Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32323

Gość
Gość
Arizona ma swój klimacik, fejki, kościół, full dowo xD.
 

DeletedUser

Gość
Gość
full dowodzenie ma sens, szczerze nie kumam tej taktyki full hp, na mistrzostwach mialem takiego zawa, mial 11k hp a zadawał dmg na bitwie 10k smiech na sali.

gdzie zawadiacy z full dowo na malym forcie na klonie wyciagali po 30k.

nie kazdy kuma ze po to jest podzial na klasy ze kazdy ma swoja role, zolnierz ma zbierac dmg, a zawadiaka je zadawac, pp blokowac sektory, a bob tez cos ma tam robic ;).

szczerze uwazam ze na malym forcie jesli byla by druzyna zlozona z 40 os full hp i 10 zawa full dowo to by rozpykala obrone bez problemow
 

DeletedUser

Gość
Gość
full dowodzenie ma sens, szczerze nie kumam tej taktyki full hp, na mistrzostwach mialem takiego zawa, mial 11k hp a zadawał dmg na bitwie 10k smiech na sali.

gdzie zawadiacy z full dowo na malym forcie na klonie wyciagali po 30k.

nie kazdy kuma ze po to jest podzial na klasy ze kazdy ma swoja role, zolnierz ma zbierac dmg, a zawadiaka je zadawac, pp blokowac sektory, a bob tez cos ma tam robic ;).

szczerze uwazam ze na malym forcie jesli byla by druzyna zlozona z 40 os full hp i 10 zawa full dowo to by rozpykala obrone bez problemow

ty ogólnie kumasz forty? bo jazdy zgrany atak rozwala obrony....
 
a po 2 Arizona to specyficzny świat tam full dowo aż tak nie potrzebne bo niskie hp chyba 4 osoby powyżej 20k hp :( :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ty ogólnie kumasz forty? bo jazdy zgrany atak rozwala obrony....

człowieku co ty gadasz, nawet na mistrzostwach była taktyka żeby na ataku zawa szli w dowo. A takty all w hp to karkołomne, po co ci zawa co ma 10k hp i zadaje 12k dmg?

to chyba lepiej miec z 10 full dowo co walna ci kazdy po 40k dmg. po to zostaly w grze wprowadzone klasy zeby gra na forcie byla roznorodna a nie kazdy biega full hp, kumam zolnierz ma bonus do tego i do dowodzenia, ale zawadiaka dobrze ci nie zbierze obrażeń, już widziałem jak wysyłali zawa do blokowania sektora, miał 12k hp, po 1 rundzie jak zebrał zostało mu 3k.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na mistrzostwach mialem takiego zawa, mial 11k hp a zadawał dmg na bitwie 10k smiech na sali.

no tak grałeś na mistrzowski aby zadawać jak najwięcej obrażeń, bo ja aby wygrać. I proszę nie porównuj serwera mistrzowskiego do naszej polskiej rzeczywistości.

A jaki nik miałeś na mistrzowskim ?
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
super towarzystwo do oceny stanu Ari... Kserdel owszem gra, ale opinie wujka to masakra... jakby tylko istniały bitwy... Weź się się zaloguj wujku i zmień najlepszy... tfu, skłócony świat na lepszy...

opinia wujka jest zbędna... nie gra tam...
nie rozumiem co w ogóle opiniuje?

niech na temat sytuacji piszą ci co tam grają... poza Błażejem (S1)...

wesołych świat...
 
super towarzystwo do oceny stanu Ari... Kserdel owszem gra, ale opinie wujka to masakra... jakby tylko istniały bitwy... Weź się się zaloguj wujku i zmień najlepszy... tfu, skłócony świat na lepszy...

opinia wujka jest zbędna... nie gra tam...
nie rozumiem co w ogóle opiniuje?

niech na temat sytuacji piszą ci co tam grają... poza Błażejem (S1)...

wesołych świat...

Bo co zabronisz mi tu pisać ? będę się wypowiadać i tylko znowu nie płacz pół dnia na saloonie hmpf

Pozdrawiam i Wesołych !
 

DeletedUser

Gość
Gość
à propos................

kto to jest ten Cinkos the Great ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
super towarzystwo do oceny stanu Ari... Kserdel owszem gra, ale opinie wujka to masakra... jakby tylko istniały bitwy... Weź się się zaloguj wujku i zmień najlepszy... tfu, skłócony świat na lepszy...

opinia wujka jest zbędna... nie gra tam...
nie rozumiem co w ogóle opiniuje?

niech na temat sytuacji piszą ci co tam grają... poza Błażejem (S1)...

wesołych świat...

człowieku grałem na ari jak tylko powstała, więc weź mi tu nie wciskaj za moich czasów były tylko duże i średnie forty. to że teraz nie gram to co? A ty teraz grasz i co sobą reprezentujesz? też ci powiem weź się nie wypowiadaj bo nawet nie możecie zebrać kompletu na malucha. mówię jaka jest rzeczywistość. Wycofałem się z ari po 2 lotce jak wchodził doc bo gra mnie znudziła, teraz patrzę na ari i stwierdzam dobrze że to zrobiłem, bo siedziałbym tam i się męczył
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak grałeś na mistrzowski aby zadawać jak najwięcej obrażeń, bo ja aby wygrać. I proszę nie porównuj serwera mistrzowskiego do naszej polskiej rzeczywistości.

A jaki nik miałeś na mistrzowskim ?

nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

Wycofałem się z ari po 2 lotce jak wchodził doc bo gra mnie znudziła,

no faktycznie na dakocie macie zajefajne walki........... nawet kompletów na małych ni ma haa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Posty zostały skasowane, bo nijak nie miały się z sytuacją na Arzionie.

hm............ zapraszam do aktywnej gry na Arizonie to pogadamy czy się ma czy nie do sytuacji na Arizonie


i wskaż proszę gdzie został złamany regulamin forum w tych postach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wez człowieku nie gadaj jak nie wiesz, widac taki z ciebie fortowiec.

Ero był full dowo i miał dmg 27-32k pokazywał mi raporty, ale gimbaza wie lepiej
 
Do góry