Skrypty

Status
Zamknięty.
Prosze niech mi moderator jasno napisze. Czy skrypy ją dozwolone czy nie. Od jednego dostałem liste dozwolonych, Inny mi napisał że nie można mieć ani jednego bo są zabronione. Więc chce wiedzieć jasno czy można mieć jakieś czy ani jednego.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Prosze niech mi moderator jasno napisze. Czy skrypy ją dozwolone czy nie. Od jednego dostałem liste dozwolonych, Inny mi napisał że nie można mieć ani jednego bo są zabronione. Więc chce wiedzieć jasno czy można mieć jakieś czy ani jednego.
No to w takim razie jak masz listę to z niej korzystaj i się nie chwal :p Niestety, zgodnie z najnowszym regulaminem nawet skrypt ułatwiający pisanie kolorkami jest zabroniony, albo po prostu osoba tłumacząca regulamin miała wtedy cięższy dzień i uznała, że doda skróconą wersję :)
Obecny regulamin:
§7) Boty, skrypty, makra i proxy
Używanie botów lub skryptów jest surowo zabronione.
Examples:
Zabronione jest między innymi:
  • używanie botów lub skryptów automatycznie zbierających produkty
  • używanie klikaczy lub skryptów minimalizujących ilość manualnych kliknięć
  • używanie programów imitujących funkcje premium lub zapewniających nieuczciwą przewagę
Stary regulamin:
  • Gra przystosowana jest do użytku na "normalnych" przeglądarkach, bez użycia zautomatyzowanych procesów. Gracze mogą używać skryptów, które opublikowane są w wyznaczonym miejscu na forum i zalegalizowane przez Team. Dopóki skrypt nie zostanie zalegalizowany i opublikowany przez Team, uznaje się go za nielegalny i nie wolno z niego korzystać.
  • Używanie proxy i innych sposobów ukrywania połączenia między graczem i serwerem jest zabronione, jednakże w szczególnych przypadkach gracz może ubiegać się o zezwolenie.

Przykłady:
zabrania się używania programów, które automatycznie dodają prace do kolejki prac gracza.
zabrania się używania i/lub dystrybuowania jakiegokolwiek programu innej firmy lub użytkownika, który symuluje usługę premium.
Ale nawet zgodnie ze starym regulaminem, skrypty były nielegalne, bo nikomu nie chciało ich się zatwierdzać :)
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Prosze niech mi moderator jasno napisze. Czy skrypy ją dozwolone czy nie. Od jednego dostałem liste dozwolonych, Inny mi napisał że nie można mieć ani jednego bo są zabronione. Więc chce wiedzieć jasno czy można mieć jakieś czy ani jednego.


Obecnie wszystkie skrypty są zabronione, nawet te które tylko zmieniają wygląd okienek :p

Tak jak napisał Ken, skrypty są zakazane poprzez nowy regulamin gry.
 
Okej, to moze ja dorzuce swoje 3 grosze :

View attachment 2805

link: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/rule-changes-questions.3576/#post-37769

Jak to jest, ze CM z bety mowi, ze jedynie wymienione w regulaminie (albo podobne) scrypty sa zabronione, a u nas PL wszystkie. Mamy rozne regulaminu czy umoczyliscie tlumaczenie/interpretacje? ::}

@Lenka222 @Kristofer1995 @Ken Block - śmiało, wypowiedzcie sie

Naszą wersję językową obowiązuje regulamin zamieszczony na naszym forum. Świat beta jest światem testowym i mogą występować różne rozbieżności pomiędzy jego wyglądem, a finalnym efektem dostępnym na naszym markecie.
 
Naszą wersję językową obowiązuje regulamin zamieszczony na naszym forum. Świat beta jest światem testowym i mogą występować różne rozbieżności pomiędzy jego wyglądem, a finalnym efektem dostępnym na naszym markecie.
Tak? To z jakiej racji na angielskim swiecie jest identyczny regulamin jak na becie. Czy mamy inny regulamin niz Anglicy czy nie umiecie tlumaczyc/unterpretowac? :DDD
 

nazwagracza

Blada Twarz
Niestety, zgodnie z najnowszym regulaminem nawet skrypt ułatwiający pisanie kolorkami jest zabroniony, albo po prostu osoba tłumacząca regulamin miała wtedy cięższy dzień i uznała, że doda skróconą wersję :)

To nikt tego nie weryfikuje? To jak trzeba będzie coś przetłumaczyć następnym razem dajcie znać, ja za friko to ogarnę i będziemy mieli piękniejsze TW. :DDD
 
W ogole, jak ubogim intelektualnie trzeba byc, aby stwierdzic, ze podczas globalnej i wystepujacej w tym samym czasie zmiany zasad gry, na becie sa TESTOWE i INNE niz na 'normalnych' swiatach - jaki by mialo to cel? postawiles sobie takie pytanie w ogole? jak mozna sie wypowiedziec nie zadajac sobie trudu, aby porownac regulaminy w innych wersjach jezykowych, a zamiast tego wyskoczyc ze spiewka o 'serwerze testowym' (sic!). i taka osoba jest u nas Szeryfem I:)

Myśle, ze po prostu nasz TWT jest wrogi wobec graczom i zamiast zastosowac logiczna i wynikajaca z regulaminu interpretacje zapisanych w nim slow (tak jak zastosowano to na Becie i w innych krajach, gdzie regulamin jest TAKI SAM, a nasz jest jedynie jego PRZETLUMACZONA WERSJA), stwierdza cynicznie i szkodliwie na rzecz graczy, ze kazdy scrypt jest zakazany.

Ciekawe czy bedziecie miec na tyle odwagi, aby sie z tego wycofac. Obstawiam, ze nie !oooooo!
 
W ogole, jak ubogim intelektualnie trzeba byc, aby stwierdzic, ze podczas globalnej i wystepujacej w tym samym czasie zmiany zasad gry, na becie sa TESTOWE i INNE niz na 'normalnych' swiatach - jaki by mialo to cel? postawiles sobie takie pytanie w ogole? jak mozna sie wypowiedziec nie zadajac sobie trudu, aby porownac regulaminy w innych wersjach jezykowych, a zamiast tego wyskoczyc ze spiewka o 'serwerze testowym' (sic!). i taka osoba jest u nas Szeryfem I:)

Myśle, ze po prostu nasz TWT jest wrogi wobec graczom i zamiast zastosowac logiczna i wynikajaca z regulaminu interpretacje zapisanych w nim slow (tak jak zastosowano to na Becie i w innych krajach, gdzie regulamin jest TAKI SAM, a nasz jest jedynie jego PRZETLUMACZONA WERSJA), stwierdza cynicznie i szkodliwie na rzecz graczy, ze kazdy scrypt jest zakazany.

Ciekawe czy bedziecie miec na tyle odwagi, aby sie z tego wycofac. Obstawiam, ze nie !oooooo!

Jeśli już, to Zastępca Szeryfa :p Co do skryptów to wszelakie skrypty są zabronione na naszej wersji językowej.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Nie mamy listy zakazanych i dozwolonych skryptów. Obecnie obowiązują dwie wersje zasad gry, dla graczy którzy stworzyli konta przed 04.09.2020 i dla graczy, którzy stworzyli konta od tego dnia.
Stare zasady zakazują skryptów automatyzujących rozgrywkę, imitujących funkcje premium oraz złote i srebrne prace. Listy legalnych skryptów nie ma, ponieważ autor może go zawsze zmodyfikować.
Nowe zasady, które dla wszystkich będą obowiązywały od 30.10.2020, zakazują używania skryptów. Nowe zasady obecnie obowiązują jedynie dla kont, które zostały założone po ich ogłoszeniu.
 
Nie mamy listy zakazanych i dozwolonych skryptów. Obecnie obowiązują dwie wersje zasad gry, dla graczy którzy stworzyli konta przed 04.09.2020 i dla graczy, którzy stworzyli konta od tego dnia.
Stare zasady zakazują skryptów automatyzujących rozgrywkę, imitujących funkcje premium oraz złote i srebrne prace. Listy legalnych skryptów nie ma, ponieważ autor może go zawsze zmodyfikować.
Nowe zasady, które dla wszystkich będą obowiązywały od 30.10.2020, zakazują używania skryptów. Nowe zasady obecnie obowiązują jedynie dla kont, które zostały założone po ich ogłoszeniu.
Czy regulamin dla wszystkich wersji jezykowych jest taki sam?

Czy moze my w Pl mamy jakis specjalnie uposledzony, abyscie mogli nas gnebic za kolorki na czacie, importowanie bitew fortowych oraz zapisywanie '7 dni' jako domyslne ustawienie na targu?
 
yhym, yhym, czyli teraz każdy gracz znajdujący się np na liście www.westforts.com
albo tw-calc.net zostanie zbanowany, bo zwłaszcza osoba znajdująca się w rankingu tw-calc.net musiała najpierw użyć skryptu dzięki któremu zaimportuje swoje statystyki itd?

Chyba czas sobie zrobić urlop od tej gry, bo coś chyba zgłupiałem do reszty i nie rozumiem jak chcecie to rozwiązać.
 

zartas

Członek obsługi gry
yhym, yhym, czyli teraz każdy gracz znajdujący się np na liście www.westforts.com
albo tw-calc.net zostanie zbanowany, bo zwłaszcza osoba znajdująca się w rankingu tw-calc.net musiała najpierw użyć skryptu dzięki któremu zaimportuje swoje statystyki itd?

Chyba czas sobie zrobić urlop od tej gry, bo coś chyba zgłupiałem do reszty i nie rozumiem jak chcecie to rozwiązać.
Na westforts można zostać dodanym bez własnego udziału. tw-calc.net akurat to akurat oddzielna kwestia :)

Czy regulamin dla wszystkich wersji jezykowych jest taki sam?

(...)
Regulamin dla wszystkich wersji jest taki sam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry