Sieci fast-foodów

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

Moja ulubiona sieć fast-foodów to..,


  • W sumie głosujących
    144
Status
Zamknięty.

DeletedUser24326

Gość
Gość
Dla mnie KFC dolewka surówka i strips menu mniam(ale od czasu do czasu)
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
KFC i Macdonald. W mr. Hamburger i Burger Kingu nie byłem, ale z BK rozdawają jakieś zniżki.
Głos na KFC.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no jasne że mac bo tam zjadłem pierwszego hamburgera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja najbardziej lubie Mac'a ale to jest tak:
Ma'c: najlepsze frytki
KFC: najlepsze kurczaki
K. Burger: najlepsze kanapki
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
jak juz temat jest odkopany to też sie wypowiem.
w fast foodach wyżej wymienionych jadam średnio raz do roku (choć a,wiecie, że Pizza Hut też jest uważana za sieć śmieciowego jedzenia? ;)) i zdecydowanie wolę Maca. W KFC tylko stripsy są dobre, skrzydełka są maksymalnie glutowate, albo to ja trafiłam na zły egzemplarz. MC ma jedynie taki minus, że zabawki nie można dobierać do każdego zestawu:D (tak, ekspedientka widząc taką duzią dziewczynkę proszącą o happy meala troche sie zdziwiła)
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
BurgerKing - najgorsze jedzenie jakie jadłem gdziekolwiek. Wolałbym zjeść kebaba od turka pod jakimiś schodami czy mięso od Wietnamczyka niewiadomego pochodzenia i tak było by o wiele lepsze niż ich paskudztwa.

MC Donald - tylko sniadania i tortilla, bułki niedobre, rozpadające się, ewentualnie jakaś bułka z kurczakiem.

KFC - zdecydowanie najlepszy, chyba od dawna przebijający mcdonalda o głowę. Dobre kurczaki, fajne napitki, zestawy i przystępne ceny :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
KFC ma moim zdaniem bardzo wąskie menu, tylko grandera i skrzydełka jadam. Na plus wychodzi możliwość dolewki drugiego kubka coli za darmo :)
Tylko drugiego? O-oł... Dobra, nikt się nie dowie...

Słyszałem, że po roku HappyMeal z McDonalda jedynie się zsycha, kurczy i wcale nie pleśnieje. To raczej mało prawdopodobne, ale zraziło mnie do tej sieci... I może właśnie po to ktoś to wymyślił? Poza tym w McDonaldzie hamburgery z HappyMeala zawierają tylko dwa plasterki ogórka i cienki kotlecik +/- ketchup. I te ich bułki są dziwnie gładkie.

W zasadzie tylko Mc Donald's. W KFC byłem tylko parę razy, w innych wogóle.
A ja uwielbiam KFC za ich bezsmakową, gumiastą tortillę idealnie zapychającą żołądek w B-smarcie za 4,99 (facetka zazwyczaj liczy 5,00 albo nie ma grosika!).

@ DOWN Popieram!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko i wyłącznie
KFC-Logo.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam słyszałem że frytki z McDonald's zawierają wołowinę -_o'
 

DeletedUser27530

Gość
Gość
W McDonaldzie jadam frytki, Filet-o-Fish'e i kiedyś takie małe rybki wielkości nuggetsów, które niestety wyszły z oferty :(

Zaznaczyłam KFC za tortillę, pocketa i sałatki. :]

Rzadko jadam fastfoody, bo mam daleko do jakiegokolwiek, ale to chyba w sumie dobrze, bo wyżej wymienione produkty jadłabym hurtowo i chyba potrzebowałabym poszerzania futryn w całym domu. ;]

A, i keczup z McDonalda jest przepyszny!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na...

Ja na wsi mieszkam to jakoś... :( ale nie tyję!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry