Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
błażej poza tym te moje 2 dni z paroma fejkami było udowodnieniem, iż na arizonie nikomu nie zależy na walkach tylko na posiadaniu fortów. Bo zamiast iść na dobrą walkę te baranki wolały bronić pustych ::D:::D:::D: A niby te baranki tak płaczą, że chcą dobrych walk. To im udowodniłem, że kłamią ::D:::D:::D:

P.s. to nie były fejki... atak był...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Kyniu jeśli możesz to nie fejkuj jak ci tak na fortach zależy to napisz oddamy ci ;)

Legenda Arizony, s1 i całego TW, szef naszego sojuszu stif32 zezwolił na atak fortu. Miałem wyzwać Feniksowi więc wyzwałem, a potem stif podobno podpisał z wami jakiś sojusz więc odpuszczamy te ataki.
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
Słabo

Sytuacja na Arizonie? Teksty o jakichś bitwach, przypadkowych ludzi co grają wszędzie. Prawda jest taka, że na Arizonie nie ma żadnej gry.... Sojusze stworzone sztucznie, już nie wspominam, że pod kogoś; jakiekolwiek bitwy byle złapać trochę UOP.... To świat ludzi, którzy nie pamiętają, że kiedyś zaczynali to tworzyć. To świat ludzi, którzy myślą, że "należy" im się już wszystko... Dla mnie brak kompromisów to przerost treści nad formą... o to drugie nikt nie dba, a ja jestem za "cienki", żeby proponować lepszą formę grania. POdziękował.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Precle i bitw nie ma. Smutno to, bo nawet jakby jagodziarze się zebrali to mogłoby wpaść troszku precli, ale.....


Jak wam idzie loteria?
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Tak jak mówiłem, ogarnięte miasta złodzieja nie biorę.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Witam opowiem 2 historię.

>>Bądź Primem i Blazejem
>>Wyzwij 7 fortów
>>takie niby turbo śmieszki heheeh
>>zdobądź 2 XD


>>Bądź Johny BIlly
>>wyzwij 6 fortów
>>turbo śmieszekx6
>>wygraj 2

>>Morał jest krótki, ale znany w ciągu tygodnia znowu nie będą mieli fortów XDDDD
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Witam opowiem 2 historię.

>>Bądź Primem i Blazejem
>>Wyzwij 7 fortów
>>takie niby turbo śmieszki heheeh
>>zdobądź 2 XD


>>Bądź Johny BIlly
>>wyzwij 6 fortów
>>turbo śmieszekx6
>>wygraj 2

>>Morał jest krótki, ale znany w ciągu tygodnia znowu nie będą mieli fortów XDDDD

Tylko po 6? Jak się bawić to z rozmachem i wzywać wszystkie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam opowiem 2 historię.

>>Bądź Primem i Blazejem
>>Wyzwij 7 fortów
>>takie niby turbo śmieszki heheeh
>>zdobądź 2 XD


>>Bądź Johny BIlly
>>wyzwij 6 fortów
>>turbo śmieszekx6
>>wygraj 2

>>Morał jest krótki, ale znany w ciągu tygodnia znowu nie będą mieli fortów XDDDD

ale ty będziesz miał gumioki ::P:::P:::P:

nie będą mieli fortów za tydzień.... chcesz zaraz Ci możemy oddać :) nam są niepotrzebne, to Wy za każdą cenę nawet kosztem walki na pustym bronicie haaaaaaaaaaaaa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30740

Gość
Gość
hehe

Głupich i tych na kolanach nie sieją....


niech się więcej kserdel nie wypowiada na temat... zniszczył rok temu i niszczy dalej... kupa śmichu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głupich i tych na kolanach nie sieją....


niech się więcej kserdel nie wypowiada na temat... zniszczył rok temu i niszczy dalej... kupa śmichu...

chciałem zauważyć,. że umowę olał beton. Proszę zapytać Gosie. A TY chorągiewko na wietrze nie zajmuj głosu.
 
Do góry