Spamowanie bitwami fortowymi-pytanie

Serwus chciałem zapytać w związku z tym :
  • Ponadto The West Team może anulować lub przełożyć bitwy o forty, które są uważane za obraźliwe/spamujące , jednak nie jest to czynność wiążąca.
od czego zależy przyspieszenie bitwy a anulacja jej ? od widzimisie admina,czy od czegoś innego ? nasze bitwy są przyspieszane gdy coś takiego się dzieje to bitwy naszego kończone są szybciej a przeciwne sojusze mają jakiś przywilej do późniejszych bitew? proszę o informacje @Patelkowa
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Aktualnie pracujemy nad ujednoliceniem i usprawnieniem procedury.
Staramy się zostawiać pierwszą wywołaną bitwę, kolejne bitwy staramy się anulować. Proszę jednak pamiętać, że nie zawsze jesteśmy w stanie zareagować dostatecznie szybko. Wszelkie nieregulaminowe bitwy proszę zgłaszać poprzez system support.
 
@Patelkowa Nie łatwiej będzie dać ograniczenie czasowe np. druga bitwa za 2 godziny? Lub taki komunikat wyzwanie drugiej bitwy w krótszym czasie niż 24 godziny będzie skutkowało banem na 1 dzień. I tutaj dałbym ograniczenie poziomu graczy którzy mogą wyzwać forty minimum 50 poziom aby, jakieś multikonta nie fejkowały bitw, a jak będzie ktoś notorycznie z premedytacją fejkował bitwy to jakiś ban na dłużej i tyle. Ja oczywiście daje tutaj propozycje, które można uwzględnić dla danego problemu.
 
@Patelkowa Nie łatwiej będzie dać ograniczenie czasowe np. druga bitwa za 2 godziny? Lub taki komunikat wyzwanie drugiej bitwy w krótszym czasie niż 24 godziny będzie skutkowało banem na 1 dzień. I tutaj dałbym ograniczenie poziomu graczy którzy mogą wyzwać forty minimum 50 poziom aby, jakieś multikonta nie fejkowały bitw, a jak będzie ktoś notorycznie z premedytacją fejkował bitwy to jakiś ban na dłużej i tyle. Ja oczywiście daje tutaj propozycje, które można uwzględnić dla danego problemu.
Przecież nie ma takiego problemu, uspokój się
 
Do góry