Story evet -> WestApokalipsa dyskusja

Status
Zamknięty.
Mnie się to nie podoba taki event. Bardziej by miło się oglądało serwer, który byłby fabularny. Żeby to była jakaś opowieść i każda decyzja co innego oznacza.
 

Eryk Żurek

Blada Twarz
Dlaczego post ze zgłoszeniami jest zamkniety i nie da się zgłosić do gonzalesa? #teamArkaGdyniaKuhwaŚwinia
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
@Lenka222 co w wypadku gdy dostaniemy do drużyny osoby które będą offline cały event, można ich wymienić na kogoś innego?
 
@up tak samo się zastanawiam co w takim przypadku.

Takie losowanie ludzi może całkowicie wypaczyć wynik rywalizacji. Ja daję z siebie 150%, a dostaję kogoś, kto wbija sobie raz na dzień i nie ma zamiaru grać drużynowo. Trochę słabo.
 
Losowanie z jednej pozwala uniknac super dominujacego teamu, ale z drugiej moze spowodowac dopisywanie sie masy leni, ktorzy postanowia spic ewentualna smietanke wynikajaca z pracy innych. tak zle i tak niedobrze. chyba ciezko o zlote rozwiazanie
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Temat ze zgłoszeniami został otwarty. Bardzo Was przepraszam za ten błąd.

Losowanie jest pewnego rodzaju ryzykiem. Być może podczas konkursu będzie możliwa podmiana osób lub połączenie dwóch drużyn w jedną. Jednak takie sprawy będziemy rozpatrywać dopiero w przypadku pojawienia się osób nie aktywnych. Jak wyżej spomniał KsF nie ma idealnego rozwiązania.
 
Wnosze o wykluczenie z eventu gracza Ken Block zgloszonego jako operacjon76, jest to niezgodne z punktem 3 regulaminu:

3. The West Team nie może brać udział w zabawie.

Ponadto, wiadomym jest, ze czlonkowie TWT maja zakaz wygrywania eventow, wiec jego potencjalny udzial w ktorejs z druzyn bylby jawnym oslabieniem takowej.
 
Losowanie z jednej pozwala uniknac super dominujacego teamu, ale z drugiej moze spowodowac dopisywanie sie masy leni, ktorzy postanowia spic ewentualna smietanke wynikajaca z pracy innych. tak zle i tak niedobrze. chyba ciezko o zlote rozwiazanie

Wolałbym żeby było 10 mocnych zespołów, które chcą wygrać i żeby konkurencja miała jakikolwiek sens, niż jak mi przydzieli trzech raków i po 2-3 zadaniach nie będzie już szans na zwycięstwo, a ta podmiana nieaktywnego g**** mi da.

Skoro jest event drużynowy to chcę grać ze swoimi znajomymi - drużyną, której jestem pewny i wiem, że jesteśmy zgrani.


Moje pytanie to czy losowanie do drużyn będzie jakoś sensownie zrobione i gracze będą łączeni w drużyny na jakimś livestreamie czy będzie to wyglądać jak losowanie westlotto? Bo ja osobiście już w uczciwość TWT nie wierzę :)
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Losowanie z jednej pozwala uniknac super dominujacego teamu, ale z drugiej moze spowodowac dopisywanie sie masy leni, ktorzy postanowia spic ewentualna smietanke wynikajaca z pracy innych. tak zle i tak niedobrze. chyba ciezko o zlote rozwiazanie

KSF tutaj i tak nie będzie możliwości używania bryłek, więc raczej chodzi o aktywność i współpracę. Łatwiej grać z osobami co już znamy przez pewien czas a nie z przypadkowymi. Będzie zły dobór drużyny i będą pretensje do organizotarów, a tak do swojej drużyny tylko.. Znając moje szczęście to będę miał jakieś mulciaki co przyjdą tylko osłabiać drużynę bądź osoby, które zalogują się raz dziennie. Tak czy siak będą rywalizować te drużyny, które będą lepsze, reszta oleje i po zabawie.
 
czy potki do reskillu będą za 10 obligacji, jak ma to miejsce na becie?
Jeśli nie, dlaczego?
Każdy powinien mieć szansę zmieniać build tak często jak chce.
Drugie pytanie:

Czy uczestnicy otrzymają VIP (pełny pakiet premium)
Jeśli nie, czy będzie można kupić je za bryłki?
Jeśli na oba powyżej pytania odpowiedź brzmi tak..
To dlaczego?

Wolałbym osobiście aby każdy miał podobnie.
Albo miał konto VIP za darmo na czas trwania tego turnieju, albo nie był w stanie kupić konta VIP za bryłki.
Mnie stać oczywiście, ale nie każdy chciałby rzecz jasna marnować pieniędzy na serwer, który po niedługim czasie będzie wyłączony i wszystko zniknie.
Tym bardziej że bryłki są do wygrania za top. Wydawać bryłki by wygrać bryłki, nonsens. :)

Pozdrawiam,

Kacper.
 
KSF tutaj i tak nie będzie możliwości używania bryłek, więc raczej chodzi o aktywność i współpracę. Łatwiej grać z osobami co już znamy przez pewien czas a nie z przypadkowymi. Będzie zły dobór drużyny i będą pretensje do organizotarów, a tak do swojej drużyny tylko.. Znając moje szczęście to będę miał jakieś mulciaki co przyjdą tylko osłabiać drużynę bądź osoby, które zalogują się raz dziennie. Tak czy siak będą rywalizować te drużyny, które będą lepsze, reszta oleje i po zabawie.

Wolałbym żeby było 10 mocnych zespołów, które chcą wygrać i żeby konkurencja miała jakikolwiek sens, niż jak mi przydzieli trzech raków i po 2-3 zadaniach nie będzie już szans na zwycięstwo, a ta podmiana nieaktywnego g**** mi da.

Skoro jest event drużynowy to chcę grać ze swoimi znajomymi - drużyną, której jestem pewny i wiem, że jesteśmy zgrani.


Moje pytanie to czy losowanie do drużyn będzie jakoś sensownie zrobione i gracze będą łączeni w drużyny na jakimś livestreamie czy będzie to wyglądać jak losowanie westlotto? Bo ja osobiście już w uczciwość TWT nie wierzę :)

Patrzac po zapisach oraz wielu egzotycznych nickach z 1 postem na forum chyba musze przyznac Wam racje. Co prawda niezbyt przyjemnie by sie gralo vs team 5ciu mulciakow Kena, ale jednak wciaz kazdy mialby szanse na 2 i 3 nagrode oraz przyjemna gre w towarzystwie znajomkow,, a teraz wiekszosc z graczy bedzie skazana na slepy los i szczescie 'oby nie wylosowalo mi offka lub trolla' I:)
 
Te mulciaki które teraz są na forum zapisane powinny być znalezione z IP i główne konto powinno dostać perma,bo to jest jakaś pajacerka...
 

mariusz-11

Blada Twarz
Nieźle, konta powstałe minuta po minucie, a i nawet parę mulciaków z 1 maja 2018. Jak życia prywatnego trzeba nie mieć, żeby to robić
 
nono, wczorajszego wieczora ktos mial niezly run z tworzeniem kont i zapisywaniem sie :D chyba jednak wybor o losowych teamach nie byl najlepszy I:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry