Skąd się wziął Złoty Pistolet w The West

  • Rozpoczynający wątek Pitolak
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawiało mnie skąd pomysł na złotą broń. Odpowiedź okazała się banalnie prosta -Programistów The West wyraźnie zafascynował Grga Pitić. Czyli jeden z głównych bohaterów "Czarny kot, biały kot" Kusturicy.
Zobaczcie, czy nie jest identyczny Złoty Colt z pistoletem Naczelnego Mafioza -Wujka Grgi.
Przy okazji polecam ten film -prawdziwy Wild West w bałkańsko-cygańskiej wersji. Tam to są klimaty...::D:
 

Załączniki

  • es1.jpg
    es1.jpg
    12 KB · Wyświetlenia: 232
  • es2.jpg
    es2.jpg
    13 KB · Wyświetlenia: 199
  • es3.jpg
    es3.jpg
    22,8 KB · Wyświetlenia: 154
  • freundschaft.jpg
    freundschaft.jpg
    21,4 KB · Wyświetlenia: 158
  • blackcatwhitecat.jpg
    blackcatwhitecat.jpg
    42,8 KB · Wyświetlenia: 117
  • BlackCat-WhiteCat.jpg
    BlackCat-WhiteCat.jpg
    71 KB · Wyświetlenia: 112

DeletedUser3449

Gość
Gość
No osoby wybierając pracę przy The West w jakiś sposób pewnie lubią dziki zachód i ztąd też pomysły, ależ jesteś spostrzegawczy ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tia, faktycznie podobny ale sądze że mimio wszystko sami go wymyślili, nawiasem mówiąc złoty pistolet nie powinien strzelać, bo złoto jest zbyt miękkie i rozleciało by się po pierwszym strzale.
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Akurat pistolet sam w sobie nie jest ze złota. Widać to wyraźnie dzięki poprzednim etapom, jest tylko pozłacany- dzięki pirytom przy transportowaniu amunicji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ło Matuldo... Czepiasz się strzegułów...
@topic, no nie wiem, czy colt jest identyczny... ale podobny na pewno:p Nie sądzę jednak, żeby programiści wzorowali się nim przy tworzeniu Pro Colta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Złoty Pistolet jest przez wielu kojarzony z Dzikim Zachodem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Programiści raczej sami wymyślili te bronie,
ale mogli wpaść na to oglądając jakiś film.
:eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Administracja tej gry na pewno traktuje tematykę dzikiego zachodu jako bliską sobie skoro pracują przy grze utrzymanej w tym klimacie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też po części to jest ciekawe że złote bronie powinny być co najwyżej pozłacane - samo złoto jest zbyt miękkie i taka broń by się momentalnie rozleciała :).

Co do filmu w 1 poście - oglądałem parę lat temu - film jest genialny polecam xD!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż, powiem jedno: nikt z Was nie ma racji. Colt nie jest złoty, nie jest nawet pozłacany. Aby go zrobić wystarczy trochę sproszkowanego pirytu;)

Tak w ogóle, zastanawiałem się skąd design broni. I wychodzi na to, że nie jest to nawet colt - to jeden z patentów firmy smith and wesson (jeśli wierzyć googlom:S).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż, powiem jedno: nikt z Was nie ma racji. Colt nie jest złoty, nie jest nawet pozłacany. Aby go zrobić wystarczy trochę sproszkowanego pirytu;)

Tak w ogóle, zastanawiałem się skąd design broni. I wychodzi na to, że nie jest to nawet colt - to jeden z patentów firmy smith and wesson (jeśli wierzyć googlom:S).

Sprawdziłem ;). Masz racje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry