Sytuacja na świecie 10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18715

Gość
Gość
Zaś sojuszom IXI-KB i TSA ( i za wczorajszy dzień po części AA) gratuluję przejęcia praktycznie nie bronionych fortów... :ind:
Zwłaszcza sojuszowi TSA gratuluję, bo jak wiadomo każdy fort do kolekcji jest dla Was na wagę złota, aż musicie numerować forty które od nas przejęliście...::DD:
Dla nas to tylko gra, Wy (TSA) ponad dobrą zabawę przekładacie chyba to,żeby pokazać kto ma "dłuższą strzelbę" i "większe kulki w magazynku"... :gwizd:

Bitwy wyzywane przez ZS od 5.11.2012r ( wcześniejszych mi się nie chciało wklejać):
1. Atakujący- ZS Oktagon 5 paź, 12 10:33 rezultat 50:34
2. Atakujący- GTW-FM Desert Viev 5 paź, 12 13:53 rezultat 26:5
3. Atakujący- GTW-FM Desert Viev 6 paź, 12 16:18 rezultat 21:6
4. Atakujący- ZS Oktagon 7 paź, 12 08:38 rezultat 44:35
5. Atakujący- GTW-FM Desert Viev 7 paź, 12 13:53 rezultat 23:49
6. Atakujący- ZS Oktagon 8 paź, 12 09:23 rezultat 41:22
7. Atakujący- ZS Oktagon 9 paź, 12 08:47 rezultat 26:16

Współczuję wam, zwykłym graczom ZS, którzy nie mają dobrych walk fortowych przez nieudolny zarząd ZS.
Morgoths, trochę pokory Ci proponuję. Piszesz o tych bitwach, że to dla was dobra zabawa...Jeśli wywalanie walk o takich porach jest dobrą zabawą to szczerze żal mi waszych graczy. Nie wspomnę o waszej frekwencji na tych wywalanych "fejkach". Wywołujecie o tych porach, licząc, że nie będzie obrony i fort będzie zdobyty lekką ręką, i że to niby my mamy parcie na forty...Jak byśmy mieli parcie to wywalali byśmy po kilka walk na dzień- z tą różnicą, że my byśmy się na tych walkach stawili. Jednak my wolimy 1 walkę na dzień przeciwko solidnemu przeciwnikowi jakim jest Unia, a nie jakiś zły sen, który dobry jest tylko w wywalaniu walk, na których i tak wiadomo, że nie będzie atakującego :kak: Potem dziwota, że gracze co chwilę od was odchodzą, już z niejednym od was pisałem, jak to graczy denerwują wasze zagrywki fajkarskie o takich godzinach.
------------------------------------

Zobaczymy jak dziś ZS się stawi na ataku, zaskoczy, czy nie zaskoczy oto jest pytanie...Zobaczymy na co was stać. A na jutro znowu forcik wyzwany punkt 9:05 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tomekst Po pierwsze w ZS jestem raptem od kilku dni więc gwoli ścisłości to co było jakiś miesiąc temu mnie nie interesuje... Nie mam zamiary wnikać w to co było choćby 2 tygodnie temu, bo nie byłem tego uczestnikiem i nie miałem na to wpływu...
To tyle w kwestii pokory...


A te bitwy wywoływane o dziwnych porach nie są wywoływane po to,żeby przejąc niebroniony fort ale po to by gracze którzy akurat sa na TW mogli sobie poexpić ( bo chyba obrońcy mają łatwiej ustawiając offy niż atakujący którzy z góry skazani są na porażkę ,nieprawdaż?)

Co do dobrych walk fortowych to to nie ZS robiło 2 dni z rzędu zsynchronizowane "ustawki" usiłując rozdzielić siły przeciwnika... Widzę,że lubisz statystyki więc i ja przytoczę ich kilka...
3.10.2012
TSA jeszcze wtedy było CSA więc tego dnia mieliście walkę z Unią...
IXI Stonewall G7S i -AA- Illuria atakują zsynchronizowanie 2 duże forty ZS:
Rezultat:
1. bitwa: 32 obrońców i 68 atakująych, wybicie obrony
2. bitwa :98 obrońców i 76 atakujących, atak wybity do nogi....
Ciężko było wywołać jeden duży fort i powalczyć komplet na komplet ? ::):
8.10.2012 mieliśmy już wywołany przez Unię duży fort więc AA czyli jakby nie było Wasi sojusznicy pierdykneli jeszcze 2 średnie forty,które przejęli praktycznie bez walki jako że woleliśmy stoczyć wyrównaną walkę z Unią niż uganiać się po mapie nie wiedząc czy pojawicie się na którymś forcie czy nie...
9.10.2012
19.15. IXI Coyote Camp wywołuje malucha Uni:42 obrońców , 6 atakujących
3 forty wywołane ZS punkt 20.00:
IXI Stonewall G7S atakuje duży fort : 15 obrońców ,117 atakujących i przejęta flaga
TSA - SZlachta S5 atakuje malucha:25 obrońców 34 atakujących,wybicie
AA- ﻊﻶDoomsdayﻊﻶ atakuje duży fort, 88 obrońców, 79 atakujących i wybicie ataku w 37 rund...

To tyle w temacie dobrych walk których rzekomo ZS nie ma...
Bo chyba dla nikogo nie jest żadną tajemnicą,ze TSA, AA i IXI-KB to praktycznie jeden ściśle ze sobą współpracujący sojusz dla picu podzielony na 3 sojusze... Dlatego z góry uprzedzam Twoje zaprzeczeniem,że nie odpowiadasz za to co robią AA i KB-IXI...
A i dla ścisłości, ja nie należę do Zarządu ZS, jestem tylko zwykłym szarym graczem posiadającym własne zdanie i od niedawna przy okazji dowodzącym na bitwach :)
A co do wywalania kilku walk naraz to co nieco słyszałem o działaniach "Szlachty z S5" jeszcze na serwerze 5-tym i pozwolę sobie tego nie komentować...

Ale moja rada taka: zamiast kombinować lepiej spróbować to jakoś zorganizować żeby każda koalicja miała porządne bitwy zamiast przejmowania pustych fortów...
A co do tych rannych ataków może uda mi się coś wskórać ale głowy nie dam że coś na to poradzę
;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18715

Gość
Gość
A krótko pisząc. Co mnie interesuje XIX oraz AA i ich walki ? Czy byli czy nie byli? Jeśli nie byli pewnie mieli swoje walki. Pisząc te daty co napisałeś, CSA się rozpadło i powstało TSA, więc nie dodawaj nas jako całości. I nie jesteśmy jednym sojuszem, bo jak byśmy byli to byłby 1 wspólny sojusz. Tak samo co mnie interesuje, co robiła szlachta na s5? Czy fekjowała, czy nie fejkowała? Ich sprawa, ich historia. Mnie to nie dotyczy. Denerwuje mnie takie oczernianie na prawo i lewo, ZS jest super, nie robi fejków, chce walczyć na dużych fortach, to po co wali fejki ? Po co na jutro jutro wyzwaliście na 09:05 fort ? Żeby inni, którym pasuje ta pora powalczyli jak napisałeś? Powodzenia, niech walczą na prawie pustym forcie i zgarną te 5 oblig i 20 expa. JAK byście chcieli, na pewno mogli byście zorganizować sobie solidne walki z innymi koalicjami, ale zwyczajnie nie chcecie takiej konfrontacji. Ups, miało być krótko ::DD:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż czyli widzę,że moja propozycja nie wzbudziła twojego zainteresowania a szkoda...
Ale jeszcze kilka faktów:
CSA zostało rozwiązane ( nie rozpadło się - a to duża różnica) 5 października)
Ja przytoczyłem bitwy z 3 dni ( w tym z 2 już po rozwiązaniu CSA )
Co do tego co Cię obchodzi co robi IXI,KB i AA:powinno Cię to dużo obchodzić skoro między Wami jest rzucająca się ewidentnie w oczy współpraca...
No chyba,ze optymistycznie założymy że te wczorajsze zsynchronizowane walki wywolane punkt 20.00 to zbieg okoliczności...:eek:kul:
Ale dla ścisłości bitwy które przytoczyłem były jedynymi bitwami na S10 wywołanymi w czasie tych 2-óch wieczorów ( 8 i 9 października ) więc AA i IXI-KB nie mogły być nigdzie indziej na bitwach...:gwizd:
I nie "mówię",że ZS jest święte, bo nie jest... Ale ja nie chcę i nie mogę odpowiadać za coś na co nie miałem wpływu... Za to chce żeby skończyło się fejkowanie, i gra 3 na jednego ZS vsAA&IXI-KB-&TSA... Bo wszyscy na tym tracą...

Na tych porannych bitwach wszyscy korzystają, ale jeśli to aż tak przeszkadza to może uda mi się coś wskórać,żeby ich nie było...:ind:

 JAK byście chcieli, na pewno mogli byście zorganizować sobie solidne walki z innymi koalicjami, ale zwyczajnie nie chcecie takiej konfrontacji. Ups, miało być krótko ::DD:
Wytłumacz mi ( bo może ja ciemny człowiek jestem i nie znam żądnych czarodziejskich zaklęć ) jak zorganizować solidną walkę z silną koalicją jeśli masz do obrony 3 forty ( w tym 2 duże ) jednego wieczoru? Wywołać kolejną bitwę ? Wtedy to będzie fejk...::)):

Zresztą ZS już raz pokazało,że nie lubi łatwych rozwiązań i wybrało stawienie oporu broniąć dużego fortu przed UNią ( mimo,że wynik walki z góry był łatwy do przewidzenia ) niż obronę średnich fortów przez AA... Jeśli ktoś tutaj nie chce takiej konfrontacji to raczej nie jest to ZS...


Więc jeśli poza poza ciągłego upierania się,zę to co robi AA i IXI-KB i nadmiernej agresji masz jeszcze odrobinę chęci do zrobienia porządku na S10 to ponawiam moją propozycję:
Spróbujmy zorganizować normalne bitwy bez przejmowania pustych fortów., bez kombinowania kto kogo lubi ,kto ma z kim szanse, kto ma z kim zaszłości i urazy z innych serwerów...

Tak żeby każdego dnia każda koalicja (UNia, ZS, TSA, AA, IXI-KB, USF) miała możliwość bitwy bez konieczności fejkowania tudzież rozdzielania własnych sił na kilka bitew jednego wieczoru...

P.S. A jeśli uraziło Cię to,że pisząc do Ciebie uznaję Cię za przedstawicieli całej ekipy (TSA, AA i IXI-KB) to z góry przepraszam ale tylko Ty odpowiedziałeś na mój post więc mogłem domniemywać,że jesteś ich przedstawicielem...:kak:


P.S.2 Z góry przepraszam za długość postu, trochę się rozpisałem, ale chciałem od razu podsumować całość merytorycznej dyskusji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23856

Gość
Gość
nie oczerniając i nie broniąc nikogo dam tu cytat massa od znajomych z IXI bo jak wiadomo część z nich pomimo tego że jesteśmy w innych sojuszach wywodzi się z jednego sojuszu który przyszedł tu z S5

Marcin2007132
08-10-12 godz. 20:24
"Witajcie!

Jutro, obowiązkowo KAŻDY BEZ WZGLĘDU NA HP wyrusza na ATAK, połączonymi siłami z naszymi nowymi sojusznikami z TSA napewno uda się go zdobyć:

Nazwa Fortu: Knajpa Jenny i Mimka (aż 140 miejsc czeka)
Bitwa o fort: jutro o godzinie 20:00..."

Tak że nie rozumiem ale czy IXI uważa Was za sojuszników a Wy o tym nawet nic nie wiecie? :D wtedy wiele niejasności było by jasne :) co do porannych bitew to jest tak że z tym walczymy już od dawna by tego nie było niestety jest tak jak pisze Morgoths że niektórych nie da się okiełznać i zakazać im wyzywać rano. zazwyczaj wszyscy olewają te bitwy a przychodzą tylko te osoby które chcą troszkę naexpić i nabić nawet te 2 UOP więcej
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Teraz serio krótko bo nie mam czasu. NIE REPREZENTUJE SOJUSZU TSA. Jestem szarakiem i piszę swoje zdanie na ten temat.

Fejkowaliście nie raz, ostatnio atakowaliście CSA na maluchu, 2 razy ten sam gracz, nawet infa nikt nie raczył wysłać CSA ze was tam nie będzie. Nie wypowiadaj się w imieniu ZS jeśli nie byłeś od początku, bo zrzucasz wine na innych jakie to biedne ZS jest, że walczy z 3 na raz, a kiedy ZS atakowało z innymi Unię i zabierało forty za free to było dobrze. mnie nie interesuje co było kilka dni temu Liczy się teraz, a teraz to ZS bije sie na jendym forcie z KB.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23856

Gość
Gość
ale nikt nie miauczy że ZS jest biedne :) Tylko czy jest powód do dumy atakując pusty fort i zdobywając go bez problemu ?:) Wydaję mi się że akurat tego dnia wypadliśmy nie najgorzej zbierając łącznie 128 osób na 3 obronach stawiając na jedną bitwę zresztą wygraną :) czasami musicie liczyć się z tym że taki sojusz jak my musi poświęcić nawet i 2 forty by obronić jeden :) przypuśćmy że ZS -AA- IXI/KB atakuje równo o 20tej wasze 3 forty i też nie mielibyście łatwo i coś uskubnąć by się na pewno dało :) ale gdybać nie ma co :) to po prostu gra więc bawmy się a nie prowadźmy bitwy politycznej na forum :)

ps. co do wspólnego atakowania UNII tuż po migracji to był pomysł CSA gdzie mumin namawiał wszystkie powstałe sojusze do rozbicia tego sojuszu, później sytuacja stała się bardziej klarowna i do takich zmasowanych ataków nie dochodziło :p

ps2. co do informowania CSA do tego że na porannych bitwach się nie wstawią ludzie od nas jest dość logiczne gdyż jak już pisałem forty wyzwane są jak już zresztą sam za uwarzyłeś przez jedną osobę a pewności nigdy nie mamy czy akurat nie zbiorą się tam i odbiorą fort. Wtedy wyszło by na to że Władze ZS piszą że atak jest nie ważny i nie musicie się na nim wstawiać a w praniu wyszłoby co innego dlatego jest jak jest zazwyczaj w masówkach nie podaje się tych bitew lub informuje że to bitwa tylko dla chętnych czy też ludzi szukających wrażeń z samego rana :) Druga sprawa to czasami na taki atak z rana przyjść mogą ludzie z innych sojuszy i też sytuacja wyglądałaby inaczej niż tak jak byśmy Was poinformowali :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
ale nikt nie miauczy że ZS jest biedne :) Tylko czy jest powód do dumy atakując pusty fort i zdobywając go bez problemu ?:) Wydaję mi się że akurat tego dnia wypadliśmy nie najgorzej zbierając łącznie 128 osób na 3 obronach stawiając na jedną bitwę zresztą wygraną :) czasami musicie liczyć się z tym że taki sojusz jak my musi poświęcić nawet i 2 forty by obronić jeden :) przypuśćmy że ZS -AA- IXI/KB atakuje równo o 20tej wasze 3 forty i też nie mielibyście łatwo i coś uskubnąć by się na pewno dało :) ale gdybać nie ma co :) to po prostu gra więc bawmy się a nie prowadźmy bitwy politycznej na forum :)

ps. co do wspólnego atakowania UNII tuż po migracji to był pomysł CSA gdzie mumin namawiał wszystkie powstałe sojusze do rozbicia tego sojuszu, później sytuacja stała się bardziej klarowna i do takich zmasowanych ataków nie dochodziło :p

Może skończyłem prawie grać zostały pojedynki ale chłopie bez kłamstw proszę w moim kierunku.

Nikt z CSA a szczególnie nie ja namawiałem wszystkich do atakowania fortów Unii. Bez takich zagrywek. To że mijacie się z prawdą pokazaliście na forum s10 TW gdzie wasi gracze wymyślali jakieś umowy z KB i CSA , ze niby mamy pakt że KB pomaga nam w zniszczeniu Unii a my KB w zniszczeniu was co jest totalną bzdurą którą nawet udowodnić nie potrafiliście.

Mumin co najwyżej mógł namawiać was i innych żeby nie szli do Unii bo od i pzred migracją chciałem zeby powstały kilka mocnych koalicji a nie zaraz 2 mocne itd.

Nigdy nie pisałem nikomu od was idzcie atakować Unię bo my atakujemy też ich.

Więc bez bzdur mi tu.

Sytuacja się zmieniła bo Unia olewała wasze ataki i wolała bić się z nami. Wy dalej atakowaliście Unię, mówię o czasie gdy AA było w ZS.

Sytaucja się zmeiniła gdy UMZ czyli AA odeszło z ZS. GDy ZS był mocny bo miał u siebie UMZ i inne miasta biliście KB które nie miało szans z wami nawet przy pomocy FEar.

Przytocz słowa lub post w którym napisałem wszytskim zeby atakowali Unię jestem ciekaw, aha prosze o cały post z moimi wypowiedziami i waszymi a nie urywek zdania.

A co to aktualnej sytuacji to wolałbym się nie wypowiadać ale prawda jest jedna ZS nie raz fejkowało forty, robiło kontry, próbowało z boku zabrać fort, to że macie kiepską organizację i wasi gracze atakują sami bez pozwolenia o różnych godz to wasz problem, zawsze możecie napisać do przeciwnika że ataku nie będzie ale po co ?? Lepiej zaatakować nic nie pisać i spróbować rozdzielić pzreciwnika po kilku fortach.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. GDy wy robiliście to co teraz wam robią była cisza , więc niech tak zostanie bo zrażacie do siebie wszystkich a potem pretensje że was biją.

PS CSA już nie ma jak napisał twój kolega co was teraz tak nagle czas pzreszły interesuje i piszecie co było kiedyś ?? Liczy się co jest teraz :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23856

Gość
Gość
...Przytocz słowa lub post w którym napisałem wszytskim zeby atakowali Unię jestem ciekaw, aha prosze o cały post z moimi wypowiedziami i waszymi a nie urywek zdania.

heh i ot cały Mumin :D ile to już czasu minęło od migracji? z 2-3 a może nawet i 4 miesiące :D i znowu mnie masz :D niczym na forum w TW nie uda mi się przytoczyć w całości Twoich słów haha :D ciekawy jestem czy Ty masz zapisane Wszystko co mówiłeś :D przytocz posty w całości o tym że nie namawiałeś do atakowania Unii bo Ci nikt nie uwierzy i weźmie za kłamce :D

Sytuacja się zmieniła bo Unia olewała wasze ataki i wolała bić się z nami. Wy dalej atakowaliście Unię, mówię o czasie gdy AA było w ZS.

może wyjaśnij dlaczego biliśmy dalej Unie :D bo na moje to dlatego że wtedy nie było innych sojuszy które z nami by wygrało z przyczyn dość jasnych jakie opisałeś czyli UMZ z Nami plus inni gracze z migracji. Więc chcąc tez powalczyć i zaistnieć na fortach dalej atakowaliśmy unię tylko dlatego że wielu od Was po migracji dostało forty i uważali że nie atakuję kogoś kto w pewnym sensie pomógł ;) a i takie było założenie od początku by BIĆ UNIE BIĆ UNIE :D

Sytaucja się zmeiniła gdy UMZ czyli AA odeszło z ZS. GDy ZS był mocny bo miał u siebie UMZ i inne miasta biliście KB które nie miało szans z wami nawet przy pomocy FEar.

Po odejściu UMZ mieliśmy takie same szanse jak i KB tylko że i oni mieli na pieńku z AA przy czym dość czesto bywały ataki ze strony ZS jak i AA jednoczesnie co osłabiło KB totalnie. ale to nic dziwnego gdy dla Nas małych płotek nie było konkretnych bitew. teraz IXI/KB jest na tyle silne i dobrze zorganizowane by powalczyc z nami w wyrównane walce ale oczywiście szale zwycięstwa przechylało CSA ktore dosc czesto przychodzilo na ich bitwy :D

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. GDy wy robiliście to co teraz wam robią była cisza , więc niech tak zostanie bo zrażacie do siebie wszystkich a potem pretensje że was biją.

Nikt pretensji nie ma a nawet cieszymy się z tego że to My jesteśmy Ci najgorsi :D Nazwa ZŁY SEN do czegoś zobowiązuje haha :D
Ale większość z Nas nie napina się tak że udało się odebrać pusty fort :D i nie wzywamy do pomocy inne sojusze byle by mieć przewagę :D Jak już pisałem nie chcieliśmy i nie chcemy prosić o pomoc większe sojusze typu (byłe CSA) TSA czy UNIE w bitwach gdzie atakują sojusze IXI/KB lub AA. Zresztą i Ty byłeś za tym by sojusze przechodzące po migracji dołączały do większych sojuszy tylko postarało zorganizować coś dla siebie

PS CSA już nie ma jak napisał twój kolega co was teraz tak nagle czas pzreszły interesuje i piszecie co było kiedyś ?? Liczy się co jest teraz :p

Dla Twojej informacji wątek jaki tu poruszamy zaczął się od ataku TSA na ZS i o TSA piszemy więc CSA mało nas obchodzi :D temat CSA poruszył Tomuuś który i w CSA był :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
heh i ot cały Mumin :D ile to już czasu minęło od migracji? z 2-3 a może nawet i 4 miesiące :D i znowu mnie masz :D niczym na forum w TW nie uda mi się przytoczyć w całości Twoich słów haha :D ciekawy jestem czy Ty masz zapisane Wszystko co mówiłeś :D przytocz posty w całości o tym że nie namawiałeś do atakowania Unii bo Ci nikt nie uwierzy i weźmie za kłamce :D

Tak też myślałem , ludzie nie grajcie w takie gry, ja wiem że przed kompem łatwo oczerniać innych, wymyślac bzdury i nikt tego nie sprawdzi, ktoś łyknie to ktoś oleje.

Ja mam dobrą pamięć. To ty zarzuciłeś że ja namawiałem wszystkich do rozbicia Unii itd więc chyba masz na to dowód.

No ale kolejny raz coś piszecie i nie udowadniacie niczego.

Tak cały Mumin który jedyne czego oczekuje to dowodów na to co wypisujecie.

Oczywiście każdy w ten sposób moze się bawić, ja sobie przypominam że to od was graczy namawiali mnie to atakowania razem z ZS Unii i zabrania im flagowego fortu, też obiło mi się o oczy że chcieliście żebyśmy atakowali Unię bo wtedy amcie szansę im zabrać forty. Tez słuszałem ze jesteś oszustem i oszukałeś wielu graczy na kasę ale wypadły mi nicki z głowy :D Fajna zabawa. :D

Ps. Nie rozumiem zdania
dalej atakowaliśmy unię tylko dlatego że wielu od Was po migracji dostało forty i uważali że nie atakuję kogoś kto w pewnym sensie pomógł

Kto dostał forty my dostaliśmy forty od kogoś po migracji ??

Staraj się pisac wszystko od razu a nie cześciami bo musze edytować co chwilę.

KB nie miało szans pzreciwko ZS gdzie było UMZ i każdy o tym wie :D

Gracze z CSA pomagali ZS KB i innym wpraszali się na krzywy ryj, ale w pewnym momencie wyzywaliście naszych graczy, obiecaliście że gracz z CSA wejdzie na bitwę a potem nie wpuszczaliście więc gracze z CSA staneli przeciwko wam.

Chyba każdy by tak postąpił więc czemu się dziwisz. Po drugie zazwyczaj chodziło 2-7 graczy z CSA pzreciwko wam szczególnie sojusznik i gall, tego drugiego w ciula zrobiliście więc niema co mu się dziwić. Więc pisz dokłądnie a nie że niby całe CSA było, było kilka osób tylko po swoich bitwach pobiegli wspomóc innych, ale już o tym rozmowa była i mówiłem nie od nas to zależy tylko od koalicji która wpuszcza tych graczy do nich pretensje nie do nas.

Coś jeszcze ??

================================

Zresztą i Ty byłeś za tym by sojusze przechodzące po migracji dołączały do większych sojuszy tylko postarało zorganizować coś dla siebie

Ty czytasz to co piszesz :D Więc ja byłem za tym czy nie byłem za tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23856

Gość
Gość
...Ja mam dobrą pamięć....

Ja mam dobrą pamięć. To ty zarzuciłeś że ja namawiałem wszystkich do rozbicia Unii itd więc chyba masz na to dowód.
Ja też mam dobrą pamięć :D a dowodów na dzien dzisiejszy nie mam jak i Ty nie masz dowodu na swoją obronę :D

Zresztą i Ty byłeś za tym by sojusze przechodzące po migracji dołączały do większych sojuszy tylko postarało zorganizować coś dla siebie
Ty czytasz to co piszesz Więc ja byłem za tym czy nie byłem za tym.

no fakt tu niedopisałem że byłeś za tym by NIE dochodziły mój błąd :) a forty dostały sojusze co przeszły i to od Was :)

KB nie miało szans pzreciwko ZS gdzie było UMZ i każdy o tym wie
Też czytaj ze zrozumeiniem bo pisałem o sytuacji jak UMZ już odeszło od nas a wtedy KB miało równe szanse z nami

Chyba każdy by tak postąpił więc czemu się dziwisz. Po drugie zazwyczaj chodziło 2-7 graczy z CSA pzreciwko wam szczególnie sojusznik i gall, tego drugiego w ciula zrobiliście więc niema co mu się dziwić. Więc pisz dokłądnie a nie że niby całe CSA było, było kilka osób tylko po swoich bitwach pobiegli wspomóc innych, ale już o tym rozmowa była i mówiłem nie od nas to zależy tylko od koalicji która wpuszcza tych graczy do nich pretensje nie do nas.

dziwię się tylko jak tu teraz unormować świat by TSA walczyło z UNIĄ jak i sami do tego dążą a inne sojusze typu ZS AA czy IXI/KB organizowało sobie bitwy miedzy sobą ale widać nie da się skoro byłe CSA czy też obecne TSA wprasza się na bitwy a czasami nawet i te 2-7 osob moze przeważyć szale zwycięstwa

Ale temat CSA zostawmy już w spokoju pokazali klasę na wielu bitwach i za to chwała im i cześć :D czekajmy na bieg wydarzeń i wtedy ocenimy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nie mam dowodów jak i Ty nie masz dowodu na swoją obronę :D

Dlatego dałem przykłąd pisania z takimi.

Jesteś oszustem który oszukuje graczy przy wymianach. Też nie moge udowdnić tak samo jak ty :D

Pytanie czy o to chodzi ??

Oj nie wiem czy mieli szanse wtedy z wami na pewno na małych ale na wiekszych raczej nie.

Tak od nas dostali forty lub miejsca w fortach gdzie mieli miasta normalne zachowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23856

Gość
Gość
Dlatego dałem przykłąd pisania z takimi.

Jesteś oszustem który oszukuje graczy przy wymianach. Też nie moge udowdnić tak samo jak ty :D

Pytanie czy o to chodzi ??

Oj nie wiem czy mieli szanse wtedy z wami na pewno na małych ale na wiekszych raczej nie.

Tak od nas dostali forty lub miejsca w fortach gdzie mieli miasta normalne zachowanie.

My mając ledwo 50 fortowców po odejściu UMZ też na nic więcej niż maluch nie mogliśmy sobie pozwolić ;;) a zazwyczaj stawiamy na dobrą wyrównaną bitwę niż na to by zaatakować tylko po to by wybić i zdobyć

Forty dostali i zachowanie w porządku jak najbardziej dlatego jak najbardziej w porządku jest to by nie atakować Tych co podali rękę :p Więc na dzień dobry każdy cel miał by niszczyć UNIĘ ::):
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
My mając ledwo 50 fortowców po odejściu UMZ też na nic więcej niż maluch nie mogliśmy sobie pozwolić ;;) a zazwyczaj stawiamy na dobrą wyrównaną bitwę niż na to by zaatakować tylko po to by wybić i zdobyć

Forty dostali i zachowanie w porządku jak najbardziej dlatego jak najbardziej w porządku jest to by nie atakować Tych co podali rękę :p Więc na dzień dobry każdy cel miał by niszczyć UNIĘ ::):

Nie mój drogi, tu się znów myli i sam sobie dopisujesz niektóre rzeczy.

Decyzja o oddaniu fortów w sektorach gdzie nowe koalicje będą miały miasta zapadły przed migracją i to było moją decyzją. To nie miało oznaczać bijcie Unię tylko miało skłonić światy od 2-9 o przejściu na s10, gdzie z miejsca dostaną flagówki itd. Pytanie po co te forty CSA miały być jeśli i tak poszłyby ataki a my byśmy się nie stawili a walczyli z Unią. Miał być zwykły gest a ty dopisujesz nie wiadomo co.

Niektórzy przyjęli forty niektórzy jak KB tego nie zrobiło a jakoś mieliśmy z nimi dobre stosunki, może dlatego że KB kierował gracz który był w CSA dośc długo.
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
niby gdzie ja dopisałem coś od siebie ?:D przecież nie napisałem że po przejściu ktoś dostał forty pod warunkiem że będzie bił UNIE:D zrobiliście jak uważaliście czy też postanowiliście sobie sami przed migracją
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Forty dostali i zachowanie w porządku jak najbardziej dlatego jak najbardziej w porządku jest to by nie atakować Tych co podali rękę :p Więc na dzień dobry każdy cel miał by niszczyć UNIĘ ::):

Tutaj. Dopisałeś że to miało na celu żeby oni atakowali Unię czy wy też, a tak nie było.
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
Tutaj. Dopisałeś że to miało na celu żeby oni atakowali Unię czy wy też, a tak nie było.

a ja nie mówię że to zasługa CSA :D tylko że i tak każdy po przejściu miał zamiar ubić unie a nie Was i to bez względu na to czy daliście forty czy nie

A tak w ramach przypomnienia czy tak było czy nie:p To sojusz IXI który też takie forty od Was otrzymał przychyliło się do tego by jakoś współdziałać z Wami a nie przeciwko Wam :) niby zwykły gest ale za to zyskaliście w ich oczach szacunek. Pewnie jakby Unia zrobiła podobnie to i wielu stanęło by po ich stronie :) Tak że plus za politykę bo to było dobre rozwiązanie. ZS dostało od Was forty czego zaprzeczyć nie mogę :p ale chciało i jest bardziej niezależne niż IXI dlatego Z Wami bawić się nie chciało i to czy przeciwko UNII czy tez przeciwko innym sojuszom stąd pewnie takie sytuacje że gracze CSA się nie dostali. Choć zdania na temat wpuszczania ich na bitwę były podzielone stąd wiele nie jasności co do tego czemu np gall który na dopalaczach przyszedł a się nie dostał
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz serio krótko bo nie mam czasu. NIE REPREZENTUJE SOJUSZU TSA. Jestem szarakiem i piszę swoje zdanie na ten temat.

Fejkowaliście nie raz, ostatnio atakowaliście CSA na maluchu, 2 razy ten sam gracz, nawet infa nikt nie raczył wysłać CSA ze was tam nie będzie. Nie wypowiadaj się w imieniu ZS jeśli nie byłeś od początku, bo zrzucasz wine na innych jakie to biedne ZS jest, że walczy z 3 na raz, a kiedy ZS atakowało z innymi Unię i zabierało forty za free to było dobrze. mnie nie interesuje co było kilka dni temu Liczy się teraz, a teraz to ZS bije sie na jendym forcie z KB.
Pokaż mi drogi kolego w którym miejscu napisałem,że wypowiadam się w imieniu ZS...

Kilkukrotnie pisałem ,że wypowiadam się w swoim własnym prywatnym imieniu jako gracz od kilku w ZS, od 2 dni dowodzący na bitwach ZS-u który spróbuje coś podziałać żeby w końcu każdy miał normalne bitwy...
Za to Ty zamiast odnieść się do mojej propozycji ( choćby jako czasy gracz z TSA nie mający na nic wpływu) ciągle grzebiesz w historii tego co było zaraz po migracji (czyli jakieś 3 miesiące temu)...
I sam sobie zaprzeczasz, bo jednocześnie twierdzisz że, to co było kilka dni temu Cię nie interesuje... Poza tym czytaj ze zrozumieniem a nie po łebkach, wyraźnie napisałem,że ZS też nie było święte ( bo każdy ma odrobinę "za uszami")

Co do polemiki Zabójcy z Traperem to pozwolę sobie nie ustosunkowywać się do niej , bo po pierwsze za dużo czytania na jeden raz ( a płytki w łazience same się nie położą ::):) a po drugie w czasie którego dotyczy owa dyskusja byłem na TWestowym urlopie dlatego od kilku postów stwierdzam, ze nie mam zamiaru brać na siebie win za coś na co nie miałem wpływu... Wiem,że teraz każdy ( zarówno Unita jak i CSAowiec tudzież TSAowiec, KB_owie, AAowiec jeśli zajrzy na bitwę na której ja dowodzę i będzie wykonywał rozkazy to złego słowa ode mnie nie usłyszy ( wręcz przeciwnie choćby szabese czy martu5ka są tego przykładem )

Ale liczę,żę moja propozycja uzyska akceptację wszystkich sojuszy na S10, dlatego pozwolę sobie ją ponowić ( chociaż bardziej niż propozycją nazwał bym ja apelem szaraka ) :
Spróbujmy zorganizować normalne bitwy bez przejmowania pustych fortów., bez kombinowania kto kogo lubi ,kto ma z kim szanse, kto ma z kim zaszłości i urazy z innych serwerów...

Tak żeby każdego dnia każda koalicja (Unia, ZS, TSA, AA, IXI-KB, USF) miała możliwość bitwy bez konieczności fejkowania tudzież rozdzielania własnych sił na kilka bitew jednego wieczoru...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
a ja nie mówię że to zasługa CSA :D tylko że i tak każdy po przejściu miał zamiar ubić unie a nie Was i to bez względu na to czy daliście forty czy nie

A tak w ramach przypomnienia czy tak było czy nie:p To sojusz IXI który też takie forty od Was otrzymał przychyliło się do tego by jakoś współdziałać z Wami a nie przeciwko Wam :) niby zwykły gest ale za to zyskaliście w ich oczach szacunek. Pewnie jakby Unia zrobiła podobnie to i wielu stanęło by po ich stronie :) Tak że plus za politykę bo to było dobre rozwiązanie. ZS dostało od Was forty czego zaprzeczyć nie mogę :p ale chciało i jest bardziej niezależne niż IXI dlatego Z Wami bawić się nie chciało i to czy przeciwko UNII czy tez przeciwko innym sojuszom stąd pewnie takie sytuacje że gracze CSA się nie dostali. Choć zdania na temat wpuszczania ich na bitwę były podzielone stąd wiele nie jasności co do tego czemu np gall który na dopalaczach przyszedł a się nie dostał

Podkreśliłem ten fragment, jeśli każdy i tak z góry założył że będzie bił Unię po co wymyślac teksty że ja namawiałem do bicia Unii jeśli i tak to chcieliście robić ??

Oj oj wchodzisz w temat o którym pojęcia nie masz. IXI nie współpracowało z CSA dlatego ze dostali forty tylko po długich rozmowach z Marcinem itd IXI podjęło decyzję że zrobiły sojusz, przypomnę żez początku IXI pomagało Unii pzreciwko nam, ale czas pokazał że CSA chyba było lepszym rozwiązaniem. Dzięki temu że IXI z CSA walczyło na jednym forcie pzreciwko Unii walki były wyrównane. Tutaj powinni się wypowiadać dowódcy IXI a nie my.

Raczej że strony CSA nie było zrobienia sojuszu z ZS i bicie Unii nie przypominam sobie czegoś takiego, jak napisałem wyżej układy między nami popsuły się w moemencie kiedy CSA nie pomogło wam w ataku an flagowy Unii i wyzwiskach w strone graczy CSA którzy przyszli i pomagali wam w obronie nocnego malucha. Dlatego gracze z CSA nie chodzili potem do was, a nie dlatego że niby nas odrzuciliście.


Troche się mijasz z prawdą w niektórych kwestiach lub piszesz tylko swoje domniemania a to sensu nie ma.
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
no widzisz wiesz swoje a ja swoje nawet wiem sporo a nawet i trochę więcej na temat IXI i wiem czemu postanowili grać z Wami a nie przeciwko Wam. Co do ZS to i też nie wiesz jak jest. Nie wiem skąd masz takie informacje bo na pewno nie od kogoś kto ma pojecie co ZS zamierzało i zamierza.
Troche się mijasz z prawdą w niektórych kwestiach lub piszesz tylko swoje domniemania a to sensu nie ma.

Ty z tego co widzę też sporo piszesz co usłyszałeś od pewnych osób ZS:p bo na wielu naradach wewnętrznych sojuszu temat pomocy czy tez współdziałania z CSA był poruszany i za każdym razem z wynikiem podobnym jak teraz. Jedynie od początku było jak i po dziś dzień jest u Nas na forum sojuszowym napisane że "Nie atakujemy fortów sojuszy: TSA, United States od Fear i -UNIA-!" kiedyś zamiast TSA było tam wpisane CSA.

ps. jeśli chcesz dowodów to popytaj swoich informatorów że tak było i jest

Raczej że strony CSA nie było zrobienia sojuszu z ZS i bicie Unii nie przypominam sobie czegoś takiego,

Jak i z naszej strony nigdy nie bylo takiego pomyslu nie wiem skąd Tyś to wytrzepał, choc i przypominam sobie jak dostawaliśmy massy od was w ktorych zapraszaliscie nas na bitwy i też o taka wspolprace raczej mi chodzi niz jakis tam sojusz z Wami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry