STAR WARS

czy lubicie STAR WARS?

  • TAK

    Głosy: 32 86,5%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%
  • nie oglądałem

    Głosy: 3 8,1%
  • wogóle nie lubie science fiction

    Głosy: 2 5,4%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser27624

Gość
Gość
7-9? już dawno nie ogladałem star warsy co w tych 3 epizodach jest?
 

DeletedUser27624

Gość
Gość
aa thx tego to niewiem ale myśle ze tak. Tak samo jak wymyslili obi-wana itd wymyśla np nowych bohaterów wszystko sie rozwija ale sie nie zakładam.
 
W Polsce wydano już 3 nowe książki o gwiezdnych wojnach.

Pierwsza z nich to Encyklopedia postaci star wars the clone wars, poniżej macie zdjęcie okładki:

skan1-600.jpg


Opis:

Autor: Jason Fry
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski

Ta bogato ilustrowana encyklopedia postaci Star Wars to prawdziwa gratka dla fanów serii. Poznaj rycerzy Jedi, lordów Sithów, łowców nagród, żołnierzy klonów i wiele innych postaci. Dowiedz się wszystkiego o ulubionych bohaterach i ich najgorszych wrogach toczących zmagania o los galaktyki. Wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców, która poszerzy waszą wiedzę o świecie Gwiezdnych wojen.

Kupiłem książkę, ogólnie fajna, czasami naprawdę fajne ciekawostki o niektórych postaciach. Uwaga! Ta książka zawiera informacje wyłącznie o postaciach z pierwszego i drugiego sezonu the clone wars. Nie ma informacji o postaciach z sezonu trzeciego i rozpoczynającego się czwartego.

Druga z książek to Wielka kolekcja naklejek. Poniżej zdjęcie okładki:

okladka-600.jpg


Opis:

Redakcja: Heather Scott
Autor: Heather Scott
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Ilustrator: Hanna Landin

The Clone Wars: Wielka kolekcja naklejek jest książką dla dzieci z naklejkami na podstawie serialu telewizyjnego Wojny klonów. Została wydana w dniu 26 lipca 2008 roku przez wydawnictwo Dorling Kindersley w USA, a w Polsce dzięki wydawnictwu Egmont we wrześniu 2011 roku.

Ponad 600 kolorowych naklejek odklejek. Odtwarzaj swoje ulubione sceny i bitwy z Wojen klonów. Przemierzaj wszechświat Star Wars z bohaterami Jedi - Anakinem i Ahsoką. Poznaj złoczyńców, kosmitów, droidy, statki kosmiczne i broń z odległej galaktyki.

Trzecia książka, o której napiszę to Darth Vader: Kronika rekonstrukcji 3D.

Zdjęcie okładki:

skan2-600.jpg


Opis:

Autor: Daniel Wallace
Ilustrator: Chris Reiff, Chris Trevas

Darth Vader: Kronika rekonstrukcji 3D to przewodnik dotyczący konstrukcji zbroi Dartha Vadera, który ukazał się w USA 1 października 2011 roku nakładem wydawnictwa Scholastic. Autorem przewodnika jest Daniel Wallace.

Na kolejnych stronach dokładnie omówiono elementy systemów cybernetycznych i biologicznych Dartha Vadera. Każdy system przedstawiono szczegółowo na specjalnym przekroju. Po zamknięciu książki przekroje nakładają się na siebie, tworząc trójwymiarowy model budzącego grozę Mrocznego Lorda Sithów. Stań się świadkiem narodzin Lorda Vadera!

Ową książkę widziałem na sklepowej półce, ciekawy jest ten trójwymiarowy model Vadera.
 
Jacek Drewnowski

Czytałem komiksy Star Wars które tłumaczył, facet zna się na tym, jego brat chyba też.

Kiedyś próbowałem czytać książkową wersję 1 części, była potwornie nudna a opisy pozbawione wiedzy o uniwersum, np. zamiast pisać "X-Wingi" pisali "statki kosmiczne rebeliantów", a fraza "włączył miecz świetlny" pojawiała się co stronę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tez jestem wielkim fanem. Podobno ma powstać serial i będą go kręcić w Czechach. Osobiście czekam na gre kotor 3 ale czy sie doczekam ? może być ciężko. Bo TFU to dla mnie stasznie naciągana gra, no i umiejsza role Vadera (mojej ulubionej postaci z filmów) w wybiciu Jedi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
właśnie nie za bardzo wiem tylko, że serial raczej nie bedzie się skupiał na jedi (jak dla mnie porażka) i że bedzie osadzony w czasach filmow numer 4-6 podobno mają się pojawić postacie z filmów ale tylko jako małe epizody ale ten serial miał być kręcony z dwa lata temu a do tej pory nic nowego o tym nie słychać Lucas ogólnie jakoś się nie kwapi do wydania czegoś o GW nie wiem czy nie chodzi o to, że nie ma dobrych pomysłów i nie chce zepuć czegoś co daje mu "nieśmiertelność" w filmowym biznesie, ale i gry jak Kotor 3 też nie wychodzą chyba woli inne projekty

ech szkoda Vader rządzi [*]
 
Witam, otóż wczoraj byłem na premierze Mrocznego Widma w 3D. Efekty niesamowite, przyznam się do kilku uników:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a dodali cos do fabuły ? czy to samo ? też musze sie wybrać :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry