[Strefa Spamu] Napisz, co zechcesz.

Zapraszam na serwer BR(Nashville), posiadamy dwa miasta, mocny sojusz, komplety na średnich i dużych fortach, pomozemy przy starcie kasą, eq, wzmocnieniami. Polecam jezeli chcesz wrócić do prawdziwych bitew fortowych. Reflink do BR
 
To jest śmieszne że od tylu lat nic z @stif32 nie robią gracz który odstrasza nowych graczy od gry swoim chamskim i prostackim zachowaniem
 

Igmor

Blada Twarz
Jakieś porady jak wybrać dobrej klasy ekspres do firmy? Dla pracowników? I gdzie kupować kawę?
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Dobrze by było, jakbyś napisał coś o tej pracy, ilu pracowników, ile kaw trzeba zrobić na raz. Czajnik i kawa Tchibo Family mają swój urok, zwłaszcza jak ktoś lubi fusy :p Ale niestety kawa paczkowana szybko traci aromat i nic nie zastąpi świeżo zmielonej i zaparzonej pod ciśnieniem. Pytanie jaki masz budżet na taki sprzęt, czy ma być stale w użytku, czy tylko okazjonalnie, zwykle po zakupie każdy korzysta, a z czasem ta czynność obojętnieje, więc czasem nie ma sensu przepłacać jak za miesiąc będzie stało i się kurzyło ;)
 

Neds

Blada Twarz
Ekspres w firmie będzie na pewno dośc intensywnie użytkowanym urządzeniem,tak więc warto jest kupić urządzenie porządne, wytrzymałe i do użytku profesjonalnego, Jesli nie macie funduszy na ekspres ciśnieniowy to weźcie pod uwagę ekspres kolbowy, który również sie nada!

Kawę do firmy dobrze jest zamawiać w sklepach internetowych
https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/

Możesz skontaktować się na przykłąd z Tchibo Coffee service - mogą dobrać odpowiednią kawę oraz doradzić na jaki ekspres dobrze jest się zdecydować.
 

Despasito32

Blada Twarz
zaraz ten post zgłoszę bo to jest przerobione przez HaraczJaracz,Despasito32 czyli jego Mulciaka i Mulciaki Kruk629,Theorampole i Aziks
Tak, tak przerobione, pokazują prawdę o Tobie. Tych zdjęć to lata tyle, że książkę można by było z tego zrobić i była by bestsellerem.
Idź szybko bo zaraz koniec komputerka na dziś i trzeba iść lulu - w końcu do której możesz korzystać z tego zakładu ?
 
Tak, tak przerobione, pokazują prawdę o Tobie. Tych zdjęć to lata tyle, że książkę można by było z tego zrobić i była by bestsellerem.
Idź szybko bo zaraz koniec komputerka na dziś i trzeba iść lulu - w końcu do której możesz korzystać z tego zakładu ?

ja mam screnny na ciebie jako HaraczJaracz i inne jego Mulciaki typu kruk629,Theorampole,Aziks, i tobie TW odetnie internet i Lenka i Patelkowa i Admini zaraz się ciebie pozbędą z TW i z Forum i usuną wszystkie twoje obraźliwe,wymyślone,oszczerstwa,głupoty i twoje przerobione screnny
 

Despasito32

Blada Twarz
ja mam screnny na ciebie jako HaraczJaracz i inne jego Mulciaki typu kruk629,Theorampole,Aziks, i tobie TW odetnie internet i Lenka i Patelkowa i Admini zaraz się ciebie pozbędą z TW i z Forum i usuną wszystkie twoje obraźliwe,wymyślone,oszczerstwa,głupoty i twoje przerobione screnny
TW odetnie Internet - szybko lądujemy na ziemi, bo się rozpędzasz. Dlaczego mają się mnie pozbyć - za pisane i pokazywanie prawdy, zrzuty są prawdziwe i jedyne także wiesz, uważaj w tym zakładzie zamknięty bo karę dostaniesz na korzystanie z Internetu
 
Do góry