Sytuacja Na Św 1

  • Rozpoczynający wątek dawiox
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy mogła by się odbyć jakaś migracja na św 1 ? gra lekko upada nie ma bitw o forty , ogólnie nudno sie gra :kak: . Proszę o przeczytanie
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Na S1 jest więcej aktywnych graczy niż na s10, s11, Arizona, Blackfoot, Dakota, Cheyenne, więc brak walk fortowych to nie kwestia małej ilości graczy.

Dla przykładu:
Na s10 jest obecnie 7 walk wywołanych a graczy mniej
Na Arizonie jest obecnie 7 walk wywołanych a graczy mniej
Na Blackfoot są 4 walki wywołane a graczy mniej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na S1 jest więcej aktywnych graczy niż na s10, s11, Arizona, Blackfoot, Dakota, Cheyenne, więc brak walk fortowych to nie kwestia małej ilości graczy.

Dla przykładu:
Na s10 jest obecnie 7 walk wywołanych a graczy mniej
Na Arizonie jest obecnie 7 walk wywołanych a graczy mniej
Na Blackfoot są 4 walki wywołane a graczy mniej


tak tylko na Arizonie Onufry jakbyś nie zauważył to 5 ::DD: bo jedna na jutro

a 3 z tego to fejki ::P:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
tak tylko na Arizonie Onufry jakbyś nie zauważył to 5 ::DD: bo jedna na jutro

a 3 z tego to fejki ::P:

A nie patrzyłem na daty, przeczytałem z adminki ile gdzie jest :p
Co do autentyczności to tym bardziej się nie wypowiem bo nie gram tam to nie wiem. Tak czy owak problem braku walk na s1 to nie problem braku aktywnych graczy bo tych naprawdę jest dużo w porównaniu z innymi światami.

Mają zrobić narzędzia do obsługi fortu GM (tego na środku). Walki z nagrodami będą mogły być, to zawsze w przypadku deficytu szeryf świata będzie mógł zorganizować walkę jakąś ciekawą na środku mapy... no ale to musimy poczekać, bo póki co jest fort i tyle :p
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Dawiox na s1 były najszybciej forty ( 4 lata ), jest najstarszym światem, brak napływu nowych graczy. Starym graczom się już znudziły forty, którzy stanowią większość świata. Kolejnym aspektem jest brak nowości, brak emocji, o wszystkim komputer decyduje. Jeżeli pragniesz fortów to tylko na nowszych światach.
s1 przeszło w stan stagnacji i nic na to nie poradzisz.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Potrzeba jakiejś osoby która zbierze ekipę i pobudzi ducha walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry