dyskusja Serwer fortowy bez setów

Chcielibyście serwer fortowy bez zestawów eventowych?

  • Tak

    Głosy: 14 82,4%
  • Nie

    Głosy: 2 11,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17
Jak wszyscy wiemy, niedługo wystartuje nowy świat - taki sam jak wszystkie poprzednie i niestety nie ma szans, żeby go jakoś urozmaicić.
Padła jednak deklaracja, że możemy pokombinować z Gonzalesem.

Pytanie do was. Chcielibyście serwer na określony czas (1 miesiąc = 1 sezon), gdzie nie byłoby dostępu do zestawów eventowych, każdy zaczynałby z 150 poziomem i powiedzmy 1mln $ na zakup i ulepszenie ekwipunku?
Wyłączone opcje transferu gotówki, targu i pojedynków. Świat nastawiony tylko na forty i dobrą zabawę.

Mimo tego, że byłby to Gonzales, nie byłoby wygranych, ani przegranych. Co najwyżej upominek za udział.

Co o tym myślicie?
 

MatekxDDD

Blada Twarz
Pomysł fajny, dodałbym kilka obli na start i zwiększone premie na świecie, tak aby przyjemniej się klikało po $. Nie musiałby to być świat czysto fortowy, pojedynkowicze mogliby się też bawić w pojedynki bez setów.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A co myślicie o Gonzalesie na zasadzie angielskiego "non premium". Konkurs z nagrodami, hulaj dusza, piekła nie ma (no, prawie). Tylko obawiam się, że może to być raj dla mulciaków :/
 
Dokładnie, jak nie możemy zrobić oficjalnego świata na zasadach takich jakich chcemy lepiej zrobić gonzalesa ale czy to byłoby ciekawe? Ci co grali na ostatnim gonza pewnie wiedzą jak by to wyglądało. Ja nie mam nic przeciwko cyklicznym gonzalesom na zasadach sezonów. Zawsze ci co lubią konkurować będą mieli co robić.
 
Daje na tak choć nie przemawia do mnie sezonowość na weście.
Jest już fajna sezonówka na przeglądarkę, a zwie się Rail Nation.
 
Do góry