Sytuacja na świecie Ohio

Wbijam se w pracy na kompjuta, klikam marnotrastwo-pieniędzyiczasu.pl i paczam wypszedasz.
Sety za bryłki no fajnie. Ktoś nie mógł kupić to ma okazje.
Wbijam se na nowy świat zobaczyć co i jak, topka oczywiście bryłkowicze ale taki jest już porządek dawaj-hajs.pl
Co lepsze wypszedasz też tam jest. Patologia na poziomie świata eventowego.

Pozdrawiam TWT=HIV oraz INNO(WalimyWasWDupsko Games) :)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
dzwonić już po grabarza a jak tak to na którą?
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Mobilki jak tam sytuacja? Ile osób kupiło pełnego Hawaja? :D
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Ale nie pisałem o tym, że jutro nowe rzeczy w wyprzedaży są, tylko, że sama wyprzedaż jest także jutro, a trwa jak wiemy do 02.06.2019 do godz. 11:00 ;d .
Więc jutro można dalej kupować to co już jest i ulepszać i to miałem na myśli i z tym było moje pytanie związane do Ciebie, a nie, że będzie coś nowego :D . Nie zrozumieliśmy się ;> .

Hmm...

Jutro też wykupujesz wszystko z wyprzedaży na Nawaho ;d ? .
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
@Lenka222 pogadasz z nami? wypowiesz się? weźmiesz odpowiedzialność za nic nie róbstwo?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ja z chęcią z wami pogadam, jak tylko powiecie w końcu o czym chcecie pogadać, a nie narzekać na nas w kontekście czegoś na co nie mamy wpływu :)
Widać ludzie stracili ochotę do rozmowy. Może za kilka dni nabiorą chęci do kolejnych tematów jak pojawi się okazja klikania po 15 sekund i znajda kilka nowych setów gratis. ::}::}
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
jak pojawi się okazja klikania po 15 sekund i znajda kilka nowych setów gratis. ::}::}

Muszę przyznać Ci rację, dawno już nie widziałem na Weście jakiejś naprawdę wymagającej linii zadań do zrobienia. Gram na Nawaho dokładnie rok i już nie mam nic do roboty, bo wszystkie zadania mam zaliczone, wymaksowałem rzemiosło, mam praktycznie wszystkie ciuchy ze wszystkich eventów... kurna nudno się robi :/

Czy jest możliwość przełączenia poziomu trudności w tej grze? Bo chyba gram na poziomi easy :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
wy mnie nigdy nie słuchacie a jak wejdzie już w życie dana aktualka to sracie lepiej jak ja co tyle gadam wam byście wzięli się za łeb. jesteście bandą hipokrytów
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
wy mnie nigdy nie słuchacie a jak wejdzie już w życie dana aktualka to sracie lepiej jak ja co tyle gadam wam byście wzięli się za łeb. jesteście bandą hipokrytów
Sprzeczasz sobie. Proszę o usunięcie posta tego 'użydkownika' hipokrytki - sama na mulciaku gra na Ohio i zbiera liście tytoniu.
 

DeletedUser33894

Gość
Gość
Nie chce być jak typowy Janusz... ale. KIEDYŚ to było :)

Czułeś poziom trudności, misja na 5 steków schodziła 2/3 dni, wtedy ta gra miała swój poziom trudności i gra przebiegała cieżko ale za to były fajne wymiany, klimat i dziki zachód.
Teraz to jest ale Dziki zakup...
 
Do góry