STAR WARS

czy lubicie STAR WARS?

  • TAK

    Głosy: 32 86,5%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%
  • nie oglądałem

    Głosy: 3 8,1%
  • wogóle nie lubie science fiction

    Głosy: 2 5,4%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a w SWTOR ktoś gra?

Ja narazie właśnie nie. W tej chwili posiadam laptopa i ps3. Na laptopie niestety pograć się w to porządnie nie da :( mogli wydać to na ps3, myślałem że tak bedzie ale się zawiodłem troche. Zastanawiałem się czy nie kupić kompa specjalnie właśnie dla SWTOR. A Ty grałeś ? Czytałem i fajna fabuła się tam kroi dla singla :) i zastanawiam sie czemu na okładce jest Bastila jak to jest ponad 300 lat po kotorze
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Gram.... wielkie słowa. Wbiłem 20 lvl ale chyba zacznę od nowa, bo oczywiście server wybrałem na chybił trafił i deczko opustoszały mam teraz a transferów jeszcze nie zrobili. Poza tym szkoda kasy na transfer takiego poziomu małego. Lepiej wbić od nowa :)

Wielkim fanem SW nie jestem, ale gra mi się nawet podoba. Do czasu premiery D3 można pograć :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytacie książki wychodzące w "Kolekcji Star-Wars"? :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
BTW SWTOR
http://www.swtor.com/weekendpass
Można pograć za darmo w weekend. Ograniczenia jakieś na postaci będą (lvl15 max chyba, możliwość przemieszczania się między planetą startową, stalicą i flotą, zablokowany czat) ale spokojnie można sobie zerknąć, jeżeli ktoś się zastanawiał czy kupić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytacie książki wychodzące w "Kolekcji Star-Wars"? :)

Ja jeszcze nie mam ani jednej książki z tych wznowień. Raczej nie będę ich kupował. Ewentualnie może uzupełnię swoją biblioteczkę serią Komandosi Republiki, ale strasznie mnie zniechęca mniejszy format, który źle wygląda z resztą książek SW. Dodatkowo mniejsza czcionka i numerek u góry grzbietu ::(:
Smuci mnie też to, że za rok lub dwa spotka ich taki los, że wylądują w koszu na wage w biedronce :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozkaz 66

Też ją mam :)
Polecam! Choć trochę obszerna (około 500 stron)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No w sumie to tak, ale ja tam wole jak jest około 350 stron :I:
Teraz zakupiłem na allegro Przeznaczenie Jedi: Omen pif paf
 
A ja kupiłem grę Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes. Grafika fajna, można się poczuć, jakby się sterowało bohaterem w odcinku telewizyjnego serialu;) Fabuła ciekawa, tylko gra trochę krótka. Przeszedłem w pięć dni:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
BTW SWTOR
http://www.swtor.com/weekendpass
Można pograć za darmo w weekend. Ograniczenia jakieś na postaci będą (lvl15 max chyba, możliwość przemieszczania się między planetą startową, stalicą i flotą, zablokowany czat) ale spokojnie można sobie zerknąć, jeżeli ktoś się zastanawiał czy kupić.

już jest możliwość przenoszenia postaci pomiędzy wybranymi serwerami....

ja gram na serwerze typu PvE - czyli gracz versus to co na serwerze (pvp możliwe za zgodą wyzwanego)
na tym serwerze mam hm... kilka postaci różnych klas - najwyższa to sith sorcerer na 49 lvl - już ze skończoną fabułą (co zawdzięczam koleżance KSOLI :D)

oto i ona Darth Anielka :D
anielkasith.jpg



chyba najbardziej podobają mi się postacie walczące z dystansu - jedi sage co nieco odstawiona w kąt, bo aktualnie na tapecie jest smuglerka :D

inne dopiero w początkowej fazie... może jeszcze do nich wrócę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Lubię klimaty Star Wars.Gram w SWOTOR-a ,a ostatnio uzupełniam lekturę serii komiksów z uniwersum Star Wars ;Legacy dalsze części oraz Knights of the Old Republic w końcu po 2 latach doszły kolejne tomy szkoda że tylko pięć .

Odnosząc się do postu mej koleżanki Amalasunty jeśli ktoś jest zainteresowany tygodniowym darmowym trialem to pisać mam jeszcze kilka zaproszeń ,gra ciekawa fabularnie do 50 lev potem taki WOW .:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakby coś to ja też mam jeszcze sporo zaproszeń - a przez 7 dni można w grze sporo zdziałać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
przez 70 dni to byś chyba ze 4 postacie różnych klas skończył - zwłaszcza, że za chwilę wakacje, więc mniej obowiązków, a więcej czasu na zabawę
 
Btw.

Ostatnio kupiłem sobie grę Star Wars Battlefront II, super system walki, grafika na poziomie średnim(ale jak na 2004 rok, kiedy gra była tworzona to mistrzostwo), ładne mapy i wiele grywalnych postaci czynią z tej gry fajny produkt od Lucasarts.
 
Status
Zamknięty.
Do góry