SpellForce

  • Rozpoczynający wątek Barsolar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Grał ktoś kiedyś w to znakomite połączenia RPG i gry Strategicznej, jakim jest SpellForce?
Wyraźcie opinie na temat tej gry.

Ja przeszedłem cały Zakon Świtu magiem ognia, lodu i śmierci. Teraz kontynuuję tą samą postacią grę w Cieniu Feniksa.
Końcówka fabuły Zakonu świtu jest dość zaskakująca. Szkoda, że wywala od razu do menu i nie daje pochodzić po reszcie miast na samym końcu (przałoby się coś zrobić z pozostałą kasą).
Uważam, że to jedno z najlepszych połączeń gier RPG i strategii. Jest bardzo ciekawa i niesamowicie wciąga.

Wyprodukujcie się na ten temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Naprawdę nikt na tym forum nie grał w SpellForce, albo Spellforce2?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie bój się Barsolar ;) Ja też w to grałem...
I powiem tylko tyle .... To NAJLEPSZE połączenie RPG i strategi jak dla mnie ;)
Grałem łucznikiem w 1 ;) niestety bez dodatku :D i bez ostatniego filmiku (zaczęło się ciąć i wyłączyłem)
Grałem tez w 2 ale nie przeszedłem jej całej.... była pożyczona oddałem gostkowi a później gdzieś "zgubiłem" 2 ;) No ale też fajna gra :D

Polecam każdemu tą gierke ;)
1 kosztuje teraz chyba 10 zł o ile się nie myle ;) Więc warto kupić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
SpellForce kosztuje 20 zł z dodatkami.

Co do gry - jest super, co prawda nie przeszedłem całej, ale doszedłem do około 3/4. Gra mnie tak wciągnęła że grałem od rana do wieczora :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć pierwsza z dodatkami kosztuje 20zł.
Część druga z dodatkiem kosztuje 50zł.
A "Platynowa Edycja" zwierająca obie części z dodatkami kosztuje 60zł.

Gra jest zajefajna. Nie mogłem się od niej oderwać. Często siedziałem po nocach.

Do tej pory skończyłem kampanię zakonu świtu i kampanię feniksa dla postaci importowanej z zakonu świtu (grałem magiem lodu, ognia i śmierci). Żeby skończyć pierwszą część gry muszę jeszcze przejść kampanię Aryna (tudzież Oddechu Zimy) i kampanię feniksa dla postaci z oddechu zimy (tutaj będę grał wojownikiem, ale jeszcze nie wiem cy lekko-, czy ciężko zbrojnym).
To by było na razie na tyle z części pierwszej.
W części drugiej skończyłem (wczoraj) kampanię "czas mrocznych wojen" (wojownikiem ciężkozbrojnym) i wezmę się za kampanię władcy smoków (magiem). Ale najpierw zrobię kampanię Aryna z części pierwszej.

Obie części są świetne, ale chyba jedynka jest fajniejsza (świetnie przemyślane runy, których brakuje w dwójce).

Również historia opowiadana w grze, ciągnąca się przez wszystkie części i dodatki jest niesamowita. Gra oprócz zadań głównych oferuje olbrzymie zastępy zadań pobocznych, które świetnie uzupełniają fabułę.

Czytałem, że we "władcy smoków" (dodatek do SF2) rozpadają się portale. Nie wiem, jak to się skończy, ale jeśli rzeczywiści magia się wyczerpie to będzie to skuteczna blokada dla wydania SpellForce3, ale mam nadzieję, że jednak trequel się ukarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry