodach czasami można się pobawić, co robię zawsze po przejsciu jakiejś gry któryś raz z kolei.. :)


Jak byście porównali Gothica do Wiedźmina? ;P

tych gier nie da się porównać, Wiedźmin o niebo lepszy!!!:D:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
część 1 była fajna 2 taka sobie w 3 nie grałem ;_)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grałem we wszystkie części gothic'a bardzo je lubie szczególnie g1,g3 na pewno zagram w g4
 
Status
Zamknięty.
Do góry