Set Gilberta za 180 k serc

.Kwiczący Knur.

Blada Twarz
Witam.
Zastanawiam się jak trzeba być ograniczonym intelektualnie żeby żeby zrobić set Gilberta czy jak on się tam zwie za 180 k serc. Nie wiem kto i na jakiej podstawie to liczy. Trza by chyba kupić ze 2 te Wasze magiczne worki i ustawić prace od początku na 18 dni non stop to jest szansa na uzbieranie całości. Nie myśleliście żeby zrobić np 7 milionów serc i 690 tyś sztuk tytoniu?. Ten Wasz szef chyba nic nie wie o Waszych mega inteligentnych pomysłach. Bo jak by wiedział to po zasiłek byście stali 10 tego każdego miesiąca. Dramat.
Nie pozdrawiam.
 
Witam.
Zastanawiam się jak trzeba być ograniczonym intelektualnie żeby żeby zrobić set Gilberta czy jak on się tam zwie za 180 k serc. Nie wiem kto i na jakiej podstawie to liczy. Trza by chyba kupić ze 2 te Wasze magiczne worki i ustawić prace od początku na 18 dni non stop to jest szansa na uzbieranie całości. Nie myśleliście żeby zrobić np 7 milionów serc i 690 tyś sztuk tytoniu?. Ten Wasz szef chyba nic nie wie o Waszych mega inteligentnych pomysłach. Bo jak by wiedział to po zasiłek byście stali 10 tego każdego miesiąca. Dramat.
Nie pozdrawiam.

To prawda, ciężko uzbierać serduszka bez worka albo premium :/ Zwłaszcza na starszych światach, gdzie mało osób odsyła serduszka.
 
Zrzut ekranu (5).png<-zrzut z Ohio
Może i jest ciężko, ale nie jest to niewykonalne. Oczywiście bez worków byłoby ciężko, ale bez znajomych można się obejść ;) . A odnośnie limitu do osiągnięcia, to z tego co pamiętam to pułap jest ten sam od lat ;-[
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zgadzam się, że zdobycie 180k serc nie jest zadaniem najłatwiejszym, ale nie jest nie możliwe. Pamiętaj, że jeden z worków otrzymujesz za ilość otrzymanych serc, natomiast drugi możesz zakupić za obligacje. Jaka ilość serc za cały zestaw byłaby dla Ciebie odpowiednia?
 
180k okey , idzie zrobić ale ten set gilberta to shit i szrot w jednym. Nwm kto wymyśla tak zje... ujemki do setów, ale ta osoba jest chyba ograniczona...
 
Ja z moją Leną nawet jakbyśmy nastawiali pracki na przemian (bo trzeba żyć i zarabiać jeszcze) to nie dalibyśmy rady zdobyć tych serc.
A żeby się było o co bić... żenada
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ja z tym darmowym workiem i trzepaniem 24/7 od początku z Premką odpaloną mam zaledwie 130k :p mam jeszcze 3 dni ale już wiem że tego nie zbiore (142lv). Szkoda tylko że jedyna rzecz czyli Jazda gilberta która by mi się przydała na kilku światach pod dropa jest od 130k a póki co udało mi się na reszcie światów zebrać 102k. (postacie średnio 70 lv)

Napisałem lvl dlatego że przeważnie z poziomem idzie również ekwipunek i $$$ które dana postać posiada. Na 142 lv mogę sobie pozwolić na więcej prac ze względu na lepszy rozwój postaci i $$ tam zebrane (chodzi mi o zakup herbat i innych produktów do energii) i tak mam ułatwioną sprawę ponieważ handluję między światami. Natomiast osoby które grają od niedawna i nie są tak doświadczone aby szybko zarabiać na produkty "uzupełniające" energię nigdy tego setu nie dostaną. A patrząc po umiejkach to ten set niezadowoli starych "wyjadaczy" bo jest syfem... nie oszukujmy się... Ale dla "nowych" ludzi na TW, secik za DARMO byłby fajnym startem i gra w ten sposób nie miałaby miana P2W (Pej tu łin), które to też miano zaczyna być coraz bardziej zauważalne np. po tej genialnej wyprzedaży Setów z 2013-2017 ROKU ZA OBLIGACJE lub dawaniem ludziom za śnieżki 4 itemków CURLERA aby potem pozostałe 3 itemy SPRZEDAĆ ZA 160 ZŁ :p.

Nie każdego stać aby wywalać kaske na gierkę (nie uderzam w tych co wydają, wasza sprawa, sam też kupuje), ale takie "okazje" aby rzeczywiście dostać coś za DARMO naprawdę pozytywnie by wpłynęły na opinię ludzi o TW. Pomijając że ten Gilbert ŁAJNO wnosi więc GRA straty nie odczuje jakby był tańszy. NP. za 130k. Bo tyle myślę dałoby radę zebrać w te 3 tygodnie niecałe ---> BEZ PREMKI, BEZ WORKÓW za 600 obli, BEZ WIĘKSZEJ SPINKI.

Pozderki
 
no ja z tym darmowym workiem i trzepaniem 24/7 od początku z Premką odpaloną mam zaledwie 130k

Szczerze mówiąc to ciężko mi w to uwierzyć. Postacią 40 poziom na s10, bez żadnych premek, ustawiając codziennie 8-12h prac i posiadając 20 znajomych z których 15 wysyła regularnie serca mam już 115k serc. Postacią na s1, bonusy premium/vip i odnawiacze energii z poprzednich eventów, robiąc 12-16h prac dziennie, na spokojnie zdobyta skrzynia. Już nie wspomnę o głównej postaci na której zdobyte na obecny moment 230k serc gdzie nie ma przestojów. Według mnie aktywny gracz bez problemu wbije 180k. Jedyne do czego można się przyczepić to jakość setu - jest słaby.
 
250k serc na ten moment
-15min kosciola przez caly dzien
-Bitwa fortowa
-2 worki
-puszczenie na noc rozbudowy na 9h
-wysłanie znajomym serc
-0 wydanych brył
Ja nie wiem jak wy możecie narzekać, że nie możecie zdobyć skrzynki
 
Bo na przykład gra nie zachęca do gry w nią i ludzie wchodzą na serwery z przyzwyczajenia dwa razy dziennie klikając 4x pracki, albo nie mają czasu więcej, a chcą mieć sety.
 
Gra nie zachęca to fakt, ale żeby coś mieć trzeba coś dać od siebie a nie kliknąć raz i oczekiwać, że ktoś dostanie "główną nagrodę" z lotki.180k waluty eventowej to jest naprawdę pryszcz i wystarczy wejść 2 razy na dzień na 5min żeby zakolejkować pracki,odpalić worki i wysłać znajomym walutę.Pozwolę sobie wrzucić poradnik Cherrego, który opisuje jak grać w eventy
 
Najlepszy sposób na eventy, to mieć na nie wywalone i robić swoje xd
Bo co innego.. Znowu event, serii zadań dziesiątki, nagrody za ich robienie takie sobie.
Bardzo mi się podoba ta wyprzedaż. O niczym innym nie marzę jak o wydaniu 80zł na skrzynkę z zestawem z 2016 roku, albo 40zł na skrzyneczkę Romea z bodajże 2015 roku, biorąc pod uwagę fakt, że zestawy każdego roku są coraz mocniejsze, a same zestawy po dwóch latach, czasem i paru miesiącach są jakby to powiedzieć do niczego, ale możesz przynajmniej zapełnić swój plecak kolejnymi przedmiotami których nigdy nie użyjesz. To takie wspaniałe uczucie gdy posiadamy np 105 skrzyń DickSona. Uważam że najlepsze co może IG zrobić, to dowalić tak ze sto nowych zestawów każdego roku, aby było co zbierać.
Zestawów z wyprzedaży nie potrzebuję, ale trzeba kupować by obsługa InoGems miała na chlyp pinionżki. Drodzy gracze, kupujcie zestaw romea za 40zł na pensylwanii! dzisiaj promocja -20%! Najlepiej 10 od razu żeby wspierać swoją ulubioną grę.

Psyplasam za błendy pisowni, i pozdlawiam państfa.
 
