Sytuacja na świecie 8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4081

Gość
Gość
Tak Barttek zwłaszcza jak nie ma miast to "zawadiaka" dużo może a "bob" proszę bardzo ma już na samym początku pracę z 18% doświadczenia.

P.S w "" bo jeszcze nie ma nikt poziomu 10.
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Zawadiaka :) po 10 poziomie inwestuje tylko w strzelanie i celowanie, a jak narazie to do zadan żeby szybko nabić poziom. Tak czy siak już mam 13 strzelanie i 6 lvl :)

Hih prace dla zawadiaki to pojedynki i tam najszybciej idzie zdobyć kase i doświadczenie A jak narazie to Polowanie na indyki 14% z doświadczeniem :pP A potem bendzie z górki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jogaila napisał:
7 lvl?
Questy, szczęście i pilnowanie kiedy mi się praca skończy, żebym mógł zacząć następną.

Bez sensu, masz rację, za jakiś czas sie wszystko wyklaruje

Też robię questy, pilnuje kiedy i się praca skończy ale to przecież nie możliwe, nawet z kontem premium nie mogliby mieć tyle energii, żeby przez jeden dzień zdobyć 350 expa...

Edit:
Ja w tydzień dopiero wbijam 10 poziom...To chore jest

I mam jeszcze pytanie, dlaczego przy otrzymywaniu maila z potwierdzeniem, dostaję tekst: Hallo Unbeaten!

Klick auf den folgenden Link um deine neue E-Mail-Adresse zu bestätigen.
a nie po polsku i oprócz tego przy kliknięciu linka wychodzi mi pusta strona, jest tylko postać trapera i pusta strona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7941

Gość
Gość
Ciekawe ? A może to jakiś spam lub otrzymałeś zła wiadomość bo to po niemiecku a The West niemcy zrobili... no nie wiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka :) po 10 poziomie inwestuje tylko w strzelanie i celowanie, a jak narazie to do zadan żeby szybko nabić poziom. Tak czy siak już mam 13 strzelanie i 6 lvl :)

Hih prace dla zawadiaki to pojedynki i tam najszybciej idzie zdobyć kase i doświadczenie A jak narazie to Polowanie na indyki 14% z doświadczeniem :pP A potem bendzie z górki
No to ja może też się wbije jako zawadiaka
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby potem być silnym to trzeba od początku ładować w skile do pojedynków bo jak to zaczniesz robić mając 10 lvl to już masz 30 pkt umiejętności i 10 cech do tyłu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wcale nie jest tak trudno z tym 7 poziomem... Ja już zaraz na 8 wbijam:)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Ja na 5 wbiłem i idę do hotelu :). Jutro wbiję troszke więcej. Rozkładanie torów mi się w kóńcu odblokuje :). Teraz mam równo 0 pkt. pracy :rolleyes:
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Żeby potem być silnym to trzeba od początku ładować w skile do pojedynków bo jak to zaczniesz robić mając 10 lvl to już masz 30 pkt umiejętności i 10 cech do tyłu.
Oj nieprawda nie dawaj głupich odpowiedzi bo zawsze można wykonać zadanie dziadek waupego i odkupić każdą ceche i umiejętność, i tak to nie dużo i nie wszystko idzie na zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widze ze kolega nie doinformowany:) Rozejrzyj sie dobrze po mapie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka po 10 poziomie inwestuje tylko w strzelanie i celowanie, a jak narazie to do zadan żeby szybko nabić poziom. Tak czy siak już mam 13 strzelanie i 6 lvl

oj, to już i widzę jaki będzie z ciebie zawadiaka (oczywiście bez obrazy) ;)

zaczynałem na 6św. 2tygodnie po wszystkich, dawałem tylko skille pod pojedynki od samego początku(ani jednego punktu umiejętności pod pracę) i teraz jestem 11 w pojedynkach, ze średnią 60na wygrany pojedynek ;)

a i pamiętaj, że odwrócenie umiejętności i cech potem będzie cię sporo kosztowało ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziś około 17-18 zaczynam budowę miasta. Szukam dobrych budowniczych z doświadczeniem. Pisać tutaj lub w grze. Mój nick w grze to: Don Patrizio
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż widzę że S8 trochę się rozkręca ^^ Czekamy na pierwsze miasto oraz na inne osiągnięcia :D Ja sprawdzę się jako Żołnierz nie miałem okazji grać jeszcze tą postacią.Niech s8 się rozwija :p
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Narazie nie ma nigdzie hotelu

Właśnie, że są. Na wschodzie na 4 kratkach znajdują się 4 tzw. miasta założyciela (powszechnie nazywane są jako miasta widma) w których za 10$ możesz sobie pospać. Poszukaj na mapie na wschodzie takich szarych małych kwadracików - to są miasta założyciela.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
No i mi się perspektywy posypały... Od rana nie było mnie na kompie. A od 17:00 to za dużo nie poradzę :/. Nawet Vexqus mnie dogonił :(. Muszę się bardziej postarać.

O, własnie widzę, że Jogaila jako pierwszy wybrał klasę postaci. :) Brawo ,brawo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Włochaty thx za uznanie
Jogaila grat za to ze wytrzymywałeś kazania starych jak w nocy w Dełewest popierniczałeś jeszcze raz graty
 

DeletedUser

Gość
Gość
Vexqus po co ta ironia mistrzu ;)

Nie trzeba siedzieć po nocach, żeby grać w jakąś głupią gierkę. Jeżeli chodzi Ci o moją tymczasową pozycję w rankingu to to jest odrobina szczęścia (znalezienie czerwonej koszulki pozwoliło mi jako pierwszemu wykonywać pracę stawianie masztów telegraficznych przez co miałem duży+ w expieniu)

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry