Sytuacja na świecie 10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Świat 10 ruszył . Podróżnicy zaczeli swoją przygodę . Co teraz robicie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zarejestrowałem się jako pierwszy użytkownik.
Właśnie xpię na bawełnie, potem idę na plakaty.
Jak zrobię te prace to dopiero idę zbierać tytoń...
Mój cel - TOP1 w pojedynkach:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zarejestrowałem się jako pierwszy użytkownik.
Właśnie xpię na bawełnie, potem idę na plakaty.
Jak zrobię te prace to dopiero idę zbierać tytoń...
Mój cel - TOP1 w pojedynkach:D

no to powalczymy po ja też idę w zawadiakę full
póki co zrobię kilka zadanek potem bawełna. jak znajdę miasto to pojedynki i myślę za 2 tyg koło 20lvl.
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
ja zbieram bawełnę,:D jest na tym świecie ktoś kto będzie budowniczym ? jak tak to proszę o zarezerwowanie mi miejsca:D
 

DeletedUser14159

Gość
Gość
Znając życie to jutro już będą 15-20 lvle bo gracze z premką Automatyzacja+Szybsza regeneracja sił więc ja się nie spiesze powoli dążę do top 1 budowania :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak, premium to zagłada :D oni zawsze wyjdą na prowadzenie ale pojedynkowicze ich podgonią :)
 

DeletedUser14159

Gość
Gość
no tak, premium to zagłada :D oni zawsze wyjdą na prowadzenie ale pojedynkowicze ich podgonią :)

Chyba że ktoś będzie grał zawadiaką i kupi Premię Postaci to już pojedynkowicze nie dogonią przez przynajmniej 2 tyg :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poczekajcie z 2-3dni jak TOP się uformuje . .Teraz nie ma sensu się chwalić że jestem xx w Topie
 

DeletedUser

Gość
Gość
No zakładajcie miasta, bo idę w SM i chcę przedmioty kupić, aby plądrowanie zwłok robić. Może za miesiąc, może pół roku będą miasta z dobrymi itemami na SM.:D
PS. ktoś już z szarym naszyjnikiem indiańskim paraduje
 

DeletedUser6923

Gość
Gość
Wiecie dla mnie bariera która może przełamać top to 20 lvl bo wtedy no około mamy zrobione zadanie od Henry'ego na 7 dni (chyba) Autoryzacji więc jak kto to wykorzysta tak może namieszać też troche i dogonić odskok innych albo samemu odskoczyć. Ja kończe Przepędzać ptaszki :p I chyba tera też bede miał rybke złowić :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mapkę wziąłem z tematu "Miasto św.10", ale kropkę zmieniłem na krzyżyk :) A pierwszą umiejkę dałem w budowę - jak bob, to bob! Szare czapeczki za jakiś czas same będą cisnąć się w pracach, a 5$ i exp nie jest warte tego punkciku w pływanko. Dane z WestStatów.
__________________________________________
|...................................................................|
|...................................................................|
|...................................................................|
|...................................................................|
|...................................................................|
|...................................................................|
|.........................................X.........................|
|...................................................................|
|__________________________________________|
To mapka sektora, krzyżyk postawiony na oko ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję, że mod wykasuje tu wszystkie posty, bo zamiast z sytuacji zrobiliście temat "ojej, otworzyli świat 10! jak fajnie, huraaaa!! teraz łowię ryby, jeee zdobyłem 2 pkt doświadczenia, zaraz będę zrywał bawełnę, ale jestem super!!"

trochę dojrzałości.. ludzie opanujta się.. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pełno nowych nicków na forum przeczytajcie fAQ a nie nabiajcie posty tylko pisząc pracuje teraz przy wędkowaniu to ma być Sytuacja świata 10 a nie co robicie w danej chwili na 10 świecie
 

DeletedUser

Gość
Gość
spokojnie ludzie , pogadamy za pare miesiecy , wtedy pogratuluje wam kiedy będziecie top jakiejś cechy , bo wbic 2lv i dac all w dowodzenie to nie jest jakas arcytrudna sprawa ...
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Spora ilość osobników daje w dowodzenie, więc będzie ciężko znaleźć się w top 5 dowodzenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy w dowodzenie pakują żeby potem dzwony i naboje pakowac. Potem będą oni rozchwytywani zeby dołączy do jakiegoś miasta z fortem żeby pomóc w rozbudowie fortu
 

DeletedUser

Gość
Gość
a pozatym dowodzenie przydaje sie w bitwie o fort

Na św.8 mam 18 razy wyższy level ale i tak jestem tutaj 8 razy wyżej w rankingu
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Proszę tu nie pisać, co kto robi, bo nikogo nie interesuje to, że ktoś zbierał słupy telegraficzne, złowił piórko i przepędził ryby z jeziora.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ocho wreszcie Cisza i spokoj ;-)

Ciekawi mnie ile osob z S1 rozpoczelo gre na 10, Spidi a ty? :)
 
Do góry