Wydaje mi się że jeszcze jakiś czas temu Gali na eventach było dwa razy w tygodniu stąd też teraz "trudniej" zdobyć walutę-chyba że się mylę.
 

*KONIU*

Blada Twarz
Tak lekko odświeżając temat,skrzynia za 180k serc jest po prostu nic nie warta.Jak już programiści inno robią takie badziewie to rzeczywiście powinno to być ogólnie dostępne za sam udział w loterii ,a nie kosztować tyle,że tak jak ken wspomniał albo bez worka za 600 obli/brył albo bez premki nie ma możliwości nazbierać 180k serc.Kiedyś nie stanowiło to większego problemu,bo Fusek dawał normalne liczby serc za bitwy gali,obecnie te bitwy to śmiech na sali,a takie osoby jak ja grające w tą grę od początku jej istnienia zdobywają bez wspomagania max 150-160k serc.To nie jest zrozumiałe,gdyby to były super mocne sety było by uzasadnione,ale przy takich śmieciach to jest po prostu żałosne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak lekko odświeżając temat,skrzynia za 180k serc jest po prostu nic nie warta.Jak już programiści inno robią takie badziewie to rzeczywiście powinno to być ogólnie dostępne za sam udział w loterii ,a nie kosztować tyle,że tak jak ken wspomniał albo bez worka za 600 obli/brył albo bez premki nie ma możliwości nazbierać 180k serc.Kiedyś nie stanowiło to większego problemu,bo Fusek dawał normalne liczby serc za bitwy gali,obecnie te bitwy to śmiech na sali,a takie osoby jak ja grające w tą grę od początku jej istnienia zdobywają bez wspomagania max 150-160k serc.To nie jest zrozumiałe,gdyby to były super mocne sety było by uzasadnione,ale przy takich śmieciach to jest po prostu żałosne.
Zgadzam się ale najwięcej szczekają Ci co mają po 300k serc po wydaniu na worki/preme i inne duperele. :)

Ja osobiscie nazbierałem 181k :) wiec mi się cudem udało a 24/7 budowałem sobie kościółek. :)

Także jak za taki set który się do niczego nie nadaje to troszkę przeginka. Ale sponsorzy gry i tak powiedzą że 180k ? PFFFF A CO TO ZA PROBLEM
 
180k to słaba gra i raczej od niechcenia można nabić - tylko po co jak zestawy są zazwyczaj nie warte nic. By zdobyć 250k, to dodatkowo kilka fortów i jak się nie zapomni pracki z 16h/24h + dwa worki. Kiedyś jak Galla była obfita i dwa razy w tygodniu to po 360k się robiło na luzie, a cisnąć, to dało się i ponad 400k.
 

DeletedUser

Gość
Gość
20 dni eventu=480 godzin*(przyjmuję niską średnią wartość serc za pracę 370)+worek, który zdobyłeś, powiedzmy w 4 dzień (21250)=181k 198k, a są jeszcze znajomi, opcjonalny worek za 600 obligacji i inne dodatkowe rzeczy.

180k? PFFFF A CO TO ZA PROBLEM
Za budowe kościoła miałem mniej :) od 240 do 360 serc :) średnia 300 :) nie 370 :) więc z Twojego wyliczania wychodzi hmmm 144k :) znajomych nie dodaje jak z nimi codziennie nie pisze. Grasz sobie na pensy gdzie masz kilka salonów po 130+ osób to znajdziesz 100 os które Ci odeślą serca. Na nawaho masz w godzinach szczytu 50 osób a z nich mało kto w ogóle CI odpisze jak zapytasz czy ma coś z Kapitana na sell :) Tak jak pisal Ken w 2 poście tutaj. Na starszych światach ciężko zebrać bez premy i worków.

Jak nie masz wglądu w moją sytuację to się nie wypowiadaj. Bo komentujesz a dostępu do mojego konta nie masz.

Zebraleś sobie więcej to się ciesz, ale nie kwestionuj tego że ja zebrałem 181k przez 20 dni skoro nie masz wglądu na moje konto :) Przywalacie sie że niemożliwe iż w 20 dni 24/7 praca mam 181k.

