Story evet -> WestApokalipsa dyskusja

Tomoooooooo

Blada Twarz
A co jakby stosować zasadę Lucky Losers, żeby osoby, które były w teamach z jakimiś mulciakami/offami i przez to odpadły były dolosowywane do teamów z mulciakami/offami. Offy musiały by być wywalane z automatu np. przy czerwonej kropce a multi/trolle przez pozostałą większość demokratyczna mogły by być odstrzelone przez resztę jeśli nie potrafią współpracować i odpadać.

Ken Block

Członek obsługi gry
Na ostatnim gonzalesie pvp start każdej rundy był o losowej godzinie ;(
Na pojedynkowym gonzalesie nie robiło wam to wielkiej różnicy, bo rywalizacja startowała dzień później i nie liczył się czas wykonania zadania. Tutaj faktycznie dobrze by było wydawać zadania o stałej porze, albo poinformować koło której godziny się pojawią.

Pierwsze zadanie będzie widoczne od razu po starcie serwera. Ta runda jest dłuższa, niż powinna, abyście mieli więcej czasu na wszystko.
Mały spoiler:
Dodatkowo zadania są mniej zależne od współpracy w mieście tj. żadne z zadań nie wymaga wykonania akcji przez każdego członka miasta.

Serwer zostanie otwarty za chwilę. Po jego otwarciu Henry ogłosi to na wszystkich światach ;)

Gdyby komuś nie zgadzał się np. ekwipunek to proszę o wiadomość. Będę zerkała na czat co jakiś czas.
>Dodatkowo zadania są mniej zależne od współpracy w mieście tj. żadne z zadań nie wymaga wykonania akcji przez każdego członka miasta.

> Każdy członek miasta posiada broń pojedynkową oraz fortową. Obie ulepszone na co najmniej 3 poziom. Broń musi wymagać co najmniej 70 poziomu postaci. → 6 punktów
> Każdy członek miasta osiągnął co najmniej 40 poziom trudności pojedynków z bandytami → 4 punkty

?????????
@Lenka222

>Dodatkowo zadania są mniej zależne od współpracy w mieście tj. żadne z zadań nie wymaga wykonania akcji przez każdego członka miasta.

> Każdy członek miasta posiada broń pojedynkową oraz fortową. Obie ulepszone na co najmniej 3 poziom. Broń musi wymagać co najmniej 70 poziomu postaci. → 6 punktów
> Każdy członek miasta osiągnął co najmniej 40 poziom trudności pojedynków z bandytami → 4 punkty

?????????
@Lenka222
:D

29. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w każdy momencie trwania konkursu.

To nie jest regulamin tylko jej własne słowa sprzed tygodnia.
Czyli wychodzi na to, że nie możemy nawet wierzyć na słowo własnemu CMowi ? ok_:)
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem :D
Nie chce mi się gonzalesa tłuc bardziej jak normalny serwer :D

Ja wiem że w zestawie pod kasę, tj reverea czy jak mu tam, bez problemu zarobię 250k w jeden dzień... Ale zarobić w czasie kilku dni, prawie milion, bez żadnych boostów, itd.. Po co mi prawie milion? Po to by ulepszyć dwie bronie powyżej 70 poziomu na 3^
Nie podobają mi się zadania, które nie są progresywne, tylko wymagają od nas zoombiarskiej niezłomności,
i chciałbym serdecznie zaprosić państwa z TWT to wbijania tego z nami, bo ktoś kto tworzył te zadania, nie gra w tą grę niestety..
Szanujcie czas swoich graczy, bo to nie są terminatorzy, tylko tak jak wy, każdy z graczy jest człowiekiem.
Nie każdy ma czas, ja mam bo pracuję przez internet. Ale ktoś może na zmywaku.. No i tyle, nie?
Szanujmy się, a nikt nie będzie miał do nas pretensji. Osobiście mówię Pass.
Gram tylko dla ludzi z zespołu, bo mimo wygłupów, potrafię szanować ludzi.

Pozdrawiam,
Kacper

Na pojedynkowym gonzalesie nie robiło wam to wielkiej różnicy, bo rywalizacja startowała dzień później i nie liczył się czas wykonania zadania. Tutaj faktycznie dobrze by było wydawać zadania o stałej porze, albo poinformować koło której godziny się pojawią.
Co zmieni informacja o której pojawi się zadanie jeżeli @Ken Block informuje dzień wcześniej jednego z uczestników żeby rozbudować rusznikarza?
@Lenka222 przydalo by się z tym coś zrobić...