Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Migrowałem na BF jakiś czas temu. Świat miło mnie zaskoczył. Niezły online oraz wielu graczy chętnych do wymian. Można na nim spokojnie handlować bez umniejszenia przeliczników. Świat stoi równo na nogach. Przyszłość zapowiada się dobrze. Świat wytrzyma spokojnie jeszcze dwa, trzy lata, zanim zacznie się wyludniać.

Idz się leczyć bo pojęcia nie masz o żadnym świecie.

A o Twoich propozycjach i przeliczniku słyszałem 60k dajesz a chcesz 600k ::DD:
 
Powiem wam tak, ten świat jest wdł. mnie pierwszy do migracji. Na bitwach max. 20online, bitwy tylko o małe forty, bo na duże ludzi nie ma. Pojedynki to już szkoda pisać. MIGRACJA I TYLE !!( ale z tego co wiem to pewna osoba już nie raz rozmawiała z ludźmi z Inno, ale oni nic na to)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Powiem wam tak, ten świat jest wdł. mnie pierwszy do migracji. Na bitwach max. 20online, bitwy tylko o małe forty, bo na duże ludzi nie ma. Pojedynki to już szkoda pisać. MIGRACJA I TYLE !!( ale z tego co wiem to pewna osoba już nie raz rozmawiała z ludźmi z Inno, ale oni nic na to)

Aż tak mało onlinów to przesada . Chyba że chodzi Ci o jedną stronę a nie obrońcy i atakujący razem.


Pojedynki to wina samych pojedynkowiczów bo kitrają się po hotelach.

Natomiast nie słuchaj tej pewnej osoby na D która roznosi plotki że ma informacje od tej na E.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej takich rzeczy się nie zdradza zwykłym graczom w dodatku nie pisz o bitwach bo sam na nie nie chodzisz tylko bawisz się w pojedynki.
 
1. Nie chodzę ?, z tego co pamiętam to w ubiegłym miesiąc wiele razy byłem ;).
2. Używa się przecinków, dla lepszego zrozumienia (tak on wygląda (,) ).
3. A próbuję się popisać ktoś czyli NIKT :D.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Najwidoczniej sam nie wiesz jak przecinek wygląda bo musiałeś edytować tekst ale mniejsza z tym :) przecież każdy ma swój świat.Ciekawi mnie tylko jedna rzecz odnośnie tych fortów było by super jakbyś podał chociaż jeden świat na którym ludzie grają na dużym forcie i jest komplet z 2 stron bo jakbyś nie zauważył większość światów łoi na maluchach
 

DeletedUser

Gość
Gość
s1 powiadasz z tego co wiem to nie dawno również leżał z fortami może coś się poprawiło i walczą teraz na średniakach oraz małych ale nie zapominajmy o tym że sporo ludzi głównie migrowało jak nie tam to na s10. A na bf bardzo mało ale jakoś daje rade mimo to
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedna "Akcja" nie wróży zagłady świata, więc nie wiem po co ta panika.
Jedni chcą trzymać przy życiu swojego kochanego BFka jak długo się da, a inni mają wylane i by uciekli gdzieś indziej. Czy tak nie ma wszędzie? Wszystkim nie dogodzisz, jedynie większości.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Blackfoot nigdzie się nie przenosi a jagodziarze jak im nie pasuje niech grają gdzie indziej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta Apo juz mieli wszyscy dosc, wiec poszedl gdzies indziej truc d... i wyzywac sie na innych.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
ta Apo juz mieli wszyscy dosc, wiec poszedl gdzies indziej truc d... i wyzywac sie na innych.

Pod jakim nickiem grałeś na BF i w jakim mieście ( sojuszu ) ?

Co do Smoke to chyba najlepszy dowodzący na TW do tego skromny .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to juz bylo jakis czas temu, sojuszu nie pamietam nazwy, zreszta nazwy zianialy sie co chwile ale bylem w doc-ach, pozniej z apo, ale gosc byl porazka na skle swiatowa. przerost formy nad trescia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam Blackfootowicze :D Wracam po +/- 3 latach do gry i chciałbym się Was poradzić czy warto zaczynać od nowa na tym świecie. Są emocjonujące bitwy lub coś w tym stylu? Bo jak odchodziłem to była to masa fejków od -77-, Lisków i czegoś tam jeszcze, nie pamiętam już od kogo bo były 4 sojusze, ale w tych 2 byłem to coś pamiętam :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolego powiem tak,warto zacząć od nowa może nie ma tych "emocjonujących" bitewek bo są po jednej dziennie.Ale większość światów boryka się z tym samym problemem.
Dodam jeszcze że sporo osób odeszło z tw co jest w dużej mierze zasługa naszego kochanego suportu.
 
Do góry