Polecam wrócić do szkoły gdzie uczyli czytania ze zrozumieniem :) BO ilekroć napiszę że bez premki/worków i innych gówien ciężko jest zebrać 180k to znajdzie się fachowiec co powie że "NO WOREK 600 OBLI, HMM PREMECZKA, HMMMM ZNAJOMI, BRYŁECZKI I WYDAWANIE OBLI W LOTERII". Skoro napisałem że bez premki ciężko to na cholere 300000000000000000x z rzędu piszecie przygłupy że z WORKAMI/PREMKO I INNYMI GÓWNAMI MOŻNA WIĘCEJ :) Nie podważyłem tego że z tymi rzeczami można więcej, więc nie musicie skrobać tego 30000000000000000x :).

Dodatkowo napiszę poraz ostatni drukowanymi to może zrozumiecie... :) NOWE OSOBY NA TW Z NISKIM POZIOMEM KTÓRE NIGDY W TĄ GRE NIE GRAŁY NIE MAJĄ SZANS ZDOBYĆ NAWET TAK GÓWNIANEGO SETU BO NIE UZBIERAJĄ 180K :) To że wy macie sobie 30 kont na 10 serwerach, to chyba oznacza że swojej wiadomości nie kieruje do WAS bo nowicjuszami nie jesteście skoro ogarniacie tyle światów :p

bez premki nie ustawisz pracek na 9h i z bańki, a nie każdego stać aby ją zakupił, jak również nie każdy ma czas aby co 4h wchodzić i ustawiać kolejkę. Ktoś napisze że PRZECIEZ BRYŁKI SĄ ZA LOGOWANIE SIĘ :) No jest 15, da Ci to 3 dni automatyki a potem czekasz kolejne 3 dni aby dostać free bryłki. Daje to jakieś 50/50 dni z premką i dni bez a tez nie każdy chce PREME kupić bo może zbiera na coś innego :) Np jakiś secik co będzie za bryłki kiedyś i mu się spodoba :)

180k to słaba gra i raczej od niechcenia można nabić - tylko po co jak zestawy są zazwyczaj nie warte nic. By zdobyć 250k, to dodatkowo kilka fortów i jak się nie zapomni pracki z 16h/24h + dwa worki. Kiedyś jak Galla była obfita i dwa razy w tygodniu to po 360k się robiło na luzie, a cisnąć, to dało się i ponad 400k.
gali x1 w tyg a forty na Nawaho to w sumie ich brak :) To że są bitwy codzienie nie znaczy że mają przełożenie na serduszka. Chodząc na bitwy mialem z nich po 40-80 serc :) bo na forty chodzi max 10 os i bitka 20 rund max.
 

*KONIU*

Blada Twarz
Była mowa o znajomych,moim zdaniem i nie pierwszy raz o tym piszę każdy powinien mieć szansę samemu nastukać odpowiednią ilość waluty eventowej,bez zależności od graczy którzy na starszych serwerach bardzo często wogóle nie wysyłają waluty eventowej.Proponowałem zlikwidowanie wysyłania waluty eventowej i wrzucenie worka z odpowiednią ilością waluty odpalaną okresowo tak jak to miało miejsce w lotce walentynkowej.Tutaj każdy gracz miał by szanse nastukać sobie serduszek,kwiatuszków czy rakiet,a gdyby zapomniał,nie miał czasu itp to mógł by mieć żal wyłącznie do siebie.Rozwiązanie z uzależnianiem rozgrywki od wysyłanej waluty eventowej jest bez sensu gdyż nie mamy żadnego wpływu na graczy wysyłających bądź nie wysyłających ,natomiast selekcja na starych serwerach jest zwyczajnie nie możliwa bo z trudem można zebrać komplet. 100x20=2000+100x5=2500 w worku waluty eventowej do odpalenia co 23-24 godziny lub 1250 odpalane co 12godzin załatwił by sprawę no i wreszcie w znajomych mieli byśmy znajomych ,a nie przypadkowe osoby ogłaszające się na czacie,forum czy w wiadomościach.
 
Do góry