Sytuacja na świecie 8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nasze miasto(Ray of Hope) ma fajne umiejscowienie. W pobliżu nie ma mocnego miasta, które by nas atakowało. Blisko są tylko miasta z mniejszą liczbą punktów.(w tym miasto Pdgvirus-a[New Style from Poland]).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No to gratuluję wyników "u grabarza" w walce z tymi "słabymi" miastami...

Statystyki Miasta Ray of Hope
Suma pojedynków
1418
Wygrane pojedynki 841
Przegrane pojedynki 577
Różnica 264
Omdlały przeciwnik 19
Omdlały mieszkaniec 19
Najlepszy cios mieszkańca 58 Obrażenia (Matez1990)
Najlepszy cios przeciwnika 68 Obrażenia (pr0nick)
Najlepszy pojedynkowicz w mieście Matez1990 (268 obrażeń)
Najlepszy przeciwnik 284 Obrażenia (Mk76)
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Ludzie ten Ray jest cienki jak barszcz, ja ich lałem wszystkich,a tyle mają wygranych bo np ich 1 zawodnik:Next po 3 razy dziennie atakuje tego samego boba.Nie mam nic przeciwko atakowania bobów, ale jak my tam z kumplami w 4 wpadliśmy to tylko pierza latały
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta, SM-Style From Poland to moje miasto i rzeczywiscie mamy mniej pktow miasta, ale nie jestesmy gorsi od was ;) poza tym nasi bobowie ciagle narzekaja ze ich atakujecie... a np ja robotnikow nie atakuje ;]
pozdro.
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Mówęe wam ten Ray to zwykłe pośmiewisko,same leszcze, najlepszy opis ma "redy123" poczytajcie sobie, aż żal za d.... ściska.Nabijają sabie statystyki na bobach a jak ich napadamy to padają jak muchy
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
ja tam do niego nic nie mam ale wnerwia mnie jak ktoś zachwalaswoje miasto w którtm mieszkają same cieniasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nasze miasto(Ray of Hope) ma fajne umiejscowienie. W pobliżu nie ma mocnego miasta, które by nas atakowało. Blisko są tylko miasta z mniejszą liczbą punktów.(w tym miasto Pdgvirus-a[New Style from Poland]).


Czy to jest chwalenie? Stwierdziłem tylko fakt. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektóre miasta są denerwujące niby się tak przechwalają że o tak no jakie to najlepsze ale jak przychodzi co do czego to mało punktów,słabi pojedynkowicze,zero zgrania.I ogólnie do **** jest na moim celowniku już kilka takich miast
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie można mieć wszystkiego, zgranie oczywiście da się wyrobić. Ale już np. posiadać samych najlepszych pojedynkowiczów już nie, bo jest jeszcze dużo miast wokoło. I każdy chce mieć to samo, więc pojedynkowicze się rozdzielają mniej więcej po równo. Oczywiście jeśli ktoś jest naprawdę dobry w zarządzaniu miastem i rekrutacji to wybierze najlepszych ... ale wtedy będzie miał 15 ludzi w mieście...
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
to prawda zresztą pamiętajmy że to tylko gra i każd chce przy niej milo spędzić czas,a ludzi można różnych spotkać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie można mieć wszystkiego, zgranie oczywiście da się wyrobić. Ale już np. posiadać samych najlepszych pojedynkowiczów już nie, bo jest jeszcze dużo miast wokoło. I każdy chce mieć to samo, więc pojedynkowicze się rozdzielają mniej więcej po równo. Oczywiście jeśli ktoś jest naprawdę dobry w zarządzaniu miastem i rekrutacji to wybierze najlepszych ... ale wtedy będzie miał 15 ludzi w mieście...
Moim zdaniem lepiej jest mieć tych 15 ludzi, ale dobrze zgfranych niż 40 którzy wogole sie nie dogadują
Tak jest w Tombstone:) (taka mała kryptoreklama) :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja koncze rozklejanie plakatów lev 8 potrzebuje jeszcze jeden aby zakonczyć zadanie

//Połączone Collt.

Bobowie szybko ekspią w ciągu dnia 7 lvl dla dobrego boba to nic takiego.

ja jestem bobem 23 lvl mam swoje miasto i je sam rozbudowuje :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To ja napomknę o naszym mieście:

Prawie 30000 pkt, ale rozbudowa idzie szybko, bo kasy nie brakuje, a mamy trzech bobów(ja mam 202 budowania). Poszukujemy pojedynkowiczów i poszykiwaczo-fortowiczów. Zapraszam do Nothing Gulch na świecie ósmym.

Należy napisać do założyciela(do mnie;))

@up: bob właśnie od tego jest, więc jaki problem?(wolałbyś, żeby zawadiaka budował)?:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
mnie rozwala jak widzę np. miasto rozbudowy 1000 1 mieszkaniec i zawadiakę ani dobry zawadiaka anie dobre miasto nie będzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja jeszcze mam taką małą prośbę do tych najlepszych miast weźcie wyzywajcie jakieś forty bo żadnych bitew nie ma a jak jest to jakieś słabe.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Ja znowu wam pomogę i znowu Limbo przegra ;PP
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sie najwięcej nawalcze bo nawet po zmianie IP, reinstalce windy i zmianie przeglądarki mam błąd flash
 
Status
Zamknięty.
Do góry