Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Nawet to ciekawie odnośnie prac wygląda. Ale premium ma za duże przywileje. Juz i tak mają duże. Gracze, którzy graja bez premium bedą zdaje mi się bardziej poszkodowani.
 

DeletedUser15228

Gość
Gość
ja poki co jestem sceptycznie nastawiony do tego swiata, poczekamy do jutra, czy jakis premiumowicz sie wybije ponad stan
 

DeletedUser

Gość
Gość
do jutra? poczekaj jak dzisiaj wrócą z szkoły/pracy ; )
 

DeletedUser

Gość
Gość
c.d

Uderza mnie jeszcze jedno co jest dla mnie dziwne. Preniowicz, bedzie mógł sobie za bryłki kupic np. produkt którego nie bedzie mógł zdobyć a nie bedzie mu się chciało chodzić, żeby go znaleść:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
no z tym kupowaniem produktow cech i umiejetnosci to bzdura totalna ale pewnie chca miec na utrzymanie serwa, tyle ze co to za przyjemnosc dac kase i miec wedke jak koles z top16 to zadna przyjemnosc gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15228

Gość
Gość
a ja sobie kiedys kupie pare umiejetnosci, bo produktow nie zakupie nigdy przez wlasne przekonania
//połączono, Weronika
no z tym kupowaniem produktow cech i umiejetnosci to bzdura totalna ale pewnie chca miec na utrzymanie serwa, tyle ze co to za przyjemnosc dac kase i miec wedke jak koles z top16 to zadna przyjemnosc gry

dizel1991- na premium juz teraz? WSTYD!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16703

Gość
Gość
Nie wiem czy moge tu o to zapytac, ale zapytam... A więc dlaczego ciągle mam 1 lvl, a już 6 wbilem... Chodzi o Ranking ;]
 

DeletedUser9512

Gość
Gość
e tam jestescie zalosni :( po co placzecie ze ktos ma kp jego sprawa.
ja np. na arizonie gram bez kp i olewam tych co graja na kp.
nie zalezy mi na rankingu ani innych smiesznych statach :)

cpt.Will Turner - bo ranking jest aktualizowany co jakis czas z tego co wiem raz na godzine
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czemu tak jest ale na pocieszenie powiem ze sporo osób tak ma
że nie aktualizuje im rankingu
 

DeletedUser15228

Gość
Gość
ranking aktualizuje sie co jakis czas, nie ogarneliby tego w 5 sekund
 

DeletedUser12264

Gość
Gość
Parodia ... skrajna parodia, masz kase szybciej zadania robisz kupujesz produkty dokupujesz parę umiejek zyskujesz coraz większą przewagę nad tymi którzy nie mają kasy lub nie chcą po prostu wydawać kasę na grę wirtualną - przewaga robi się coraz większa - ci co lubią się pojedynkować bez wydania kasy na grę zostaną w tyle wolniej się rozwiną , mniej pkt cech i umiejek na cechy bojowe do pojedynków brr... Przesada :) Czas rozglądnąć się za jakąś inną rozrywką.
 

DeletedUser16703

Gość
Gość
Tak, tu mój przedmówca ma racje, chociaż i są ludzie którym się takie cos podoba i powinny byc światy z tymi wszystkimi bonusami do premium i dla tych wolących gre "po staremu"
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tak czytam te wypowiedzi o cechach i umiejętnościach i dochodzę do wniosku, że ludzie którzy je formułują to weszli na arizonę, kliknęli umiejętności, zobaczyli że można kupić umiejętność za 18 i wyliczyli sobie że jak ktoś wyda 1800 bryłek to sobie 100 kupi.

Wbiłem właśnie lvl od 4 do 8 kupując produkty i robiąc questy (cech i umiejętności nie) i poszło na to 300 bryłek. Taniocha, co nie?
 

DeletedUser16703

Gość
Gość
Niby tak, ale kto normalny kupi tyle umiejek, kilka moze sie przydac gdy brak do jakiejś ważnej pracy na wyższym lvl... mi to wielkiej różnicy nie robi np. ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na razie mi pokazuje że jestem 3 w rankingu budowania bobem na świecie arizona :p
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Co tu mówić świat nie warty uwagi.

Ledwo ruszył gracze 8 lvl maja po kilku godz.

Zakupy umiejętności i cech bardzo tani 18 bryłek za umiejętność to bardzo mało biorąc pod uwage że więcej za produkt trzeba wyrzucić który i tak się znajdzie więc chyba coś nie tak jest.

Spokojnie gracze zdesperowani wywalą kilka zł na umiejętności , na produkty raczej żaden nie wywali kasy. Za rybe trzeba wydać 10 bryłek przesada.

No ale ktoś sobie wymyślił i tak zrobił.

Czekam na świat w którym nie będzie żadne premium:D
 
Do góry