Sytuacja na świecie 10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Witaj Witaj ;d

No tak, bitwy są strasznie nudne. To musze przyznać ;d
 
Fajsoon trochę zle zrobiłeś logując się na s10 ;) przy tych obrotach spraw ten świat długo nie pociągnie i prędzej nas migracja zastanie.

Czekam na to żeby skumulowali graczy na 2-3 św jeden niepełne premium a dwa kolejna full premium i tyle .

przynajmniej bitwy by były normalne , i eventy a nie jak teraz że na każdym jednym św wygrywają te same osoby od 2 loterii. Bo to już zaczeło się nudne robić :) (chodz wsumie jest jeden jedyny swiat gdzie wygrywaja różne osoby a jest to BF)
 
Selux , nudne nie nudne kasa płynie do firmy :) chcesz wygrać - weź kredyt :D

Migracji z jednego z bardziej dochodowych światów nie było , nie ma i wszystko zanosi się na to ze nie będzie. Taka jest niestety/stety polityka firmy.

Wszystko w rękach nowej CM. Stary CM się wypalił. Miał pomysł z przedstawicielami serwerow , ale po pierwszym spotkaniu dal sobie spokój, wycofał się z pomysłu. Sposób wybierania przedstawicieli - jednego na świat , poprzez jakieś śmieszne wybory oraz dogrywki jakie na s10 sobie urządzali - śmiechu warte. Sam fakt, ze na przedstawiciela wybrano eksperta (Jaffara) od fejkowania de facto psucia walk fortowych, który takim właśnie zachowaniem na swoim wcześniejszym serwerze przyczynił się raczej do migracji niż utrzymania s5.

btw Selux :
bronie parowe sa duzo mocniejsze od nihon no buki i ci co wczesniej wygrywali loterie w ostatniej sie wycofali, nie wszyscy oczywiscie
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wszystko w rękach nowej CM. Stary CM się wypalił. Miał pomysł z przedstawicielami serwerow , ale po pierwszym spotkaniu dal sobie spokój, wycofał się z pomysłu.

Ale pomysł by dobry, przyznasz. Od dawna mi to chodziło po głowie, takie spotkania raz na jakiś czas (miesiąc, dwa, może kwartał).
Wybór przedstawicieli = niedopracowany, ale lepszego nie znalazłem na chwilę tamtejszą. Głosowanie publiczne poprzez ankietę w grze = jagodziarze nabijający głosy = też źle.

Czemu nie było kolejnych spotkań... negowany był (i to masowo) wybór przedstawicieli (plus groźby pod moim adresem), dlatego odpuściłem.
Sam pomysł jest ciekawy, gorzej z wyborem przedstawicieli.

Może nowej CM uda się rozwiązać ten problem :)

Taaa, stary CM się wypalił, plus kilka innych kwestii powszechnie znanych typu brak czasu i jeszcze inne osobiste.
 
Podbi słabsze czy nie słabsze przez takie właśnie "chciejstwo" wszystkiego s10 podupada , co się zapytasz kto wygrał loterie odpowiedzi są nastepującę

s1: Cobra
s10: Mariusz, Podbi
s11: Raffe

na św premium z tego co widziałem to tylko różnie osoby wygrywają co jest wielkim +
a BF to na 100% tam wygrała i Boguśka i inne osoby w tym też ty Podbi i tu znowu kłania się przysłowie "jak pies ogrodnika" sam nie potrzebuje innemu nieda , chodzby miało leżec w EQ to niech lezy u mnie niż u kogoś innego ;)
Sory ale takie zachowanie przemawia u wiekszosci osób (Podbi widzę że u CB jeden świat nie styka ;))

Dlatego czekam może nowa CM zrobi 3 x nagrode a nie jedną , a jak nie to niech nie dają bronie za wygrana tylko paczki z wszystkimi itemkami z loterii ;)
1 taka loteria była najlepsza z setem bummpo i innymi ;) nikt wtedy niemiał pretensji o nic .
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Nie przez loterie i główne wygrane światy podupadają tylko przez zastój gry.

Ile można ganiać na tych samych mapkach fortowych.

Co do głównych wygranych to niech wygrywają sobie osoby, mają kasę , stać ich to losują.

Tyle że te nazwy broni mogliby zmienić.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Tw stracił już dawno klimat dzikiego zachodu jak zaczeli dawać sety magów itp :D

Kiedyś ta gra dostała nagrode i co zrobili ?? NIc zaczeli bawić się tylko grafiką wprowadzili forty i koniec.

Błędem ich było tworzenie koeljnych światów a teraz popatrzcie na inne gry że albo mają 1-2 no czasem max 5 w zalezności jaka gra.

Kolejny minus brak questów , włączycie inną grę i macie na każdym poziomie jakieś zadanie , jest co robić codziennie.

Nawet mi się już grać nie chce nie mówiąc żeby chodzić na bitwy pogrywam sobie czasem w inne gierki gdzie jest co robić :D
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
Fajsoon trochę zle zrobiłeś logując się na s10 ;) przy tych obrotach spraw ten świat długo nie pociągnie i prędzej nas migracja zastanie.

Czekam na to żeby skumulowali graczy na 2-3 św jeden niepełne premium a dwa kolejna full premium i tyle .

przynajmniej bitwy by były normalne , i eventy a nie jak teraz że na każdym jednym św wygrywają te same osoby od 2 loterii. Bo to już zaczeło się nudne robić :) (chodz wsumie jest jeden jedyny swiat gdzie wygrywaja różne osoby a jest to BF)

Wróciłem do starych znajomych, bo grałem już 3 lata temu na s10 pif paf
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To ty chyba nie wiesz o czym pisac żeby coś napisać :D

Yyy ja to wyżej napisałem, nie kopiuj mnie proszę, wymyśl coś własnego. To nietrudne mimo upałów.

Nagle twoja aktywnośc na FO urosła :D


Nagle wzrosła a te 7K postów wczoraj nabiłem pewnie?
Nie kompromituj się proszę.

https://www.youtube.com/watch?v=e3yiZWRAKAk

Plemiona itp to IG przecież ja mówię o innych nowszych grach a nie o starociach jak Plemiona Ogame itp

twoja wypowiedź nigdzie nie zawiera stwierdzeń "nowsze gry". Można ją prześledzić patrząc wyżej (a poniżej cytat):

a teraz popatrzcie na inne gry że albo mają 1-2 no czasem max 5 w zalezności jaka gra.

Szukam tutaj z niedowierzaniem słowa "nowsze", bo albo ja jestem idiotą, albo ty nie potrafisz wyrażać dokładnie swoich myśli, co już jest niestety twoim problemem i można to leczyć... Stać cię na pewno na porady tego typu...

Kolejny raz zbiłem pewną postać z fantasy z mostu i życzę powodzenia Magdzie, bo z nim ciężko jest naprawdę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Szkoda niedzieli na ciebie, już w innym temacie pokazałeś co potrafisz :D Idź poszukaj sobie kogoś to pisania. Bez odbioru
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Podbi słabsze czy nie słabsze przez takie właśnie "chciejstwo" wszystkiego s10 podupada , co się zapytasz kto wygrał loterie odpowiedzi są nastepującę

s1: Cobra

Widocznie nie znasz s1, cobra odpuścił ostatnią loterię, a poza tym nie ma też strzelby inferno ;;)
 
Selux ,na BF mam siewce burz ktory przyemigrowal tam z s7. Wybralem bf bo myslalem ze ten swiat jest drugi po s10 jezeli chodzi o walki fortowe, mylilem sie. Mariusz wygral siewce na s10 , to ja zeby nie byc gorszy za 1/10 tego co on wydal na s10 , kupilem na s7 i dzieki wielkiej uprzejmosci owczesnego CM migrowalem na BF.

Generalnie wierze ze w koncu nasza administracja zacznie organizowac jakies mini eventy fortowe i wtedy mi taki siewca burz sie przyda na bf.

Ale pomysł by dobry, przyznasz. Od dawna mi to chodziło po głowie, takie spotkania raz na jakiś czas (miesiąc, dwa, może kwartał).
Wybór przedstawicieli = niedopracowany, ale lepszego nie znalazłem na chwilę tamtejszą. Głosowanie publiczne poprzez ankietę w grze = jagodziarze nabijający głosy = też źle.

Czemu nie było kolejnych spotkań... negowany był (i to masowo) wybór przedstawicieli (plus groźby pod moim adresem), dlatego odpuściłem.
Sam pomysł jest ciekawy, gorzej z wyborem przedstawicieli.

Może nowej CM uda się rozwiązać ten problem :)

Taaa, stary CM się wypalił, plus kilka innych kwestii powszechnie znanych typu brak czasu i jeszcze inne osobiste.


Pomysl dobry ale niedopracowany. Im czesciej takie spotkania by byly organizowane tym lepiej, w koncu chodzi o podniesienie grywalnosci a to by wyszlo z pożytkiem dla wszystkich.

wybor przedstawicieli - a nie mozna bylo zamiast jednego na serwer wziac po 2-3 osoby z kazdego sojuszu przekraczajacego 100 osob? i zorganizowac np spotkanie z jednym swiatem ? Ograniczyc spotkanie do sztywnych 30 min ? Podzielilbys sobie , ze 2 swiaty na dzien , wyszloby 5 dni w miesiacu. Jakis regulamin typu: kto bedzie bluzgal na spotkaniu wylatuje a nie ze CM wychodzi bo ktos bluzga.

wracając do sytuacji na s10 - zapraszam do sojuszu GROM

Onufry jak lubisz wyzwania , loguj sie na s10 i dołącz do GROM'u :D
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Podbipięta , swego czasu to BF był tym 1 najlepszym światem fortowym. Jednak po migracjach gdy BF nie dostał zastrzyku w postaci nowych graczy zaczął się staczać.

Teraz s10 , s1, Jika prym wiodą. BF próbuje ale ludzi chętnych do gry coraz mniej.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
wybor przedstawicieli - a nie mozna bylo zamiast jednego na serwer wziac po 2-3 osoby z kazdego sojuszu przekraczajacego 100 osob? i zorganizowac np spotkanie z jednym swiatem ? Ograniczyc spotkanie do sztywnych 30 min ? Podzielilbys sobie , ze 2 swiaty na dzien , wyszloby 5 dni w miesiacu. Jakis regulamin typu: kto bedzie bluzgal na spotkaniu wylatuje a nie ze CM wychodzi bo ktos bluzga.

Też nad tym myślałem wcześniej, ale wiadomo na jednym spotkaniu tyle ludzi to by się nie dało wypowiedzieć a na kilka spotkań oddzielnych (z każdym światem osobno) niestety czas nie pozwalała. Może ktoś kiedyś ten pomysł dopracuje i coś z tego wyjdzie.

wracając do sytuacji na s10 - zapraszam do sojuszu GROM

Onufry jak lubisz wyzwania , loguj sie na s10 i dołącz do GROM'u :D

Ja nawet na S1 swoim jedynym świecie włączyłem urlop, bo czasu niestety coraz mniej na grę, ale dzięki za zaproszenie. S10 to bardzo ciekawy świat i gdybym miał czas na pewno bym na nim zagrał na poważnie.
 
Onurfy w czym s10 jest ciekawy ? Bo tam jedynie co jest ciekawe to CENY itemków :D na każdym normalnym św kupisz np Konia z siodłem za 1,5 kk a u nas za 3 kk + samego konia :D to tylko to jest ciekawe ;)

Druga sprawa bitwy fortowe na s10 ? nie ukrywajmy kuleją i z dnia na dzień widzę że jest coraz gorzej , i nie okłamujmy się w tym tepie jak tak dalej pójdzie to migracja s10 łapnie bardzo szybko ::D:

Trzecia sprawa Podbi sam pisałeś że zestaw Nihon jest słabszy dużo od zestawu Parowego , to powiedz mi po ci ci ten zestaw Nihon ?
Zapomniałem tak żeby leżał czy potrzebny czy nie lepiej u mnie niż u kogoś innego nieprawdaż ?

Tu ciągle jest pies pogrzebany ,bo jak ludzie mają grać i coś osiągnać jak ciągle te same osoby coś wygrywają czy inne rzecz. Dla mnie to jest proste skoro jedna osoba czy tam dwie zgarniają ciągle nagrody to po pewnym czasie innym ludzią nudzi się taka gra jak nie mają z nimi szans (nie będę wymieniał powodów bo je dobrze znacie )

już ostatnio napisałem chce cię ludzi utrzymać przy grze ? To zacznijcie myśleć o kazdym a nie tylko brylkującym .
Był event walentynkowy który wypadł wysmienicie był zestaw do zebrania który miał szansę zdobyć kazdy a nie 1 osoba , były nagrody światowe i inne TUTAJ chyle czoła IG wkońcu normalna akcji eventowa bez bryłek z której każdy był zadowolony;)
a nie eventy gdzie jest jedna nagroda jak dla mnie bezsens,przykład z życia
sportowcy jak zajmuja 1,2,3 miejsce to dostają medal tylko za 1 miejsce ? czy za 2 i 3 też są? Bo z tego co mi wiadomo to dostaję się złoty,srebny, i brąz i to samo powinno być z nagrodami za event np

1. Broń eventowa + np zestaw 3 zestów i skrzynka za 2k oup
2. Bron eventowa + 1 wybrany zestaw z loterii
3. TYLKO BRONIE EVENTOWE
idzie to załatwić ? idzie tylko trzeba chcieć , chodz czasem wydaje mi się że niektorzy boja się ludzi z IG , ale człowiek jak człowiek wystarczy pogadać przedstawić sytuacje i podejrzewam że IG też inaczej wtedyby myślało
ale poprostu trzeba chcieć

(moim wywodem nie chciałem nikogo urazić ani nic po prostu napisałem to co myślę)
 
Selux a co ja ci sie bede tlumaczyl po co mi zestaw nihon , grafika mi sie spodobala i sobie kupilem :) Moze w IMP bedzie lepszy niz bronie parowe. Moze ... Chcialem tez miec siewce burz na s10 , Mariusz powiedzial ze bierze udzial w loterii to odpuscilem bo z kumplem scigac sie nie zamierzam. Gdyby dali 3 zestawy na swiat to pewnie wzialbym udzial w wyscigu w kazdej loterii, a tak biore wtedy kiedy Mariusz odpuszcza :) bo zwyciezca moze byc tylko jeden. Smiem twierdzic ze jakby nawet dali 3 zestawy na swiat to pewnie Mariusz pierwszy , ja drugi , trzeci moze plushack/niefart. Uplasowalbys sie na 4 pozycji to bys plakal ze czemu 3 miejsca a nie 4. :D

Druga sprawa bitwy fortowe na s10 ? nie ukrywajmy kuleją i z dnia na dzień widzę że jest coraz gorzej , i nie okłamujmy się w tym tepie jak tak dalej pójdzie to migracja s10 łapnie bardzo szybko

a co myslisz ze na innych serwerach jest lepiej ? tylko na s10 walczy sie regularnie na duzych fortach. Na innych serwerach nie zauwazylem zeby regularnie walczyli na duzych a wiadomo ze duze przyciagna najwiecej chetnych z roznych powodow gdzie i bez hp wejsc mozna o ile bedzie sie online. Na malych selekcja - masz hp wchodzisz , nie masz czekasz moze cie wpuszcza. Selux to ze walki fortowe na danym serwerze kuleja albo ich nie ma to nie jest bezposrednia przyczyna zamykania danego serwera i uruchamiania migracji. Podobno ogol zbieraczy wiecej potrafi inwestowac bryl w gre niz fortowcy czy pojedynkowicze razem wzieci. Nie wszystko kreci sie wokolo fortow.

Trzecia sprawa Podbi sam pisałeś że zestaw Nihon jest słabszy dużo od zestawu Parowego , to powiedz mi po ci ci ten zestaw Nihon ?
Zapomniałem tak żeby leżał czy potrzebny czy nie lepiej u mnie niż u kogoś innego nieprawdaż ?

Nie mam zadnego interesu zeby wspierac kogokolwiek spoza mojego sojuszu. Nawet jak mam jakis fajne przedmioty z eventu/wyprzedazy to wole sprzedac je taniej na sojusz niz drozej poza. Nie wspieram innych. Mam swoje podworko (swoj sojusz) i w niego inwestuje badz w nim topie.

a tak ogolnie to smieszna i sliska sprawa z tymi loteriami i wygranymi w nich:
- inferno - nie bylo zadnej wzmianki ze nie moze byc zwyciezcow dwoch to byl remis na s10
- siewca burz - skoro w poprzedniej zagrali na remis to tu pojawila sie informacja ze zwyciezca moze byc tylko jeden a w przypadku tylu samo pktow bedzie przydzielany losowo
- set parowy - tu tez dano ciala bo nie bylo informacji jak w przypadku siewcy burz , bylo info jak w przypadku inferno (( mozna zajrzec Tipi narad wodza Waupee > Ogłoszenia ))
- set nihon - tez nie bylo info ze zwyciezca moze byc tylko jeden, i nagle zmienianie reguł w trakcie trwania eventu - no to juz cios ponizej pasa

Wystarczyloby napisac ze od tej a tej loterii i w kazdej nastepnej bedzie do wygrania JEDEN zestaw, nawet w przypadku remisu. CM stanal na wysokosci i dopracowal regulamin drugiego eventu , natomiast w regulaminie trzeciego czy czwartego eventu zostala otwarta furtka dla zwyciezcow , kilku zwyciezcow. Chodz w sumie uwazam ze w kazdym info dotyczacym eventow powinna byc wzmianka o jednym zwyciezcy i ze nie ma remisu , zwyciezca bedzie jeden.

Wypuszcza sie akcje ktora ma za zadanie nabic kabze firmie - ok ,niech wiec bedzie dopracowana i przetestowana na 10 stron
to tak jak teraz z tym workiem brylek gdzie licznika nie widac, wydalem okolo 165zl na niedopracowany produkt info
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Selux strasznie się napinasz na te loterie.
Nawet jakby byla loteria bez bryłek tylko same podarki od znajomych to co np. taki Podbi miałby nie mieć znajomych bo przez przypadek mógłby wygrać?
Takie są loterie, jedni mają kasę to ją wydają , nikt z graczy nie ma prawa zaglądać im do portfela bo to tylko jest ich wybór a przy okazji jeszcze trzymają tego westa przy życiu.


Ps. Podbi licznik pewnie jest w środku worka ;;)
 
Do góry