Struktura organizacyjna The West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Witam, pytanie kieruję do osób będących bądź tych, które odeszły z TWT.

Jak wygląda struktura organizacyjna w Weście powyżej CMa.
Jak wygląda wymiana informacji i spostrzeżeń miedzy zwykłymi "adminami" a CMem, czy macie kontakt z osobami z pozostałych marketów?
Czy nasza CMka ma kontakt z pozostałymi CMami z pozostałych krajów?
Czym dokładnie zajmuje się CM oraz LCM.
Kto podejmuje ostateczne decyzje o tym, co ma pojawić się w grze w następnych dużych aktualizacjach?
Czy ponad LCMem jest ktoś jeszcze, kto podejmuje decyzje związane z tą grą?

Słyszałem, że osoby z TWT mają wewnętrzny komunikator, czy macie także jakieś wewnętrzne forum dla wszystkich marketów?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie dostaniesz odpowiedzi na te pytania ;) Taka niestety prawda ;)
 
Jak wygląda struktura organizacyjna w Weście powyżej CMa.
Czy nasza CMka ma kontakt z pozostałymi CMami z pozostałych krajów?
Kto podejmuje ostateczne decyzje o tym, co ma pojawić się w grze w następnych dużych aktualizacjach?
Czy ponad LCMem jest ktoś jeszcze, kto podejmuje decyzje związane z tą grą?
Te pytania należy skierować bezpośrednio do CM, a nie do całego TWT.

Jak wygląda wymiana informacji i spostrzeżeń miedzy zwykłymi "adminami" a CMem, czy macie kontakt z osobami z pozostałych marketów?
Słyszałem, że osoby z TWT mają wewnętrzny komunikator, czy macie także jakieś wewnętrzne forum dla wszystkich marketów?
Mamy wewnętrzny komunikator i to on jest miejscem wymiany informacji i spostrzeżeń.
Jeśli chodzi o kontakt z teamami z innych marketów, to taki kontakt jest, ale w mojej opinii jest on mocno ograniczony.

Czym dokładnie zajmuje się CM oraz LCM.
Z tego co kojarzę, te pytania padły już w temacie pytań do CM. Jeżeli Lenka udzieliła na nie odpowiedzi, to raczej niczego więcej się już na ten temat nie dowiesz.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
spedy zacznij od prostych spraw i zajęć ,zacznij studiować jako kleryk a jak zrobisz staż księdza to w między czasie wysłuchasz wielu sekretnych spowiedzi , nawet taki debil jak ja wie że istnieje komunikacja a ludzie którzy się znają od lat i mają wspólne zamiłowanie do The West utrzymują ze sobą kontakt nie tylko od święta i z okazji urodzin
Nasza CM jest znaną kobietą na innych wersjach językowych i nie tylko dla tego że bardzo dobrze zna język angielski ,może dla tego że często uczestniczy w poważnych sprawach poruszanych na najwyższym szczeblu ale o tym jak wiesz nikt nigdy nic nie powie głośno i tak jak zauważył Fusek nie o wszystkim można głośno mówić czy pisać Rozpiera Cię energia Speed ! ,
Zgłoś swoją kandydaturę do zespołu TW i sam zacznij zmieniać świat tylko póżniej nie pisz głupich odpowiedzi albo nie zadawaj jeszcze głupszych pytań wiedząc że i tak cie zbyją
Taki poważny facet a taki głupi ! ,:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry