Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
A więc co sie dzieje na naszym nowym świecie.
Zakłada ktoś jakieś miasto dla samych żołnierzy ??
A może miasta nastawione na walki fortowe ostatnio najbardziej popularne.
I jakie koalicje zawitają w Blackfoot ?
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
A co jest z chatem?

To nie ma tak jak na becie, że ludzie bez miasta też mogą gadać ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten świat to porażka jak dla mnie.
Nastawienie InnoGames wobec niego jest czysto komercyjne.

czyli kasa, kasa, kasa... kto da więcej ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak masz jakiś problem, to nie płać, albo ukryj sobie ikonki AdBlockiem. Wszystkie następne światy tak będą wyglądały, na starych też wciąż jest pełno miejsca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem idee zakładania firmy (jakiejkolwiek branży), ale tutaj InnoGames już zbyt wyraźnie faworyzuje graczy z KP - chyba nie zaprzeczysz ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
escape nie rozumiesz ze dzięki ludziom którzy to kp kupują dostajesz nowe swiaty? Gdyby oni nie wykłądali aksy an baryłki to ty nie miałbyś 14 światów tylko 4-5
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem. Po prostu jestem delikatnie ujmując zdegustowany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy przyjęli do wiadomości.
A teraz baw się dobrze albo przynajmniej pozwól bawić się dobrze innym :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
więc jak Ci się taki tryb rozgrywki nie podoba to możesz grać na starych światach.
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Dokładnie ja zostaje na s12, bo dla mnie to Arizona cz.2 :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie, co Wy chcecie od nowych światów? Na s7 nieraz przydałoby mi sie premium z energia bądź drogą. Nie ma :( Przynajmniej na nowych światach jest jakaś korzyść z KP poza czterema Premium.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi osobiście nie przeszkadza, że na nowych światach jest taka mechanika gry. Jak ktos chce wydawać kasę, prosze bardzo, nie ma problemu. Ja osobiście KP niekupuję i mi to nie przeszkadza:) Opanujcie się trochę i zyjcie w zgodze z naturą:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skupmy się na graniu :) Jak myślicie kiedy 1 miasto ?>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że miasta będą dziś późnym wieczorem ale zobaczy je w pełnej okazałości jutro bo 8h budowy jest. A tak poza tym to mnie rozśmieszyła pewna rzecz ale nie tylko na tym świecie. Po tej aktualce jest że pojedynkujemy się tam gdzie jest przeciwnik a na raporcie pisze że miejsce rozegrania jest miasto XXX. Chociaż ten gracz stał na jakimś polu:)) (czy to nie czas na wprowadzenie współrzędnych:).
 

DeletedUser15177

Gość
Gość
Za 8h powstanie pierwsze miasto nowej koalicji "Good" czyli jeszcze przed północą:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja zrezygnowałem z grania na tym świecie. Powód prosty, bez premium nie zajdziemy daleko. Po za tym, dlaczego te światy mają po 1h pracy, a nie po 2h?hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zgadzam się z tą opinią :) Na Arizonie ( ponoć to kopia arizony ) Daję rade współzawodniczyć z tymi bez premium, a z reszta chodzi o zabawę a nie rankingi :)
 
Do góry