Sojusze TW s1

  • Rozpoczynający wątek Alrekus
  • Data rozpoczęcia

Jaki sojusz na świecie 1 jest według Ciebie najlepszy?


  • W sumie głosujących
    405

DeletedUser12025

Gość
Gość
My omdlewamy? SAA Innadril ma chyba inne zdanie na ten temat ;> Resztki sojuszu KN chyba także się nie zgodzą że to my omdlewamy w pojedynkach ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze, dobrze.. Zarazki najlepsze, najbardziej zgrane.. zapraszamy do walki o forty tam tą tezę zweryfikujemy..:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fromasz, ja widzę, że to już dawno zweryfikowane :p
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Na www.westforts.com średnia pkt Chorych Miast w porównaniu do średniej pkt -V- w walkach fortowych jest znacznie wyższa ;p Biorąc pod uwagę Ilość miast SAA, wraz z tymi nowymi, także Chore prowadzą ;p

Jest to kolejny dowód na to że Chore są najlepszą koalicją na s1 ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co wam po tej średniej skoro fortów nie macie.;p
 

DeletedUser343

Gość
Gość
tak się kończy mówienie ze nie mają sojuszy a potem pomaganie jakiemuś projektowi bo poprosili xD a potem co robią projekty cytuje "olewamy to"
 

DeletedUser9553

Gość
Gość
@Nowakowski - czytanie ze zrozumieniem się kłania, w temacie "Sytuacja na ś1" sprostowałem posta Krzykona, który źle zinterpretował Długiego - kiedy pisał on "tak olewamy" miał na myśli atak na fort -V-

Druga sprawa - tak, nie mamy sojuszów - zmuszają nas one do OBOWIĄZKOWYCH bitew sojuszników, zamiast tego mamy PRZYJACIÓŁ - bitwy nie są obowiązkowe, stajemy po tej samej stronie i żadna koalicja nie jest stawiana ponad drugą ;)

A.P.K napisał:
A co wam po tej średniej skoro fortów nie macie.;p

Jednak to średnia wskazuje jak kto jest zgrany oraz z jakim wynikiem walczy w bitwach o czym wcześniej pisałem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jednak to średnia wskazuje jak kto jest zgrany oraz z jakim wynikiem walczy w bitwach o czym wcześniej pisałem :)
To z ładnym wynikiem walczycie skoro nie macie żadnych fortów. Masz racje jak nic ta średnia pokazuje wynik...;)
 

DeletedUser9553

Gość
Gość
Już to piszę któryś raz (zresztą nie tylko ja) - jaki jest sens atakowania kilkunastu fortów kiedy skład mamy tylko na 1 atak/obronę? I tak po chwili szły kontrataki na nasze forty (kiedy mieliśmy dwa - jeden musieli bronić przyjaciele). Przy liczbie miast SAA, -V- i KN każdy powinno móc wystawić nawet po 4 składy (mimo to niekiedy nie jesteście w stanie uzbierać 1 ekipy na średni fort). Jest też 2 możliwość - rekrutacja kogo popadnie, zrobienie 30 miast, w których będzie panowała samowolka. To był błąd, który został popełniony w BH więc nie ma sensu go powtarzać :)
Fortów nie mamy AKTUALNIE - przedwczoraj straciliśmy 2 - jeden atak był przeprowadzony rewelacyjnie (mam na myśli ADHD), -V- dobrze się wymieniało - nie było jednak wtedy wystarczająco obrońców online, drugi natomiast bronili przyjaciele (o czym wcześniej wspominałem) - nie mieliśmy wystarczająco mieszkańców, by wystawić 2 składy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
\
Fortów nie mamy AKTUALNIE - przedwczoraj straciliśmy 2 - jeden atak był przeprowadzony rewelacyjnie (mam na myśli ADHD), -V- dobrze się wymieniało - nie było jednak wtedy wystarczająco obrońców online, \.
Chyba nie muszę więcej dodawać.:) Wnioski każdy wyciagnie sam. Średnia to nie wszystko, więc nie ma co się wywyższać nad inną koalicją zawczasu.
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Ale to pokazuje, że nawet mając 5 miast dajemy rade zdobywać forty i ich bronić przeciw kilkudziesięciu innym miastom, które bez problemu powinny wystawiać 140 osobową ekipę on-line, a mają problem by wystawić 50 on-line ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale to pokazuje, że nawet mając 5 miast dajemy rade zdobywać forty i ich bronić przeciw kilkudziesięciu innym miastom, które bez problemu powinny wystawiać 140 osobową ekipę on-line, a mają problem by wystawić 50 on-line ;p
Ładnie sobie wszystko dopowiedziałeś.:p Ciekawa zabawa. Też się pobawię.

Mimo upływu czasu -V- dalej dominuje w fortach, w których ilość miejsce przekracza ilość graczy tego sojuszu. Z powodu tej dominacji i braku równego przeciwnika wiele osób mniej aktywnie gra w sojuszu. Nie przeszkadza to jednak w odbiciu fortu, który co jakiś czas zostaje przejęty przez partyzantów.

PS: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.;)
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Ale nie zapominaj że V nie jest samo ;p Oczywiście powiesz zaraz, że Chore również, ale zauważ ile osób z innych koalicji jest na naszych bitwach, a ile na Waszych.

A co do dominacji i braku równego przeciwnika to sami sobie jesteście winni ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Projekt nie miał i nie ma żadnych sojuszy.
Ps.To tajna informacja dla V lub SAA :p

 

DeletedUser9553

Gość
Gość
Dla Zarazków nie jest to tajne odkąd powstał Projekt Revenge :)
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Hmmm...czy nie czas zrobić nową ankiete? :) Trochę się pozmieniało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm...czy nie czas zrobić nową ankiete? :) Trochę się pozmieniało.

A no pozmieniało, do tego chyba nie ma sensu robić tylu pozycji, liczą się duże sojusze, choćby nie tyle liczebne w skali miast, ale w skali graczy. Tak od 50 graczy wzwyż, bo tylko taki sojusz lub nawet jedno miasto, może cokolwiek zdziałać.
 
Do góry