Snooker

  • Rozpoczynający wątek Tecalto
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może ktoś interesuje się snookerem? Mało popularny sport w Polsce,ale bardzo ciekawy dodam,że to jest odmiana bilarda i często leci na Eurosport International i Eurosport 2 :) Gram również w realu,ale to dla przyjemności.Znajdzie się ktoś,kto interesuje się tym sportem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
snooker jest moim ulubionym sportem nareszcie znalazłem kogoś kto wie co to jest a co dopoero lubi::DD::D:D:D::DD:eek:.O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zadowolony,że ktoś się tym sportem interesuje i mam nadzieję,że stanie się bardziej popularny w Polsce :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i super dzisiaj Polacy pokonali Hongkong w drużynowym PŚ ,jestem mile zaskoczony,ale jutro ze Szkocją raczej Wróbel i Filipiak za dużych szans nie mają
 
Ja tez lubie snookera. Ciesze sie ze ktos na forum wie co to jest:D. Oglądam z przejęciem różne mecze:meks:
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
bardziej emocjonujące są chyba nawet wyścigi łodzi podwodnych
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć :p ja gram w bilarda mam kija swojego .. Też się tym interesuje ;) pograłbym w Snookera ale nie ma u mnie w mieście :(. Oglądam mistrzostwa świata w Snookerze na Eurosporcie z braciszkiem :pP :D.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Heh, Mistrzostwa w Sheffield ;) Kiedyś przypadkiem zacząłem oglądać przy jedzeniu, zaciekawiło mnie to, potem gryonline na wirtualnej i się pogłębiało. Potem to już starałem się oglądać prawie wszystkie mecze MŚ, co nie udało się obejrzeć to wyniki w necie. Ulubiony : Stephen Maguire ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry