Story evet -> WestApokalipsa dyskusja

Status
Zamknięty.
Widzę, że mnie soczysta zabawa ominęła na Gonzo

giphy.gif
 

Tomoooooooo

Blada Twarz
A co jakby stosować zasadę Lucky Losers, żeby osoby, które były w teamach z jakimiś mulciakami/offami i przez to odpadły były dolosowywane do teamów z mulciakami/offami. Offy musiały by być wywalane z automatu np. przy czerwonej kropce a multi/trolle przez pozostałą większość demokratyczna mogły by być odstrzelone przez resztę jeśli nie potrafią współpracować i odpadać.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Na ostatnim gonzalesie pvp start każdej rundy był o losowej godzinie ;(
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Pierwsze zadanie będzie widoczne od razu po starcie serwera. Ta runda jest dłuższa, niż powinna, abyście mieli więcej czasu na wszystko.
Mały spoiler:
Dodatkowo zadania są mniej zależne od współpracy w mieście tj. żadne z zadań nie wymaga wykonania akcji przez każdego członka miasta.

Serwer zostanie otwarty za chwilę. Po jego otwarciu Henry ogłosi to na wszystkich światach ;)

Gdyby komuś nie zgadzał się np. ekwipunek to proszę o wiadomość. Będę zerkała na czat co jakiś czas.

>Dodatkowo zadania są mniej zależne od współpracy w mieście tj. żadne z zadań nie wymaga wykonania akcji przez każdego członka miasta.

> Każdy członek miasta posiada broń pojedynkową oraz fortową. Obie ulepszone na co najmniej 3 poziom. Broń musi wymagać co najmniej 70 poziomu postaci. → 6 punktów
> Każdy członek miasta osiągnął co najmniej 40 poziom trudności pojedynków z bandytami → 4 punkty

?????????
@Lenka222
 
>Dodatkowo zadania są mniej zależne od współpracy w mieście tj. żadne z zadań nie wymaga wykonania akcji przez każdego członka miasta.

> Każdy członek miasta posiada broń pojedynkową oraz fortową. Obie ulepszone na co najmniej 3 poziom. Broń musi wymagać co najmniej 70 poziomu postaci. → 6 punktów
> Każdy członek miasta osiągnął co najmniej 40 poziom trudności pojedynków z bandytami → 4 punkty

?????????
@Lenka222
:D

29. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w każdy momencie trwania konkursu.
 
To nie jest regulamin tylko jej własne słowa sprzed tygodnia.
Czyli wychodzi na to, że nie możemy nawet wierzyć na słowo własnemu CMowi ? ok_:)
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem :D
Nie chce mi się gonzalesa tłuc bardziej jak normalny serwer :D

Ja wiem że w zestawie pod kasę, tj reverea czy jak mu tam, bez problemu zarobię 250k w jeden dzień... Ale zarobić w czasie kilku dni, prawie milion, bez żadnych boostów, itd.. Po co mi prawie milion? Po to by ulepszyć dwie bronie powyżej 70 poziomu na 3^
Nie podobają mi się zadania, które nie są progresywne, tylko wymagają od nas zoombiarskiej niezłomności,
i chciałbym serdecznie zaprosić państwa z TWT to wbijania tego z nami, bo ktoś kto tworzył te zadania, nie gra w tą grę niestety..
Szanujcie czas swoich graczy, bo to nie są terminatorzy, tylko tak jak wy, każdy z graczy jest człowiekiem.
Nie każdy ma czas, ja mam bo pracuję przez internet. Ale ktoś może na zmywaku.. No i tyle, nie?
Szanujmy się, a nikt nie będzie miał do nas pretensji. Osobiście mówię Pass.
Gram tylko dla ludzi z zespołu, bo mimo wygłupów, potrafię szanować ludzi.

Pozdrawiam,
Kacper
 
Na pojedynkowym gonzalesie nie robiło wam to wielkiej różnicy, bo rywalizacja startowała dzień później i nie liczył się czas wykonania zadania. Tutaj faktycznie dobrze by było wydawać zadania o stałej porze, albo poinformować koło której godziny się pojawią.
Co zmieni informacja o której pojawi się zadanie jeżeli @Ken Block informuje dzień wcześniej jednego z uczestników żeby rozbudować rusznikarza?
@Lenka222 przydalo by się z tym coś zrobić...
 
Do wątku chce wtrącić moje ostatnie 3 grosze, a więc tak;byłem bardzo zadowolony gdy usłyszałem że jest event na Gonzalesie.Na początku nie wiedziałem o co chodzi ale pomyślałem spróbuję,niestety byłem w drużynie ludzi których nie znam i jak okazało się był też tam mulciak wychycony po chyba 2-ej rundzie i go wyrzucili,ale nie o tym... . Strzałem w kolano było to że drużyny były randomowe ktoś trafił na jakichś znajomych to z miejsca miał lepszą organizacje-no trudno. Pomijam to że niektórzy gdy mieli "nieaktywne" drużyny byli przerzucani do lepszych punktów ale cóż luki w regulaminie czy coś takiego :D
Cała sytuacja mocno mnie zniechęciła czas zastanowić się nad dalszym sensem gry i pora przemyśleć każdą kolejną wydaną bryłke-dzięki wszystkim za zabawe.
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Do wątku chce wtrącić moje ostatnie 3 grosze, a więc tak;byłem bardzo zadowolony gdy usłyszałem że jest event na Gonzalesie.Na początku nie wiedziałem o co chodzi ale pomyślałem spróbuję,niestety byłem w drużynie ludzi których nie znam i jak okazało się był też tam mulciak wychycony po chyba 2-ej rundzie i go wyrzucili,ale nie o tym... . Strzałem w kolano było to że drużyny były randomowe ktoś trafił na jakichś znajomych to z miejsca miał lepszą organizacje-no trudno. Pomijam to że niektórzy gdy mieli "nieaktywne" drużyny byli przerzucani do lepszych punktów ale cóż luki w regulaminie czy coś takiego :D
Cała sytuacja mocno mnie zniechęciła czas zastanowić się nad dalszym sensem gry i pora przemyśleć każdą kolejną wydaną bryłke-dzięki wszystkim za zabawe.
I:) :{
 
jakies info na temat zakonczenia? podsumowanie? cos na przyszlosc zostalo wyciagniete przez organizatorów? bo bylo sporo niedociagniec i fajnie by bylo chociaz uslyszec ze ktos poza graczami je zauwazył i wie co nalezy zrobic by do tych niedociagniec nie dopuscic przy nastepnym evencie? pozdro byki wariaciki
 
Ogolnie to event, byl jednym wielkim syfem przez to ze druzyny byly losowe a w nich porozrzucane mulciaki przez co niektore druzyny byly do tylu czy to w produktach czy w rozbudowie miasta i musialy nadganiac.O zapasie czegokolwiek nie wspomne.Plus taki ze mulciaki te zostaly poblokowane, ale jednak niesmak pozostaje.Oby następny event tego typu był bardziej przemyślany.
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Ogolnie to event, byl jednym wielkim syfem przez to ze druzyny byly losowe a w nich porozrzucane mulciaki przez co niektore druzyny byly do tylu czy to w produktach czy w rozbudowie miasta i musialy nadganiac.O zapasie czegokolwiek nie wspomne.Plus taki ze mulciaki te zostaly poblokowane, ale jednak niesmak pozostaje.Oby następny event tego typu był bardziej przemyślany.
!o.O!I:)
 
Nie urażając nikogo, z własnego doświadczenia niestety powiem, że Polski TWT za duże wymagania daje w eventach. Minimum frajdy, minimum zabawy, maksimum rywalka, wyścig i niesmak.. Pamiętam jak gonzales robiono na becie. Graczy było duuużo więcej, a mimo to zabawy było więcej. Wymagania były mniejsze, można było się pobawić zamiast poddawać terroryzmowi kolejnych zadań, typu ulepsz broń na ^3 (minimum 70 poziom) W KILKA DNI MASZ TO ZROBIĆ gdzie koszt na jednego gracza to około 2kk? Jak ktoś miał lenia w teamie, musiał zbierać 4kk, 6kk, w chyba 5 dni... na prackach.. bez bonusów.. bez zestawów... Czułem się terroryzowany na tym gonzales, i raczej wątpię bym w następnych polskich gonzalesach wziął udział. Ale na międzynarodowych, bardzo chętnie. Chociaż nic do naszego TWT nie mam, to jednak napisać to by wypadało, nie odczułem żadnej przyjemności z gry na tym gonzales no i cóż,
zawiodłem się.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry