Splendor

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19932
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19932

Gość
Gość
Ja tu tylko na chwilkę, by później wrócić w otchłań nicości.

Ponieważ ostatnio wybitnie mi się nudzi, a nie mam co robić, to dla osób, które również się nudzą (no i są zainteresowane) proponuję zapoznanie się z drobną i ciekawą gierką. Nie spotkałem się jeszcze z osobami, które by jej nie lubiły, więc z chęcią Wam ją przedstawię. Szczegóły w instrukcji, która jest niezwykle krótka: SPLENDOR - instrukcja.

W razie czego jestem w stanie moderować grę przez neta (czas poświęcony na jedną partię przez neta to ok. godzina). Osoby zainteresowane taką formą rozrywki mogą pisać do mnie na gg: 39803115 (tam się znajduję codziennie) lub na s1 (tam zajrzę dzisiaj, potem w piątek i w niedzielę). W wypadku większej ilości zainteresowanych niż 4 można zorganizować mini-turniej - ale to zobaczymy, jestem otwarty na wszelkie propozycje. Na PW na forum nie odpisuję (bowiem nie będę zalogowany), tak więc sugeruję, żeby kontaktować się ze mną przez gg (tak, jak w wypadku mojego ostatniego konkursu, czyli "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie").

Ponieważ ostało mi się na koncie 100k na s10, to osoba, która wygra ze mną, dostanie tą kasę. (Uwaga, gram wyłącznie w 4 osoby)

/połączono - makaroniarz

Taki dodatek: jeżeli ktoś chce wypróbować i zagrać, niech zajrzy tutaj:

Splendor Online
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry