Skrypty

Status
Zamknięty.
Ja mam pytanie zahaczające trochę o temat skyptów (być może tylko ja mam taki problem i zaraz pomożecie mi go rozwiązać) mianowicie, zaraz pewnie wejdzie evencik z Dia de los Muretos w którym będziemy sobie wysyłać kwiatki, albo jakiś inny z rakietami, serduszkami itd itd. Wiadomo, że jeden z skryptów, pomagał w systematycznym wysyłaniu "eventowej waluty" do znajomych. I uwaga tu mój problem, który często natrafiam właśnie przy takich eventach mianowicie jak ręcznie klikam wszystkich znajomych z listy to po "nastym" albo dwudziestym którymś TW wywala błąd (niestety nie pamiętam już jego treści, ale generalnie chodzi o to, że przez parę min nie mogę wykonać żadnej akcji w grze tzn. dodać kolejnej pracy do kolejki, otworzyć raportów/wiadomości) bo robię to za szybko XD Skoro wymagacie klikania, ok trochę to rozumiem bo niby więcej czasu musimy spędzić w gierce i jest to Wam na rękę, i ja mogę sobie poklikać tylko czy da się jakoś zwiększyć (nie wiem jakie słowo będzie adekwatne XD może to : ) przepustowość kliknięć? Bo po prostu serwerki nie wyrabiają, chyba, że problem występuje po mojej stronie i da się to jakoś ogarnąć to chętnie przygarnę jakieś wskazówki :)
To jest niestety blokada antybotowa która działa na ludzi, a na boty nie działa :D
Wyślij np. 15 osobom poczekaj chwile i znowu wyslij. Z tym wszedzie jest problem. Na targu, wysylajac serca/precle itd. robiąc rzemiosło.
 
możesz wierzyć, lub nie ale skrypty klikają wolniej niż ja XD albo mają takie opóźnienia, które Wasze serwery z kartofla akceptują :p ale skoro gra jest o dzikim zachodzie, szybkie pojedynki, szybcy strzelcy to i szybcy "klikacze" tylko te serwery :'( (OFFTOP ALLERT)Trochę jesteście jak prezydent Wrocławia, który buduje ścieżki rowerowe kosztem pasów dla samochodów i zachęca do jazdy rowerem/komunikacją miejską, która jest tragiczna, tak jak i Wy zabieracie skrypty, które generalnie są pomocne a nie dajecie nic w zamian - serwer z ziemniaka.

Też się nieraz łapię na błąd krytyczny :( Jeśli klikasz 4 serie po 25 znajomych powiedzmy w odstępie 5 minut, to nie ma problemu. Co do roweru, to właśnie się wybieram na przejażdżkę, ale raczej nie po Wrocławiu

i tak wbije 150 na Pensylce przed czasem, gdy obejmie mnie nowy regulamin, a cierpiec beda inni gracze

Przypomnę tylko, że skrypt ten jest zabroniony również starym regulaminem.
 
Macie czas i narzędzia do czepiania się skryptów, ok. A co zrobiliście z tymi multikontami?

Na tym jednym screenie jest ponad 1000 kont poniżej 10lvl założonych w ciągu dwóch dni, dlaczego te konta i konta główne nie są zbanowane?

Na przykład: Jak zamierzacie zbanować osobę, która z multikont 1lvl wymieniła wszystko z uczciwymi graczami na s10, a potem wymieniła kase na pensylwanie?
 

Załączniki

  • multi.png
    multi.png
    552,1 KB · Wyświetlenia: 29
Macie czas i narzędzia do czepiania się skryptów, ok. A co zrobiliście z tymi multikontami?

Na tym jednym screenie jest ponad 1000 kont poniżej 10lvl założonych w ciągu dwóch dni, dlaczego te konta i konta główne nie są zbanowane?

Na przykład: Jak zamierzacie zbanować osobę, która z multikont 1lvl wymieniła wszystko z uczciwymi graczami na s10, a potem wymieniła kase na pensylwanie?
Nie żeby coś, ale pod tym miastem respi się każda nowa postać :D
Bywało ich więcej już ;)
 
Macie czas i narzędzia do czepiania się skryptów, ok. A co zrobiliście z tymi multikontami?

Na tym jednym screenie jest ponad 1000 kont poniżej 10lvl założonych w ciągu dwóch dni, dlaczego te konta i konta główne nie są zbanowane?

Na przykład: Jak zamierzacie zbanować osobę, która z multikont 1lvl wymieniła wszystko z uczciwymi graczami na s10, a potem wymieniła kase na pensylwanie?

wiekszosc leci na vpn przez co system nie wykryje im mulciaka :p
 
Który? tw-db z przypinaniem pinezek? ::}

Stary regulamin pozwala korzystać jedynie z dozwolonych skryptów. Ostatecznie żaden nie został zatwierdzony, więc wszystkie były nielegalne. Zmieniła się jedynie forma tego punktu zasad gry, ale w dalszym ciągu są nielegalne tak, jak i było to wcześniej.
 
Stary regulamin pozwala korzystać jedynie z dozwolonych skryptów. Ostatecznie żaden nie został zatwierdzony, więc wszystkie były nielegalne. Zmieniła się jedynie forma tego punktu zasad gry, ale w dalszym ciągu są nielegalne tak, jak i było to wcześniej.

chyba sobie jaja robisz albo kompromitujesz sie w pieknym stylu.


to po co Wojcieszy tworzyl, a Lenka aktualizowala ten temat? bo tam sa skrypty bardziej nielegalne od wszystkich innych nielegalnych? :DDD


Nikt nie ma zamiaru Was karać za używanie skryptów typu kolorowanie wypowiedzi na czacie. Jednak nie możemy zagwarantować, że nie będziemy karać za dany skrypt (podając jego nazwę). Skrypt może zostać zmieniony w każdej chwili, mogą zostać dodane różne funkcje, które nie będą przez nas akceptowane. Nie będzie istniała lista dozwolonych / zakazanych skryptów.

po drugie ta wypowiedz. Ken: scrypty byly nielegalne <nastepuje zaostrzenie regulaminu> Lenka: nie bedziemy was za to przeciez karac za taki scrypt :DDD
 
chyba sobie jaja robisz albo kompromitujesz sie w pieknym stylu.


to po co Wojcieszy tworzyl, a Lenka aktualizowala ten temat? bo tam sa skrypty bardziej nielegalne od wszystkich innych nielegalnych? :DDD

Żaden skrypt nie był dozwolony. Niektóre były karane, a niektóre nie i tak samo będzie teraz.

po drugie ta wypowiedz. Ken: scrypty byly nielegalne <nastepuje zaostrzenie regulaminu> Lenka: nie bedziemy was za to przeciez karac za taki scrypt :DDD

Owszem, za funkcję kolorowego pisania skryptem nikt nie będzie karać :p
 
Żaden skrypt nie był dozwolony. Niektóre były karane, a niektóre nie i tak samo będzie teraz.

Owszem, za funkcję kolorowego pisania skryptem nikt nie będzie karać :p

Okej, to jeszcze dla pewnosci zdefiniuj scrypt, bo nie moge tego znalezc w nowym ani starym regulaminie, zebysmy wiedzieli o czym rozmawiamy :uuu)
 
Pozwolę sobie zacytować już nową wersję regulaminu

§7 Boty, skrypty, makra i proxy
Używanie botów lub skryptów jest surowo zabronione.
Przykłady:
Zabronione jest między innymi:
- używanie botów lub skryptów automatycznie zbierających produkty.
- używanie klikaczy lub skryptów minimalizujących ilość manualnych kliknięć.
- używanie programów imitujących funkcje premium lub zapewniających nieuczciwą przewagę

Widzę, że admini znow ukryli glowy w piasek, a 30-ty zbliza sie nieuchronnie. To moze zapytam korzystajac z tego co podal ken: czy dostaniemy bana za scrypt (wciaz nie byles w stanie sie wyslowic co to jest scrypt), ktory w rzemiosle oraz w rozdawaniu umek pozwala nam zwiekszyc ilosc umek/produktow przyciskajac "plusika"? czy mamy klikac 500x umka czy 2000x produkt, aby polski TWT byl ukontentowany nasza uczciwoscia? ::}
 

zartas

Członek obsługi gry
Widzę, że admini znow ukryli glowy w piasek, a 30-ty zbliza sie nieuchronnie. To moze zapytam korzystajac z tego co podal ken: czy dostaniemy bana za scrypt (wciaz nie byles w stanie sie wyslowic co to jest scrypt), ktory w rzemiosle oraz w rozdawaniu umek pozwala nam zwiekszyc ilosc umek/produktow przyciskajac "plusika"? czy mamy klikac 500x umka czy 2000x produkt, aby polski TWT byl ukontentowany nasza uczciwoscia? ::}
Pytanie takie samo jak "Czy dostanę bana jeżeli będę mieć multi konta". Nie wiem skąd tak negatywny stosunek do naszej administracji skoro regulamin jak już wielokrotnie powtarzaliśmy jest taki sam dla wszystkich wersji. Odpowiedź na Twoje pytanie jest zawarta w regulaminie i innej nie otrzymasz. Nie twierdzę, że mnie również się to podoba, ale takie są odgórne reguły do których trzeba się dostosować, jeżeli Ci się to, aż tak nie podoba to możesz napisać do głównego CM The westa, może on będzie w stanie coś zmienić w tym temacie.
 
to jest po prostu ujemne iq. nie mogac sobie poradzic z cheaterami, wprowadzacie restrykcyjna interpretacje, ktora uderza glownie w normalnych graczy, a w konsewkencji zamknie bude zwana 'polski the west'

no i spoko, mi na serwerze .net zle sie nie bedzie gralo, ale Wy tam nie po adminujecie
 

zartas

Członek obsługi gry
to jest po prostu ujemne iq. nie mogac sobie poradzic z cheaterami, wprowadzacie restrykcyjna interpretacje, ktora uderza glownie w normalnych graczy, a w konsewkencji zamknie bude zwana 'polski the west'

no i spoko, mi na serwerze .net zle sie nie bedzie gralo, ale Wy tam nie po adminujecie
Czytaj ze zrozumieniem, a wszystko będzie jasne.
Skoro wszystko zostało już wyjaśnione to zamykam temat.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Widzę, że admini znow ukryli glowy w piasek, a 30-ty zbliza sie nieuchronnie. To moze zapytam korzystajac z tego co podal ken: czy dostaniemy bana za scrypt (wciaz nie byles w stanie sie wyslowic co to jest scrypt), ktory w rzemiosle oraz w rozdawaniu umek pozwala nam zwiekszyc ilosc umek/produktow przyciskajac "plusika"? czy mamy klikac 500x umka czy 2000x produkt, aby polski TWT byl ukontentowany nasza uczciwoscia? ::}

Jeśli ten skrypt będzie działał tylko w sposób, który opisałeś to nie przewidujemy kar za takie działanie. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry