sprzedawanie przedmiotów z Oktoberfest

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33983
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33983

Gość
Gość
siemka ,czy ktos z The west team moze dac znac kiedy bedzie mozliwy handel w/w przedmiotami?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Multikonta nie lubią czekać ,chcą wszystko od ręki cieszy mnie że Lenka zmierza do kasacji starych światów bo to jest parodia jeśli 10 ludzi utrzymuje jeden świat , kolejny ewent i cienkie nagrody za Gali oraz brak rozrzutności kodzików od Fuska ostudzi zapały zakładania multi i gra zacznie normalnie funkcjonować !
Muszę obalić mity pokroju że na polskiej wersji językowej gra najwięcej graczy ,jest najwięcej zarejestrowanych jedynie a to zmienia wszystko ,podoba mi się nowe dążenie Lenki ale to jest kobieta co musi myśleć globalnie niezależnie od opini publicznej ,dla tego jest CM a nie wolontariuszem pokroju Fusek co myśli że coś może na boku ;-[
Nawet nie czepiam się ludzi co chcą coś dobrego zrobić ale myślą że mogą !
Pora na lepsze czasy :))
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
lepszym rozwiązaniem jest fuzja serwerów ,niedawno pograłem sobie troche w metina jak za starych czasów ,zrobili fuzje serwerów i gra odżyła
a dwa ze the west nie ma nigdzie reklamy ze istnieje wiec grają raczej tylko gracze co kiedys juz w to grali
 
siemka ,czy ktos z The west team moze dac znac kiedy bedzie mozliwy handel w/w przedmiotami?
Przedmioty przeważnie są odblokowywane do sprzedaży podczas drugiej/trzeciej aktualizacji od zakończenia eventu, czasem później. Kiedy dokładnie to nastąpi w przypadku zestawów z Oktoberfestu, jeszcze nie wiadomo.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Przedmioty przeważnie są odblokowywane do sprzedaży podczas drugiej/trzeciej aktualizacji od zakończenia eventu, czasem później. Kiedy dokładnie to nastąpi w przypadku zestawów z Oktoberfestu, jeszcze nie wiadomo.

Już śpieszę z translatorem: od 3 do 5 tygodni :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry