Seria zadań "Szlakiem duchów"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30088
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z pewnością jeszcze nie. Jest to zadanie ktore wygrało konkurs na quest od gracza. Sądzę, że weszło przez przypadek, i miało wejść z którąś tam aktualizacją, gdzie na pewno byłaby informacja o starcie tegoż zadania.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ok
Napiszę dlaczego weszło wg mnie przez przypadek, choć to już chyba gdzieś pisałem. Otóż uważam, że zadanie wklepali do kodu gdy już jakiś czas temu, wraz z aktualizacją, ale chcieli "zablokować" jego pojawienie się w grze. Wklepali wcześniej, bo może nie chcieli później specjalnie dla jednego zadania grzebać w kodzie. Niestety zabezpieczenia nie były dobre i wyciekło co nieco.
To tylko moja opinia. A czemu tak uważam? Gdyż tak samo weszły zadania z kosą śmierci i Zachodni koszmar.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Moje pytanie o zadania powtarzalne zachodni koszmar i halołin.Czy są "JUŻ" dostępne z łaski swojej czy nie? ;>
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co wiem to jeszcze nie, chodź niektórzy mogli te zadania zrobić.
 
Kontynuując temat zadań. Proszę wziąć pod uwagę serię zadań od poziomu +130 z dużym expem do wygrania. Na tych poziomach te 10.000 doświadczenia to nic. A jednak lepsze jak te 5.000.


punkty statusu również dobre są czy też seria za serią. Mało zadań z wykorzystaniem fortów i przygód. Wszelkie questy idą w stronę pojedynków.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Też chciałbym nowe, trudne serie zadań, kto wie, może taką zobaczymy.
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
nosz bez jaj ile K można czekać na naprawienie kilku zjebanych zadań???czy to jakiś żart że fachowcy nie mogą tego naprawić.zaraz czas sie skończy na wykonanie tych zadań i bedzie pozamiatane...
mam nadzieje ze nie dadzą znowu w ramach rekompensaty kilku dopalaczy nikomu nie potrzebnych
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
nosz bez jaj ile K można czekać na naprawienie kilku zjebanych zadań???czy to jakiś żart że fachowcy nie mogą tego naprawić.zaraz czas sie skończy na wykonanie tych zadań i bedzie pozamiatane...
mam nadzieje ze nie dadzą znowu w ramach rekompensaty kilku dopalaczy nikomu nie potrzebnych

Jeśli zadanie zostanie nastawione po czasie, to ten napewno zostanie wydłużony. Musisz jeszcze trochę poczekać, aby nie było już więcej błędów.
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
ja się pytam ..kiedy to zadanie zostanie naprawione.?dostalismy bonus i to koniec.zadanie nie naprawicie
 

DeletedUser25259

Gość
Gość
szlakiem duchów

pokonałem szeryfa i po św. skale co trzeba zrobić, przeklikałem treść ehh
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
pokonałem szeryfa i po św. skale co trzeba zrobić, przeklikałem treść ehh
U szeryfa (pokonaj szeryfa) > U Waupee (1 lejce) > U Waupee (idź do świętej skały) > Święta skała (drewno- 8 fajka pokoju- 1 sukno- 4) > Wioska indiańska (Set Indianina)
 
oj tam skonczone bez stresu , po prostu trzeba poszukac w lokalizacjach
be9f36841f25b606gen.png
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Do kiedy można było wykonać serie Gigant z lądu i Gigant z oceanu?
 

DeletedUser13990

Gość
Gość
czy ktoś wie jak zrobić ten etap?:

Z niewielką pomocą moich przyjaciół (Sz...

- Załatwione: Tworzenie rytualnego pasa (Szlakiem duchów)
- Załatwione: Posiłek dla duchów (Szlakiem duchów)
 
Status
Zamknięty.
Do góry