odrzucony Stworzenie świata dla satysfakcji z grania a nie kupowania.

Jak w temacie

  • Jestem za

    Głosy: 20 60,6%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 8 24,2%
  • Nie wiem

    Głosy: 5 15,2%

  • W sumie głosujących
    33
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

BaKa001

Blada Twarz
Hm, rozumiem to tak, że z grubsza chodzi Ci o serwer bez eventów i na starych zasadach jak np. s1?
Dokładnie,

Nie że zmieniacie kompletnie zasady gry... Tylko róbcie dalej to co robicie czyli nowy świat co roku ze wszystkimi udogodnieniami jak są teraz bo widzę ze niektóre osoby źle mnie zrozumiały i się już boja ze ich potęga postaci bryłkowej zginie i nie dadzą rady bez " polepszaczy" nic zrobić bo przecież trzeba się będzie postarać a im się nie chce i wola wszystko kupić... - to jest nowoczesna brać graczy której nie rozumiem kompletnie.
Ja nie chce się porwać z motyką... tylko chciałbym móc mieć możliwość i żeby każdy miał równe szanse a nie ze minie miesiąc i już mamy poziomy ponad 100.
Eventy też niech będą tylko na bardziej uproszczonych zasadach z możliwością osiagniecia "lepszych" itemów poprzez dluzsze albo trudniejsze prace czy cos...

Albo powiedzcie mi w którym Państwie ta gra nie jest sprywatyzowana przez graczy to może spróbuje tam....

Zostań z nami troche dluzej to zobaczysz jak innogames ma wyje*ekhem* w tą gierke xD
Wiesz... Polski suport to nie wszystko. Na pewno są osoby z głównej siedziby firmy które będą zainteresowane tą sytuacją.
 
Dokładnie,

Nie że zmieniacie kompletnie zasady gry... Tylko róbcie dalej to co robicie czyli nowy świat co roku ze wszystkimi udogodnieniami jak są teraz bo widzę ze niektóre osoby źle mnie zrozumiały i się już boja ze ich potęga postaci bryłkowej zginie i nie dadzą rady bez " polepszaczy" nic zrobić bo przecież trzeba się będzie postarać a im się nie chce i wola wszystko kupić... - to jest nowoczesna brać graczy której nie rozumiem kompletnie.
Ja nie chce się porwać z motyką... tylko chciałbym móc mieć możliwość i żeby każdy miał równe szanse a nie ze minie miesiąc i już mamy poziomy ponad 100.
Eventy też niech będą tylko na bardziej uproszczonych zasadach z możliwością osiagniecia "lepszych" itemów poprzez dluzsze albo trudniejsze prace czy cos...

Albo powiedzcie mi w którym Państwie ta gra nie jest sprywatyzowana przez graczy to może spróbuje tam....
No dobra kolego, a kto utrzyma ten serwer jak nie będzie bryłkujących, krasnoludki? Łatwo jest pisać. Od czasu do czasu jest odpalany serwer classic. Więc jak chcesz pograć w "starego" westa to obserwuj forum bety może niedługo odpalą takowy. Dalsze rozmowy są zbędne....


Pozdrawiam
 
Wiesz... Polski suport to nie wszystko. Na pewno są osoby z głównej siedziby firmy które będą zainteresowane tą sytuacją.
Nie nie będą. Wałkowaliśmy to x lat temu, niestety musisz się pogodzić z tym że właściciele mają wywalone na graczy od 10 lat i nic się w tym kierunku nie zmieni. Jedyne czego możesz oczekiwać to tego że z łaski swojej dodadzą coś co już kiedyś dodawali. Niestety jest jak jest i im prędzej się pogodzisz tym lepiej polecam graj swoje i nie marnuj czasu na rozpisywanie się tutaj. I jest to rada skierowana nie tylko dla cb ale dla każdego kto myśli że z tą grą można coś jeszcze zrobić. Dopiero po 10 latach istnienia eventów dodali przycisk wysłania waluty eventowej do wszystkich, śmiech na sali.
 
Mnie też brakuje starego Westa.
Moim zdaniem wszystko się zepsuło, kiedy wprowadzili ulepszanie przedmiotu. Momentalnie rynek stał się pusty, a ceny jak dzisiaj w PL.
Zadań tyle, że głowa boli, a niektóre prawie nie wykonalne np rakietowy żółw xd
 
Witam.

Wróciłem do Westa po 10 latach przerwy, jednak to nie jest już ten West którego pamiętam.
Chciałbym zaproponować stworzenie jednego świata np. o nazwie " Wild Wild West" gdzie nie będzie możliwości kupowania przedmiotów z prac, gdzie kultura wypowiedzi będzie obowiązywała na czacie oraz w rozmowach miedzy graczami. Gdzie będzie trzeba wstawać w nocy na budzik żeby " kliknąć" zadanie albo wyruszyć do kolejnego punktu, gdzie jak dawniej nie było mowy żeby zrobić 150 poziom ( bo 80 był maxem) w 2 miesiące. Bryłkami nie dało się wygrać lecz były jedynie polepszeniem niektórych czynności . Są ludzie których nie stać na to by wydawać kilkaset złotych miesięcznie żeby dorównać innym i przez to granie traci sens. Niech powstanie jakaś alternatywa dla dinozaurów z The Westa.

Czy byłaby taka ewentualność w przyszłości żeby The West znowu była grą dla ludzi z Pasją do grania ?
wróc za dziesięć lat i powiedz nam coprzez ten czas zrobiłeś? debili nie sieją oni się rodzą z matki ojca jakiegoś ,rozwój gry polega na finansowaniu a ciebie nie było 10 lat ,co robiłeś w międzyczasie?oops!
oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!:uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu):uuu)
 
Widzę taki świat retro , to jest świetny pomysł dla nowych graczy jak i sentymentalnych można by było porównać jak to się wszystko zmieniło przez tyle lat . fajnie gdyby otworzyli właśnie taki śiwat jeden z pierwszych bez żadnych aktualizacji
 

kruK629

Członek obsługi gry
Zgodnie z regulaminem działu propozycji:
Propozycja będzie mogła zostać zaakceptowana w przypadku min. 70% głosów na "tak" (popierających propozycję) z min. 30 głosów w danej propozycji.
Propozycja zostanie odrzucona, jeśli przeważać będą głosy na "nie" (niepopierających propozycji).
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry