Smiss&wesson I vs Precyzyjny rewolwer wiązkowy

  • Rozpoczynający wątek Jacob West
  • Data rozpoczęcia

Smiss&wesson I (49-57 +3 strzelanie), czy precyzyjne rewolwer wiązkowy (27-73 +3 unik

  • Smiss&wesson I

    Głosy: 41 59,4%
  • precyzyjny rewolwer wiązkowy

    Głosy: 28 40,6%

  • W sumie głosujących
    69
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawiam się co wybrać smiss&wesson I (49-57 +3 strzelanie), czy precyzyjny rewolwer wiązkowy (27-73 +3 unik). Błagam ludze pomózcie i jeśli to możliwe uzasadnijcie swój wybór na forum.
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Jeśli masz dużo strzelania wybrałbym wiązkowy, jeśli nie to smiss&wesson I.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja

Ja mam 50 normalnie, a jak się dobrze ubiorę (tzn. szlachecki płaszcz, czarny melonik, szlacheckie skórzane buty, czarna chusta), to coś 80+-5.:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam 50 normalnie, a jak się dobrze ubiorę (tzn. szlachecki płaszcz, czarny melonik, szlacheckie skórzane buty, czarna chusta), to coś 80+-5.:)

Ja mam 140 ale dobra... Weź smissa-ma mniejszy "rozrzut" Lepiej trafić wroga 3 razy za 50 niż 3 razy za 30. Po za tym smiss dodaje do strzelania-przyda ci się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chyba raczej lepiej trafic 3x50 niż raz za 70.Ja wybrał bym smissa.Ma mniejszy rozrzut i daje strzelanie ;).Jak wbijesz 58 to kup Precyzyjnego Remingtona
 

DeletedUser

Gość
Gość
58

Ja już wbiłem, a teraz czekam na 11lvl. rusznikarza w mieście i mówię zdrowaśki by był :p:p:p:p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie wiązkowy aż do precyzyjnego remingtona. (żołnierz może go założyć już na 52 z premium)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybrałbym smith&wessona, ma większą średnią trafień. Jak wbijesz 53 to precyzyjny smith
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozdrabniaj się, precyzyjny smith troche kosztuje,zainwestuj to w co innego, a tymczasem nabij te pare levli i odrazu precyzyjnego kup.
_________________
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie

Ja już mam 58. W międzyczasie wybudowali w mieście rusznikarza na 11 i precyzyjnego remingtona :):):):):):):). Ale uważam, że temat dobrze kontynuować ze względu na ciekawą dyskusję.:):):)
 

DeletedUser11437

Gość
Gość
Ja bym wybrał Smiss&Wesson I, bo dodaje do strzelania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozdrabniaj się, precyzyjny smith troche kosztuje,zainwestuj to w co innego, a tymczasem nabij te pare levli i odrazu precyzyjnego kup.
_________________

Chciałam to napisać, trzeba nauczyć się w tej grze oszczędzać bo $ to podstawa a z tym krucho zawsze ;/ Poczekaj i kup se raz pożadną broń, a to co zaoszczędzisz w jakąś extra czepę zainwestuj albo coś ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli masz kupiony precyzyjny wiązkowe to go nie zamieniaj na smissa, bo lepiej na lepszą broń poczekać. Jeśli nie masz żadnego z nich to kupuj smissa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwazam ze im wyzsze minimalne obrazenia tym lepiejjezeli mialbym wybierac to byl wybral S&MI moze dlatego ze sam go mialem ale tak na prawde to jak tylko bedziesz mial jak kupuj precyzyjnego S&MI bron jets swietna ma malutki rozrzut jedynie 60-66 i przy moim strzelaniu (120) zadaje w reke hity po 110-120 wiec mam stale okreslone hity.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Smiss rządzi!

Sorry, że znowu tłumaczę w ten sposób ;)
smiss&wesson I (49-57 +3 strzelanie)

49+57=53
2



rewolwer wiązkowy (27-73 +3 unik)

27+73=50
2

Widać, że smiss jest średnio o 3 obrażenia lepszy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry