[Strefa Spamu] Napisz, co zechcesz.

Ile osób się tutaj przewinęło przez te lata, dużo historii. Trochę the west wygląda jak połączenie mody na sukces z big Brotherem ciekawe kiedy to się skończy??? kto ostatni tu zawita z tych weteranów......???
 
Post załączam w celach humorystycznych :)
Collage-02-05-2023 18.47.43.png
Przedstawiam wam legendę mojego rodzinnego miasta :)
Teraz już wiem czemu takie mam zamiłowanie do the Westa :)

Link do filmiku z legendą:
Serdecznie pozdrawiam miłego dnia życzę, pamiętaj the west to tylko gra nie życie realne więcej wyrozumiałości i zrozumienia miej :)
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Ciekawe gdzie podziała się administracja. Coś nie ma i brak reakcji jest?
zobacz-najlepsze-memy-o-kotach-samo-zycie.jpeg
 

kruK629

Członek obsługi gry
Ciekawe gdzie podziała się administracja. Coś nie ma i brak reakcji jest?
Teoretycznie wątek to strefa spamu, ale obrazy stif32 zgłoszone jego pomawianie i oskarżenia beż żadnych dowodów. Tylko coś ostatnio nie pisze ze jest Legenda i że mu wszyscy zazdrościmy. Jakby by jeszcze było co

Uwaga do każdego
Jeśli pisze do Was z zebraniem o lajki nie dawajcie mu paliwa bo @stif32 szuka atencji
 

Justys

Blada Twarz
Teoretycznie wątek to strefa spamu, ale obrazy stif32 zgłoszone jego pomawianie i oskarżenia beż żadnych dowodów. Tylko coś ostatnio nie pisze ze jest Legenda i że mu wszyscy zazdrościmy. Jakby by jeszcze było co

Uwaga do każdego
Jeśli pisze do Was z zebraniem o lajki nie dawajcie mu paliwa bo @stif32 szuka atencji
Reakcji ma bardzo dużo podbitych więcej od adminów. Może pasowało by reset zrobić dla graczy i wyzerować reakcję lub je usunąć bo sporo pewnie stucznie jest ponabijanych.
 

Justys

Blada Twarz
@stif32 - ile jeszcze mulciaków stworzysz, aby lajkować swoje własne posty na forum?
To tak się robi te reakcje? tak?

View attachment 4023
View attachment 4024
View attachment 4025

View attachment 4026
View attachment 4027

View attachment 4028
stif32 ty wymuszasz lajkowanie postów tez swych i podbijasz rekacje pisząć do ludiz by dali lajka. Jak ktoś chcę to da, pewnie większość sam podbiłeś. Powinno się wyłączyć rekcje definitywnie na posty by nich nie podbijał.
 

kruK629

Członek obsługi gry
raczej wy zostaniecie niedługo usunięciu i zbanowani z Forum Mulciaki HaraczaJaracza takie jak Gracze Justys,Kruk629,Aziks,Theorampole,john Hauter,Despasito32,Django Bow
Przeczytał Łukaszku z Krakowa uważnie moje słowa, ile razy będziesz mnie pomawiał o to, że jestem multi kontem HaraczaJaracza, już pół roku grozisz mi Banami - do tej pory Ban za multi nie wleciał, czyżbyś za słabo się starał - to tylko pokazuje, że albo Twój materiał jest kompletnie zerowy, albo jeszcze nie obudziłeś się ze swojego snu (gdzie wszyscy dostaliśmy rzekome bany za multi. Sam stworzyłeś z czego co czytam farmę mulciaków aby podbijać sobie reakcje. To tylko pokazuje jak nisko upadłeś. Nie pomawiaj więcej razy bez dowodów - bo zgłoszenie w supporcie już czeka na rozpatrzenie dla Ciebie
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
raczej moje zgłoszenia na was czekają A Lenka,Patelowa,Admini stoją po mojej Stronie tak samo jak Gracze na TW
To je wyślij i zakończ temat, udowodniono ci, że sam zakładasz multikonta, a pomawiasz bezpodstawnie innych, że robią tak samo.
 
Do góry