Story evet -> WestApokalipsa dyskusja

Status
Zamknięty.

nazwagracza

Blada Twarz
Może zorganizować jakieś potwierdzenie na discordzie? Niech każdy z uczestników wejdzie i przedstawi swój nickname. Żytjemy w takich czasach, że większość ma mikrofon
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Będzie stream/film z losowania drużyn dostępny ?
i może kotka do tego?
Może zorganizować jakieś potwierdzenie na discordzie? Niech każdy z uczestników wejdzie i przedstawi swój nickname. Żytjemy w takich czasach, że większość ma mikrofon
na 99% odpada, chyba, że na ts3 dziennikatw, ale to też słabo, bo każdy by musiał wejść w danym przedziale czasowym i jakoś to potwierdzić, a też co to za problem zrobić kilka kont na discordzie (nawet nicki zmieniać, wątpię by się połapali wtedy) i potwierdzać głosowo, będzie taki młyn, że nawet bez specjalnej modulacji głosu dałoby się to zrobić
 

nazwagracza

Blada Twarz
i może kotka do tego?

na 99% odpada, chyba, że na ts3 dziennikatw, ale to też słabo, bo każdy by musiał wejść w danym przedziale czasowym i jakoś to potwierdzić, a też co to za problem zrobić kilka kont na discordzie (nawet nicki zmieniać, wątpię by się połapali wtedy) i potwierdzać głosowo, będzie taki młyn, że nawet bez specjalnej modulacji głosu dałoby się to zrobić

A dlaczego nie możemy zobaczyć streamu z losowania? Filmik może i nie, bo już widzieliśmy to ucinanie i sklejanie podczas losowań do mistrzostw fortowych. Poza tym co w tym złego ustalić jeden przedział czasowy dla wszystkich, a kto nie może ten indywidualnie potwierdzi u organizatorów? Może w takim razie TWT poda jakiś pomysł jak potwierdzić tożsamość biorących udział w evencie? Zamiast odrzucać pomysły społeczności proponuję szukać rozwiązania.
 
Nie potrzeba żadnego pomysłu na losowanie. Po prostu nie brać tych mulciarskich kont pod uwage. To żaden problem no chyba że komuś na tym tak bardzo zależy to juz nie mam pytań. Osobiście jeśli pojawią sie takowe konta to rezygnuje eventu bo w gównie nie zamierzam się babrać..
 
prosty film z losowania, to naprawde takie dziwne? nie wiem w jakim ty wojcieszy swiecie zyjesz. chyba ze zwyciezcy nagrod mniej lub bardziej sa juz przez organizatorów znani :) pozderki i noo, czekamy te 30 minut na ogloszenie druzyn.

edit: losowanko przesuniete na jutro
 
@Lenka222

1) Co z ludźmi których nie ma na liście ?
2) W jaki sposób przeprowadzana była weryfikacja ?
3) Dlaczego znowu jest syf ??
 

Załączniki

  • na_szybko.PNG
    na_szybko.PNG
    22,9 KB · Wyświetlenia: 103
jak popatrzysz na liczbe zapisanych i liczbe druzyn to szybko dojdziesz do wniosku ze ponad polowa wnioskujacych zostala odrzucona jako mulciaki, pytanie czy nie moglismy sie nickami dowiedziec kto ma jaka druzyne bo numerki nie zdaly do konca egzaminu? wystarczy ze pierwszy ktory skomentowal w temacie zgloszen usunie swoj post i numerki sie posypią
 
jak popatrzysz na liczbe zapisanych i liczbe druzyn to szybko dojdziesz do wniosku ze ponad polowa wnioskujacych zostala odrzucona jako mulciaki, pytanie czy nie moglismy sie nickami dowiedziec kto ma jaka druzyne bo numerki nie zdaly do konca egzaminu? wystarczy ze pierwszy ktory skomentowal w temacie zgloszen usunie swoj post i numerki sie posypią

Obstawiam że ktoś kto to robił był zbyt leniwy po prostu ;D
 
niestety z podawaniem numerow zamiast nickow wyszlo lenistwo i lekkomyslnosc (zeby nie powiedziec nieznajomosc mechanizmow w forum). oops!

Obstawiam, ze pierwsze osoby z mojego teamu sie zgadzaja, bo maja numery < 10, ale w sumie to nie mam zielonego pojecia czy wylosowany do nas zostal 1LEWO czy jedna z poprzedzajacych go osob, skoro w tym momencie ostatnim id jest 133, a na liscie jest 134 i 135 I:)
 

nazwagracza

Blada Twarz
@Lenka222
Dlaczego nie wszystkie osoby nie zostały wylosowane? Chciałbym wziąć udział, a jednak nie ma mnie w żadnej drużynie? Na jakiej podstawie zostałem uznany za gracza, który nie spełnia kryteriów do wzięcia udziału w evencie?

EDIT: Mowa o 15 wylosowanych drużynach, a podane jest 12 drużyn?
 
Status
Zamknięty.
Do góry