Skrzynie: Otwórz wszystkie

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 46 64,8%
  • Nie

    Głosy: 20 28,2%
  • Nie wiem

    Głosy: 5 7,0%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.
Ponieważ często się zdarza, że pracownik biura handlowego ma sporo toreb ze zwykłym produktem, proponuję wprowadzenie opcji "Otwórz wszystkie". Opcja pojawi się w pytaniu o potwierdzenie (do "Tak" i "Nie" dojdzie "Otwórz wszystkie") i w komunikacie pojawi się wiele produktów (podobnie do torby rzemieślnika czy skrzynki z setem)
W ten sposób zbieracze toreb ze zwykłym będą mieli nieco lżej.
 
Wiedziałem, że biednym handlarzykom się znudzi otwieranie plecaczków. Nie jestem na nie, ale stukacie jedną/dwie prace co nie zabiera wiele czasu. Można go spożytkować otwierając plecaki :D
 

Nie zauważyłem podwójnej negacji

Nie jestem na nie, ale stukacie jedną/dwie prace co nie zabiera wiele czasu. Można go spożytkować otwierając plecaki

Błędne założenie że każdy gracz ma jedno konto. Ja ma np. 10 (w tym 9 wymiennych). Każde oczywiście na oddzielnym serwerze.
 

DeletedUser17146

Gość
Gość
Nie

Jestem na nie.
A dlaczego?
Idąc na tą pracę wiedziałeś że dostaniesz torbę i potem będziesz musiał ją otwierać pojedynczo. W ogóle rozdzielając sobie umiejętności pod tą pracę tez wiedziałeś że z pracy dostaniesz torby i że te torby otwiera się tylko pojedynczo. Mogłeś sobie wybrać inną pracę i wtedy toreb nie będziesz musiał w ogóle otwierać - tak jak ja to robię.
Kto chce do końca zrozumieć moją tutaj wypowiedź to zapraszam na s10 do przeczytania opisu mojego avatara (chyba tak to się nazywa).
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Widzę powyżej zazdrośc ciśnie i gul rośnie. Trudno. Opcja dobra, tylko z drobna zmianą: nie samo 'otwórz wszystkie' a dodatkowa linijka do wpisania ile chcemy otworzyć na raz. Nie każdy chce od razu wszystko 'wypsuć' :ind:.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znając życie ta opcja otwórz wszytko bugowała by grę.
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
heh full handel tez sie wypowie :) jestem na NIE ... bo za bardzo juz ułatwiono tą grę , mam tylko jedno ale , skoro juz jest taka praca ze wypadają plecaki to zmieńcie wreszcie w shopie cene na nizszą :I: dodatkowo usuncie te plecaki z cyrku :I: bo o tym powinna być ta ankieta , taki mały wstyd w wykonaniu IG że nie zajęto się tym zaraz po wprowadzeniu aktualki ...
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
A ja jestem na tak ... Jakoś nie widzi mi się otwieranie tych toreb osobno, a mam z ich 450 na świat ...

Niektórzy powinni się zastanowić nad znaczeniem słowa "ułatwienie gry".
 
To by było dobre, bo tak samo wiesza się gra podczas klikania oddzielnie rzeczy na targu jak otwieranie tych toreb i wyskakuje błąd i trzeba czekać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry