Sieci fast-foodów

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

Moja ulubiona sieć fast-foodów to..,


  • W sumie głosujących
    144
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Którą sieć fast-foodów lubicie najbardziej?

W ankiecie daje 4 najbardziej znane, jakieś lokalne mogłem pominąć.

Ja z tej czwórki wolę McDonalda, najlepsze jedzenie, prawie zawsze coś nowego w ofercie. KFC ma moim zdaniem bardzo wąskie menu, tylko grandera i skrzydełka jadam. Na plus wychodzi możliwość dolewki drugiego kubka coli za darmo :) W Burger Kingu jedzenie też dobre... ale byłem tam w Niemczech, nie mogłem dogadać się z obsługą(typowi Niemcy...), a w Polsce Burger Kingów niewiele. Więc na co tu głosować? Mr.Hamburgera nie lubię za zbyt duże hot-dogi, chociaż niektóre kanapki są dobre.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mac rządzi:) w KFC są strasznie małe frytki:( jedyną zaletą tam jest picie:) w Burger Kingu nie jadam zbyt często(u mnie w mieście nawet nie ma), ale nie jest tam źle. o panie Hamburgerze słyszę pierwszy raz w życiu:D głos na maca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda, że kilku nie można zaznaczyć:/
ja zaznaczyłem KFC ale MC też lubie i częściej go "odwiedzam" bo mam do niego bliżej;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
KFC jak dla mnie wymiata ale choc nie lubie jadac w tego typu knajpkach to nie odepre sie pokusie zeby nie wziasc kubelka pełnego panierowanych skrzydelek ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
mc chociaz wszyscy mowia ze najbardziej truje :D
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
KFC lepsze ze względu na napoje a jak biorę to kubełek 30 kurczaków
A w MCDonald to uwielbiam shake
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zazwyczaj latam do MC, ale czasem po dolewkę i np. grandera skoczę do KFC :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
KFC bardzo lubie kurczaki, i frytki są lepsze jak dla mnie i dolewka oczywiście i jeszcze kukurydzę mają :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
McDonald :p
Lubię jeść w Kfc ale w Mc jest większy wybór więc tak :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jem w fast-foodach. Zaznaczyłem McDonalds, bo dobre mają lody.
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
mc'donald - najlepsze zawsze zamawiam mac'chickena
kfc- tylko raz tam jadlem

inne - nie znam
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
kfc jest dla mnie najlepsze bo mam co wybrać ( nie to że Mc donald's ma mały wybór) tylko w kfc wiem co wezmę bo mam swój ulubiony zestaw
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby w maku dodali kubek bez dna to zagłosowałbym na maka;)
KFC
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
mc. donald ma renomę::)): wolę starego , dobrego maczka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie w mieście wogóle nie ma fast foodów,ale na wycieczkach było się kilka razy :D i moim faworytem jest MC'Donald a na drugim miejscu jest KFC:).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie nie jadam w fast-foodach, ale głos na KFC - tylko tam bywałem kilka razy.
 
ja zaznaczyłem Mc'Donalds chodź lubie też zjeść coś w KFC , bo tam mają dolewke ;)

Często nie jadam fast-foodów bo dbam o linie ;p

Zobaczcie czasami ile tam jest kalorii , tego się ludziom nie śniło , nic dziwnego że w Ameryce tak ludzie wyglądają jak codziennie to jedzą ;)

Oglądał ktoś z was kiedyś film : Supersize me ?

To jest film który pokazuje co tam sie naprawde dzieje , zachęcam do obejrzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry