Sytuacja na świecie 10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser
  • Data rozpoczęcia
Podbi licznik pewnie jest w środku worka ;;)

tia , licznik zolty i worek zolty :)

20fqd0y.jpg
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Kolor worka zależy chyba od karnacji skóry ;;)

Mogłeś trochę góry pokazać w tym screenie ile tam bryłek kitrasz.

Ale rzeczywiście nie widać dokładnie tego licznika.
 
a po co mam pokazywac , jeszcze Selux zzielenieje z zazdrości ,specjalnie obcialem zeby nie bylo widac ile brylek mam

kupilem worek , kupilem VIP Bonus

2uft5ip.jpg


i jeszcze zostalo
 
oj Podbi :] , o co mam być zazdrosny ? O to , że na sponsorze bryłki nabijasz , gdzie inni mają bany ? :D śmieszne ;)

sam dobrze wiesz , co zrobiłeś :D nie muszę mówić nic tutaj bo ci co grają na s10 widzieli co miałeś w profilu ;) a tego za darmo się nie dostaje :)
udało ci się ubłagać chyba kogoś że grasz z nami dalej , dla mnie dziwne ale spoko pewnie jakaś luka w regulaminie która znowu wychwyćiłeś ? haha
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
Selux polecam wypić meliski, w każdej grze free to play jest system pay to win więc proszę idź po ziółka i przestań robić z siebie ofiarę. Nie tylko Ty nie miałeś szans a jednak tylko Ty piszesz o tym..
 
mam swoje powody żeby zakończyć "przyjazn" :) i przypomnę ci że usunołeś mnie ze znajomych jak byłeś pod pvp :D a pózniej dodałeś HAHAHA , ale do Cb nic i tak nie dociera :)

masz przerost formy nad treścią ;) jak wiesz o co B ;) a za takimi jednostkami nie przepadam niestety ;*

ale co do mojej wypowiedzi na temat twojego statusu nie zobaczyliśmy odpowiedzi jednak prawda w oczy koli ;)
ale co poradzić niekórych regulamin jak widać nie obejmuje ;) , może nowi ludzie nie nabiorą się już na te twoje "bajeczki" co im pocisnołeś żeby UB dostać :D

żenada ale co tutaj więcej dodać łatwiej oszukiwać ;)
 
Selux twierdz sobie co chcesz , nie będę ci na wszystko odpowiadał , nie mam takiego obowiązku , możesz sobie podorabiać teorii spiskowych ile chcesz.

Tylko nie wysyłaj mi zapki do przyjaciół jak znowu wypuszczą jakiś event gdzie trzeba będzie "coś tam" odsyłać co 24h.
 
i co Podbi ? Dyskusja skończona bo uderzyłem w twój słaby pkt ? :D
Tak to bywa jak gra się niezgodnie z zasadami , a za łamanie zasad są kary których ty nie ponosisz dziwnym trafem ;)

Skoro ktoś ci wlepił bana miał ku temu powody , i to duże jak widać ;*
Może nowy/a CM nie nabierze się na twoje bajeczki , i w końcu dorwie cię sprawiedliwość :)
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
i co Podbi ? Dyskusja skończona bo uderzyłem w twój słaby pkt ? :D
Tak to bywa jak gra się niezgodnie z zasadami , a za łamanie zasad są kary których ty nie ponosisz dziwnym trafem ;)

Skoro ktoś ci wlepił bana miał ku temu powody , i to duże jak widać ;*
Może nowy/a CM nie nabierze się na twoje bajeczki , i w końcu dorwie cię sprawiedliwość :)

Czasami multi jest zgłaszane przez zawistnych graczy choć nie mają 100 % pewności. Support jest od tego żeby to skorygować.

Skończ już Selux tą wojnę podjazdową.
 

ToJaCzesc

Blada Twarz
Do gracza Selux

Czlowieku jaki ty zdolowany jestes wiecznie cos ci sie nie podoba to swiat kuleje, to bitwy slabe, to nie wygrales loteri, to wc zajete co ty jeszcze wymyslisz.
Mam dla ciebie propozycje moze ty westa na bingo lub ruletke zamien tam szczescie tylko potrzebne (obys mial je).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bracie, żeś odkopał kawał skamieliny.
Nie wiem po co to piszesz, może żeby rozdrapać stare rany miedzy Podbim a Seluxem?
Na s10 jest dobra gra, dużo ludzi, mimo, że świat już wiekowy.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze myślisz amigo.
Sam jestem ciekaw dalszej części przygód mafii don Podbipięty i zespołu uderzeniowo-taktycznego Seluxa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich, może mnie ktoś pamięta :D Chciałem wrócić na s10, znalazłem jakiś 70 lvl i moje pytanie jest takie :D Czy warto wracać na TW? Z tego co zauważyłem coś się dzieje, sojusze nadal się trzymają, ale jak jest z bitwami fortowymi?
 

DeletedUser19611

Gość
Gość
wiec tak adam. Według mnie jest warto wrócić do tw a szczególnie na s10 ;) Według mnie s10 jest to serwer na którym jeszcze coś się dzieje . Wiadomo że nie ma szału na fortach strasznego ale to dotyczy wszystkich serwerów nie tylko 10 ::)): . Powiem szczerze jest co robić tam :I: przynajmniej na razie.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Witam wszystkich, może mnie ktoś pamięta :D Chciałem wrócić na s10, znalazłem jakiś 70 lvl i moje pytanie jest takie :D Czy warto wracać na TW? Z tego co zauważyłem coś się dzieje, sojusze nadal się trzymają, ale jak jest z bitwami fortowymi?

Tak sobie czasem wpadam na ten świat, to muszę powiedzieć że są tutaj raczej jedne z najlepszych bitew fortowych na polskim tw.
A co do powrotu - zawsze warto, ale musisz liczyć się że weszły nowości, których dawniej nie miałeś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie czasem wpadam na ten świat, to muszę powiedzieć że są tutaj raczej jedne z najlepszych bitew fortowych na polskim tw.
A co do powrotu - zawsze warto, ale musisz liczyć się że weszły nowości, których dawniej nie miałeś.

Jak ja grałem to dopiero weszła aktualizacja 3.0 czy coś takiego :D Więc sporo do nadrobienia :D
 
Do góry