Seria Gothic

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia

Którego Gohtica najbardziej lubisz?


  • W sumie głosujących
    186
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
najleprzy jest dodatek do 1 Mroczne Tajemnice powala na kolana
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętam jak z kolegami się grało w Gothic'a ! ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gothic 2: Noc Kruka. Zdecydowanie. Ta kraina w dodatku... ma swój klimat, cała gra ma to coś, co przyciąga mnie na długie godziny. U mnie jest ta zależność, że przechodzę grę, żeby później, po kilku/kilkunastu miesiącach znowu ją odpalić i ponownie przejść... bo chcę. Bo mam przemożną chęć pograć w Gothica. Szkoda, że już nie ma gier z takim klimatem rodem z Gothic 2: NK...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Noc kruka. Dobre kody a i nie trza wiele wysiłku by je uruchomić. No i jeszcze podzielenie na rozdziały. Szkoda ,że już ją ukończyłem. Teraz aż tak nie pociąga. Zostają jeszcze filmy na You Tube. Trudno...::(:
 
Tak, wiem, jestem górnikiemhmpf

Fajnie się grało w "noc kruka", ale niestety było za dużo błędów. Dzisiaj może grafika pierwszych części nie jest powalająca, ale klimat::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja aktualnie gram w G2 NK i G3 + właśnie kończę pobierać G1 z dodatkiem "Mroczne tajemnice" wszystkie części są dla mnie równie dobre, trzecia część ma coś w sobie urzekającego, rzecz jasna jak się zainstaluje wszystkie patche i questpacki ;;)


Ale Gothic niestety wymięka w porównaniu do polskiego Wiedźmina ;)
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Wiedźmin - mój najlepszy klimat (zwłaszcza jedynka - po prostu wszystko co kocham - Gwałty, krew, poezja, prostytucja, błoto i żelazo).

Gothic też ma to coś, najlepiej mi się grało w 1+ MT.
Kożuszku, będzie dobrze, ale błędy też są.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Gothic I i II ma unikalny klimat jakiego nie ma w żadnej innej grze. To jedyna gra w jakiej nie skarżę się na błędy tylko traktuję je jako część gry :I:
Jedynka ma jak dla mnie troszkę lepszą fabułę dlatego bardziej go lubię :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zwykły Gothic bo podoba mi się to, że zaczynamy jako nikt i wszyscy mają nas w gdzieś, a my na końcu pokonujemy Śniącego.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Jakie są wasze ulubione frakcje w gothicach?
Ja zawsze w G1 grałem najemnikiem/mag wody a w G2 paladynem :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze przyznam sie...
Nigdy nie gralem w zadna czesc Gothica. Jakos mnie on nie pociaga. Powiedzcie mi co jest w nim takiego niezwyklego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze, zagram i sprawdze czy mi sie bedzie podobala.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak patrzę i w ankiecie nie ma arcanii :)
to w sumie dobrze żę ten syf już się nie nazywa gothic
@down wiem :) ale ponoć można edytować ankiety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@up
1.Zobacz datę tematu, jeszcze nie było Arcanii.
2.Ostatnio Arcania była CDAction, pograłem i bardzo słabe wdłg. mnie. Nie polecam.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Jak dla mnie Arcania jest dużo lepsza od Gothic'a 3 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
....

Dla mnie Laresa szkodnika najlepszą częścią jest gothic 2 NK Ponieważ świat jest taki akurat a w :
Gothic 3 Swiat jest za duży
a w gothic 1 jest za mały pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gothic 3 według mnie najlepsza dużo broni itp. świat duży, ale nie zapomnę nigdy
Gothic 1 Mroczne Tajemnice!
 
Status
Zamknięty.
Do góry