Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30946

Gość
Gość
Przydała by się migracja jakaś bo ten świat powoli umiera
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolego nie wiem po co Ci migracja skoro aby kasę wymieniasz (nie grając na fortach ani się nie pojedynkując)
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
tak jestem pod handel, ale jak chciałem założyć miasto to nikt nie chciał bo nie szuka miasta albo już ma miasto
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak jestem pod handel, ale jak chciałem założyć miasto to nikt nie chciał bo nie szuka miasta albo już ma miasto

Tak to wystarczający argument żeby mówić o migracji,ludzie zastanówcie się chociaż przez chwile!To że jesteś zbieraczem czy handlarzyną nie ingerując w sprawy danego świata to twoja sprawa ale daj grać innym i nie psuj reputacji.
Dlaczego nikt z topki czy fortowców nie narzeka że chcą migracje? tylko właśnie jagodziarze.

Jestem zbieraczem na większości prócz bf'ka idąc waszym tropem myślenia to powinienem pisać wszędzie o migracje.Ale tego nie robię ponieważ nie gram tam wystarczająco aktywnie by ocenić czy świat naprawdę upada czy nie,to sprawa jedynie tych graczy co grają tam najdłużej.Koniec kropka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to wystarczający argument żeby mówić o migracji,ludzie zastanówcie się chociaż przez chwile!To że jesteś zbieraczem czy handlarzyną nie ingerując w sprawy danego świata to twoja sprawa ale daj grać innym i nie psuj reputacji.
Dlaczego nikt z topki czy fortowców nie narzeka że chcą migracje? tylko właśnie jagodziarze.

Jestem zbieraczem na większości prócz bf'ka idąc waszym tropem myślenia to powinienem pisać wszędzie o migracje.Ale tego nie robię ponieważ nie gram tam wystarczająco aktywnie by ocenić czy świat naprawdę upada czy nie,to sprawa jedynie tych graczy co grają tam najdłużej.Koniec kropka.

Zbieracze narzekają dlatego, że nie mają z kim wymieniać :p
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
I ja dorzucę swoje 3 grosze...

Co jak co, ale na Bfie nigdy nie mam problemu z wymianą kasy na inne światy :) tak samo z zarabianiem... Kombinowanie tylko i na siłę próbowanie ucieczki i wymuszenia migracji to jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za zgroza... aż trudno uwierzyć że west dużymi krokami zaczyna się totalnie sypać.
Siedzi się na niejednym świecie i wszędzie tak samo,cisza nikt nic nie gada (oprócz spamerów od wymian kasy) ludzie budują ten kościół wpadają i wypadają.Niektórzy "próbują" się pojedynkować a z fortami to już lepiej nie gadać.
Gdzie te ludzie się pytam co grali zawzięcie?! Szkoda bo west to jedyna gra w którą gram i spotykam się z fajną ekipą ale na dzień dzisiejszy można już powiedzieć że "spotykałem się".
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze że zaraz pokaże się wiesiek będzie na czym czas poświęcać
 
W związku z Migracją z serwera Blackfoot mimo,że nie ma jeszcze ankiety domyślam się,że będzie tam do wybrania Iro.Powiem tak,jeśli jesteście istotami rozumnymi i chcecie pograć na fajnym serwerze z jeszcze lepszymi ludźmi a nie bandą dzikich zwierząt to zapraszam na Iroqouis :) No chyba,że tęsknicie za ludźmi co mentalnie są w PRLu i czczą Stalina i Lenina to sojusz PP z Arizony zaprasza w swoje szeregi :)
 
W związku z Migracją z serwera Blackfoot mimo,że nie ma jeszcze ankiety domyślam się,że będzie tam do wybrania Iro.Powiem tak,jeśli jesteście istotami rozumnymi i chcecie pograć na fajnym serwerze z jeszcze lepszymi ludźmi a nie bandą dzikich zwierząt to zapraszam na Iroqouis :) No chyba,że tęsknicie za ludźmi co mentalnie są w PRLu i czczą Stalina i Lenina to sojusz PP z Arizony zaprasza w swoje szeregi :)
HALO WYPRASZAM SOBIE CHAMIE
 
W związku z Migracją z serwera Blackfoot mimo,że nie ma jeszcze ankiety domyślam się,że będzie tam do wybrania Iro.Powiem tak,jeśli jesteście istotami rozumnymi i chcecie pograć na fajnym serwerze z jeszcze lepszymi ludźmi a nie bandą dzikich zwierząt to zapraszam na Iroqouis :) No chyba,że tęsknicie za ludźmi co mentalnie są w PRLu i czczą Stalina i Lenina to sojusz PP z Arizony zaprasza w swoje szeregi :)
Ale Iroquois ma zgode z PP XD
 
Do góry