Sytuacja na świecie 8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4081

Gość
Gość
No to jutro czeka nas sporo walk fortowych - serdecznie zapraszam do atakowania. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to jutro czeka nas sporo walk fortowych - serdecznie zapraszam do atakowania. :)

nom dzisiaj 7 walk o forty :D z tej listy prawie wszystkie forty nalezą do B2K :D

ja narazie siedzę w forcie sumter :D i oczywiście będę atakował :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm, albo mi się wydaje albo an Ś8 zrobiło się trochę drętwo...

No ale jeśli chodzi o forty to nie jest tak źle ;) Teraz np ja idę na Cichy fort a później na CSA xD

//posty połączone / gabidz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
JUŻ GRANDE TO POPRAWIŁO Z GUN I PAROMA MIASTAMI;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a ja tydzień temu skończyłem grę na 8, bo grałem monotonnym bobem :D sry całe RIO GRANDE, bo to właśnie u was budowałem (top 10 budowania) ale nauka wzywa xd
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No to właśnie jedno z miast B2K spada z czołówki miast dzięki współpracy pewnych miast, które nie stanowią jak na razie sojuszy :) ale za to współpracują ze sobą w większości bitw fortowych.

No i Fort Klamath właśnie pada :p ...

i padł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam na razie spokój z walkami o forty bo moje miasto posiada tylko jeden z 300pkt. rozbudowy. Głównie zajmuje się pojedynkami. Na razie tylko 9 przegranych. Oby tak dalej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to pewnie za jakiś czas następny fort padnie czy to będzie z B2K czy inny to się okaże.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4081

Gość
Gość
No to dzisiaj dwa miasta straciły forty - troszkę żałuję że trzeciego nie wyzwaliśmy - a jedno miasto zyskało :). Dwie walki były dobre w każdej atakujący miał przewagę w jednej większą w drugiej mniejszą a graczy zostało i na trzeci fort.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Igor nie nadługo piewszego :p niedługo zostaniesz 2 miastem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
HMM
Collt chodziło o miaste 1 miasta czyli jak sie kiedy THE RIO GRANDE nazywało?
San Siro:)

A nie dygaj Collcik:)

Sądzę,że przyda sie fumacziemu jakiś fort by nie był w top 15...

Trzeba coś pomyśleć.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Czy ja się dygam ja spokojnie wyznaczam forty do ataków na następny tydzień.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
No cześć koledzy.-KB- jak tam robimy atak.Ja myślę nad Hultajewo z B2K.A przypominać sobie jakieś dwa mięsiące temu?To B2K rządziło ale teraz -KB- i sojusznicy rządzom.
 

DeletedUser12901

Gość
Gość
Nie moge zbyt dużo powiedzieć ale w piątek wieczorem będzie gorąco na tym świecie.Jak by co zapraszamy do ataków !
 
Status
Zamknięty.
Do góry