stara kopalnia świat pensylwania

temir

Blada Twarz
po przyjęciu zlecenia nie ma możliwości iść do starej kopalni brak na mapie otwarcia jej
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
po przyjęciu zlecenia nie ma możliwości iść do starej kopalni brak na mapie otwarcia jej
Zleceniodawca "Stara kopalnia" z serii zadań "Podwójne kłopoty" może zostać odblokowana poprzez wykonania zadania " ...i porządek" z serii zadań Charlie. Ta seria zadań dostępna jest u Henrego po osiągnięciu 97 poziomu postaci oraz po wykonaniu zadania "Niezapomniany wieczór (Cyrk wędrowny)", które to wymaga 95 poziomu, aby je wykonać ok_:)
 

temir

Blada Twarz
hm mam 128 poziom nie bardzo rozumiem skoro mam to zadanie u szeryfa a innych zadań nie mam
 
Tak jest to po prostu zrobione. By mieć starą kopalnię na mapie musisz pierw wykonać misję "... i porządek" po której odblokowuje ci kolejną misję związaną z wejściem do starej kopalni. Dopiero wówczas pokazuje ją na mapie.
 

temir

Blada Twarz
wykonane mam wszystkie zadania nie mam innych u nikogo więc jest to zadanie nie do wykonania :)
 
Jest do wykonania bo sam w końcu się wziąłem i wykonałem ten ciąg zadań ;)

1641214178315.png

By móc wykonać misję "... i porządek" w serii zadań Charlie pierw musisz zrobić serię zadań Cyrk wędrowny. I wtedy po wykonaniu misji "... i porządek" pojawi się stara kopalnia na mapie.
 
Do góry