Stare ale jare POKEMONY:)

  • Rozpoczynający wątek Pies000
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
tak jak w temacie graliście kiedyś w jakieś gry o pokemonach:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też grałem w to na game boyu ale to 1 dzień i się przechodzi:(
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Pokemony to zarąbisty jRPG, pierwszy kontakt z grą Pokemon RED miałem gdzieś w 2001-2002 roku na emulatorze GBC, później kupiłem od kumpla starego szarego GB, chyba za 15 zł o ile dobrze pamiętam :p Następnie jakoś może rok, dwa później na allegro trafiła się fajna aukcja i stałem się nabywcą Pokemon Red, niedługo potem koleżanka dała mi Game Boy`a Colora i wylicytowałem (również na allegro) Pokemon Silver. Spędziłem z tymi dwoma tytułami chyba z 80 godz. jak nie więcej. Pamiętam, że niesamowitym funem było granie i wymienianie się Pokami z bratem i kuzynem (Kuzyn miał Pokemon Blue i Gold, a brat Yellow i Crystal, dzięki czemu mogliśmy zdobyć wszystkie Pokemony :D ). Nie tak dawno temu zakupiłem Dual Screena`a (którego szczęśliwym posiadaczem jestem do dzisiaj, mój brat również posiada tą kieszonkonsolkę) i Pokemon Platinum oraz Pokemon SoulSilver (brat posiada Pokemon Pearl i Heart Gold), ale szczerze mówiąc już mnie to nie bawi tak jak kiedyś, może z tego wyrosłem, a może to już nie są te same Pokemony co kiedyś, albo jedno i drugie. Oczywiście oglądałem, również serial na podstawie gry, nawet swojego czasu komiks czytałem, ale jak ostatnio znowu pooglądałem kilka odc. to już nie było to samo co kiedyś...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja grałem kilka lat temu ale tylko Red, Blue i Yellow, te Silver i Gold mi nie przypadły.

Przechodziłem w 6-8h :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz jest nowe Pokemon MMO/RPG na silniku Tibi, grałem kiedyś na tym... Można było pograć, nie bylo to takie złe. A bejki to 10 lat temu jak nie obejrzałem to moi rodzice nie mieli spokoju :)
Teraz już nie mam styczności z tym wszystkim ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja kiedys grałem na Pegasusie :)
Miłe wspomnienia ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem na telefonie bo mają emulator GBA. Fajne tylko czasami się na telefonie zapisać nie chciało i znowu musiałem się męczyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale szkoda że nigdy nie zrobili gry o pokemonach z fajną grafiką;/

na pc oczywiście:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja rypałem kiedyś w nie na gameboy i całkiem nieźle mi szło
 

DeletedUser

Gość
Gość
na game boyu to fajnie sie grało ale te walki pokemonów to nie były za ciekawe:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry