Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17273

Gość
Gość
I moja odpowiedź zamknie błędne koło... Powstał nowy harm.. dlaczego sie 77 nie zaakceptowało ?

Czyżby sojusze BF były za słabe dla 77 ?
Dlatego sie biliście na sparingach ?
Po co łaziliście na krzywy ryj na nasze bitwy ?

Powiem Ci ... Duma i Zadufanie... [ krótko mówiąc ktoś z góry jest zbyt dużym egoistą aby po współpracować z innymi] :)

Tyle ode mnie Bajo ;]
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Nie można, nie ten temat.
Tu wystarczy poczytać cały wątek - i powiem Wam tyle:
JESTEŚCIE DOSKONALI! (ludzie z 77, oczywiście) Zastanawia mnie, co się dzieje w siódemkach, że wciąż są w stanie umrzeć za zdanie wodza, który jednak jest w stanie odpocząć od gry (dla niego istnieje takie coś)?
A może mi się przywidziało?

P.S. Proszę, niech więcej siódemek udziela się tutaj. To już blisko 3 rok, kiedy czytam monolog kabaretowy w Waszym wykonaniu. Trzymajcie poziom ;) Do rejterady podobnej, jaką zrobiliście na s12, już blisko...
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Sunka piszesz o dzieciach a przecież sama jesteś dzieckiem jeszcze .
Pytanie czy wódz odwzajemnia uczucia jakimi ty go darzysz ?

A wracając do sytuacji na BF bo o tym tu mowa.

Nagle pojawił się sojusz Lubię cycki po czym zmienili nazwę na 69 i jak widać tematy odnoszące się do nazw są im obce bo dość szybko ten sojusz przestał istnieć .

Niejaki Zimowy po pierwszym upadku ( patrz film na yt ) kiedy to doszedł do 77 , postanowił założyć ten dziwny twór i tu już miał nastąpić Powrót Zimowego jednak dość szybko pojawił się jeszcze szybszy Upadek cz II.

Po czym z podkulonym ogonem postanowił znowu pójść w łaski boskiego czy jak kto woli kotka .
I tu znów razem postanowili podbić świat podpalając kolejne forty. Jaki mają w tym cel , sami tylko wiedzą .
Ale zapowiada się ciekawy pojedynek kto będzie prawą ręką guru-wodza . Na tą chwilę łeb w łeb idą dwaj chłopcy z zapałkami Sellaw i Winter.

Czy ktoś jeszcze wmiesza się w ten pojedynek o względy guru-wodza ?
Tego zapewne dowiemy się już niebawem.
 
Sojusz Lubimy cycki założyło miasto moje i Czułego Barbarzyńcy. Potem pod lekkim wpływem Arymanka zmieniłam nazwę na 69, po czym doszliśmy do sojuszu Cabanki. Zima niczego nie zakładał, wszystko dementuję :)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Pioter bo jak jakurak objął władzę to mogłeś nie przeszkadzać i wasza koalicja miałaby bitwy- to nie jest trudne takie nic nie robienie. Ale widać musiałeś pozwolić na powrót wielkiego wodza- no to się dalej kiście.
Droga Sunko chyba masz na myśli połączenie się 77 z SWM bo pragnę zauważyć że obecny skład Good SEKS miał grać ze sobą dużo wcześniej niźli powstał harmonogram. Niestety z przyczyny nieporozumienia graliśmy osobno, parę miesięcy temu dopełniliśmy formalności.

Nie wiem jaki masz problem z moją klawiaturą czy monitorem- ogółem wszystko jest sprawne z urządzeń peryferyjnych :). Może Ci westowy tata kupi coś na osiemnastkę żebyś przestałą zrzędzić.

EDIT: Sunka, tak poza tym to jak mam być szczery to Twoje poczucie humoru jest strasznie suche a sarkazm którym operujesz pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli czegoś nie potrafisz zrobić to się za to po prostu nie bierz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Sojusz Lubimy cycki założyło miasto moje i Czułego Barbarzyńcy. Potem pod lekkim wpływem Arymanka zmieniłam nazwę na 69, po czym doszliśmy do sojuszu Cabanki. Zima niczego nie zakładał, wszystko dementuję :)


Mój błąd przepraszam ( jednak można użyć takiego słowa ).

Więc nie było powrotu a nastąpił Upadek czII .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z perspektywy czasu chyba jako jedyny uważam że wujek Espece jest fajny ,zgrabny i powabny , poza tym jest taki kociak i drapieżny :p który traktuje ludzi cudownie i czule. Takie zakompleksione 40 - 50 letnie pseudociacho ze starej piekarni które mota psychicznie małolatów w internecie .

Ale jako stary lis (brzydki , rudy a nawet ponury . ) i mimo wszystkich złych cech które w sobie mam,i lenistwa którym się charakteryzuję proponuję zorganizować akcję ogólną na Bf "Przytul Sunkę "

Wydawało mi się że głupota ma jakieś ograniczenia.
Chyba nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31138

Gość
Gość
ojej, co się stało z wielką koalicją 77 i ich wodzem ? ani widu ani słychu o ich na BF
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A na Blacfoocie bez zmian , pozostało 2700 graczy. Nie wiem ile z tych osob ma urlopy , ile czerwone kropy.

Bitwy na małych fortach 2 dziennie tj jest jakieś 200 graczy + z 60 pojedynkowiczów . Reszta uprawia Łomżing w pomidorach.

Dajcie Nam więcej setów bo Nasze koksy twierdzą ze ich plecaki są za lekkie .
 

DeletedUser28096

Gość
Gość
Temat z migracją zamknięty, więc wypowiem się w tym wątku.
Ja cały czas jestem za pomysłem, który gdzieś niedawno przeczytałem, aby połączyć Arizonę z Bf.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gry na bf nie ma juz od dawna,czekamy na dalsze wymarcie świata
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Nie ma pojedynków to się na forty przerzućcie.

Bitwy jako takie się toczą.
A pewnie największym problem jest właśnie możliwość gry na kilku światach przez co każdy z osobna świat dostaje po tyłku.
Ludzie z zachłanności na kasę, zresztą wirtualną grają wszędzie i nie potrafią się skupić na jednym konkretnym świecie.

Ile razy się słyszało "jak coś to ja z doskoku jestem bo mam 3 inne bitwy ".

A potem są efekty że są kłótnie , braki kompletów itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co tu się dzieje? bo na fortach tragedia,na malym forcie 14 osob onilne,proszę zmbilzujcie ludzi bo dalsza gra mija sie z celem,a szkoda,Świat BF był kiedyś z jednym najlepszych a teraz to miasta widma z garstka grających.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co tu się dzieje? bo na fortach tragedia,na malym forcie 14 osob onilne,proszę zmbilzujcie ludzi bo dalsza gra mija sie z celem,a szkoda,Świat BF był kiedyś z jednym najlepszych a teraz to miasta widma z garstka grających.

Darker ale czemu każdy zrzuca obowiązek mobilizacji ludzi tylko na wybraną garstkę osób. Przecież Ci co tam grają również mogą kolegów mobilizować a nie czekać aż ktoś za nich wszystko ogarnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cały czas mobilizuje ludzi do gry,namawiam do powrotu do gry,walczę o migracje,walczę dla garstki aktywnych.
 
Już chyba na wszystkich serwerach są bitwy bez progów... a jeszcze kilka miesięcy temu ganiali mnie, żebym HP robił bo 6k to za mało :p

Za dużo osób opuszcza grę lub czeka na ciekawego updata... a w najbliszy rok to chyba tylko instancje wejdą.
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Za dużo osób opuszcza grę lub czeka na ciekawego updata...

Raczej większość osób skończyła grę właśnie z powodów ostatnich update'ów.
Co do sytuacji na świecie, to nie da rady zmobilizować graczy do aktywnej gry, ponieważ większość z nich to zbieracze lub urlopowicze :) A jak ktoś gra aktywnie na S1 to na BF zagląda tylko aby odpalić pojedynek/pracę i wychodzi...

Jeśli macie jakieś pomysły co do zachęcenia innych do aktywnej gry to proszę o podzielenie się nimi.
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Co tu się dzieje? bo na fortach tragedia,na malym forcie 14 osob onilne,proszę zmbilzujcie ludzi bo dalsza gra mija sie z celem,a szkoda,Świat BF był kiedyś z jednym najlepszych a teraz to miasta widma z garstka grających.



Ja nie ogarniam fortów ani topki ani innych tego typu tematów ale darker dobrze napisał, że z BF robi się kolejny świat widmo . . . I jak reszta powoli wymiera :( Może prócz s.1, chociaż tam też już nie ma tego "czegoś".Teraz pozostaje tylko czekać, aż włączą możliwość migracji z BF na inne światy :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
A pro po Bf i bitw nie ma na co narzekać Darker to że wyrwiesz się raz na rok na bitwe jeszcze nic nie oznacza jak nie wiesz nawet nie pisz tutaj na temat bitw jeżeli sie tylko pojedynkujesz.Sytuacja doskonale znam ze wszystkich światów są gorsze i lepsze dni mało/dużo online to uwierzcie mi nie zależy od świata tylko od ludzi na Jic robi się powoli krucho nie mówiąc tutaj słynnym s10 czy s1 tw traci graczy! pora to wreszcie zauważyć nie patrząc już na pryzmat czy świat jest stary czy nowo powstały
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Migrowałem na BF jakiś czas temu. Świat miło mnie zaskoczył. Niezły online oraz wielu graczy chętnych do wymian. Można na nim spokojnie handlować bez umniejszenia przeliczników. Świat stoi równo na nogach. Przyszłość zapowiada się dobrze. Świat wytrzyma spokojnie jeszcze dwa, trzy lata, zanim zacznie się wyludniać.
 
Do góry