sprawdzane Skrypt- Toolkit

Wojcieszy

Papatki bobaski
mariachi.gif
I kolejna aktualizacja :mel:
Dodane zostały dwa powiadomienia.
-Powiadomienie o otwarciu kalendarza adwentowego
-Powiadomienie o głosowaniu na The-West na jeux-alternatifs
oCTCKDs.gif

Możemy oczywiście te opcje wyłączyć w skrypcie
pwqnucqzdvvepvolhpwftqxxrmcopqoybarkniryocxxasvshbthvuhyzswhackmgxcpddxyyyqqsaxyqjgowgchstluljymslqd

Tekst niedługo zostanie przetłumaczony.
Jeśli chodzi o te głosowanie na The-Westa. Francuska strona jeux-alternatifs prowadzi rankingi gier, i autor uznał, że warto przypominać graczom o głosowaniu. Jeśli znacie jakieś inne strony z rankingami gier, na których jest the-west to zapraszam do podawania.

Trochę takich hmm... ciekawostek o skrypcie.
Następne aktualizacje powinny być już całkowicie przetłumaczone.
Jesteście fanami Gry o tron? Wyczekujcie aktualizacji...

Pamiętajcie! Autor skryptu jest pracowitym i zdolnym człowiekiem, więc zapraszam do przesyłania pomysłów, które on może wprowadzić w życie poprzez skrypt.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Może omijanie w wyszukiwarce pvp osób na urlopie.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Hmm... Ciekawe ;) Wymagające, ale ciekawe :gwizd:

Już dawno w PvP się nie bawiłem, więc proszę o lekką pomoc. Czy teraz tylko osoby z urlopem są ,,błędnie" pokazywane w wyszukiwarce? Czy tak jak kiedyś osoby biorące udział w bitwie, czasami z 48h itp.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
W ostatnim czasie spotkałem się tylko z urlopowiczami.
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
bardzo fajny skrypcik otworzyłem swoje 7k plecaków:)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Hmm... Ciekawe ;) Wymagające, ale ciekawe :gwizd:

Już dawno w PvP się nie bawiłem, więc proszę o lekką pomoc. Czy teraz tylko osoby z urlopem są ,,błędnie" pokazywane w wyszukiwarce? Czy tak jak kiedyś osoby biorące udział w bitwie, czasami z 48h itp.

tak, osoby biorące udział w bitwie też są często pokazywane w tej pojedynkowej wyszukiwarce. co do omdlałych też nie jestem pewny..
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam ;)
W dniu dzisiejszym/jutro powinna pokazać się aktualizacja skryptu toolkit. Tym razem dodane zostały:
-Wybór języka skryptu (domyślnie powinien być Polski... Ale jeśli ktoś chce poczuć się jak w Grze o tron... Nic nie stoi na przeszkodzie) :traper:
-Powiadomienia DzikiTW.
Nazwałem to ,,DzikiTW", ale to będą powiadomienia wszelkiej maści... Postaram się dodawać powiadomienie o:
-Nowościach na stronie
-Aktualizacjach/Ogłoszeniach dotyczących gry
-Rozpoczęciu zadania, które ma ograniczenie z datą (np. świąteczne)
-Bitwa o Gali
-Podczas mistrzostw, jeśli będzie jakiś stream z walki, to postaram się też go dodać.​

Więcej informacji o skrypcie znajdziecie na DzikiTW

Jeśli chodzi o tą listę pojedynków... Przekazałem pomysł twórcy... Jeśli będą jakieś efekty to powiadomię Was o tym.


Pamiętajcie! Autor skryptu jest pracowitym i zdolnym człowiekiem, więc zapraszam do przesyłania pomysłów, które on może wprowadzić w życie poprzez skrypt.
Jeśli znajdziecie jakiś błąd w tłumaczeniu proszę o kontakt ;)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Autor tych skryptów jest polakiem?

Może warto opracować nowy skrypt tylko do pojedynków z różnymi praktycznymi udogodnieniami?
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Autor jest Francuzem (chyba...)

Podaj przykłady opcji tego skryptu, a ja mu to przekaże ;)

To jest kwestia odpowiedniego przemyślenia sprawy ale np. omijanie budowniczych i fortowców w wyszukiwarce, zjadanie dopalaczy z okna pojedynków, statystyki pojedynków z danym graczem itp.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wypisz dokładnie co chciałbyś by taki skrypt zawierał... Jeśli ci się naprawdę nudzi to możesz też graficzną wersję swojej propozycji zrobić :p
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dzisiaj powinno być kolejne powiadomienie... Chciałbym się spytać czy ,,widzicie je dobrze"? Czy się dobrze zaktualizowało?
Dzisiaj coś tam pogrzebałem, więc mam trochę niepewności :p
 

DeletedUser32376

Gość
Gość
Dzisiaj powinno być kolejne powiadomienie... Chciałbym się spytać czy ,,widzicie je dobrze"? Czy się dobrze zaktualizowało?
Dzisiaj coś tam pogrzebałem, więc mam trochę niepewności :p

Powiadomienie wyskoczylo dopiero rano, po ponownym uruchomieniu komputera i pomimo ze otworzylem 2 okienko kalendarza po polnocy. Po polnocy powiadomienie nie wyskoczylo nawet po relogu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy było proponowane, ale może przydała by się opcja przypominania o otwieraniu doniczek (tych co były w Dia de los muertos) i podobnych przedmiotów w czasie eventów.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jak będzie następna loteria to prześlę to autorowi... Jak dało się zrobić przypomnienie o kalendarzu, to i o doniczce się da ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
I co? Ktoś pomyśli ,,a tam... koleś zrobił skrypt i się już nie rozwija...". A ja Was zaskoczę! :)
Przesłałem autorowi pomysł z polskiego forum the-west odnośnie oznaczeń setów. Po jednym dniu już opcja była sprawdzana przez testerów i dzisiaj główny skrypt został zaktualizowany...
Wszystko zostało opisane w linku wyżej... Dodatkowo mogę wam zdradzić jedną rzecz... Autor pracuje nad hmm... udogodnieniem w pojedynkach :kak:
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Z racji, że nie ma działu o skryptach, to pozwolę sobie zrobić z tego tematu taki oto prawie dział :)

Skrypt TWeaker został do tłumaczony oraz została dodana jedna opcja- lepiej widoczne tematy
Po rozmowie z autorem skryptu, zostało zmodyfikowany lekko widok tematów miasta i sojuszu. W poprzedniej wersji skrypt temat był widoczny pod bryłkami, lecz tylko miastowy. Teraz widać pod bryłkami miastowy oraz sojuszu, więc nigdy nie zapomnimy o bitwie :)
Lzw3Oub.png
 
Do góry