Sytuacja na świecie Cheyenne

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek DeletedUser20121
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20121

Gość
Gość
Tutaj duskutujemy co sie dzieje na świecie Cheyenne.

Może zaczne czy ja widze 1h czas pracy i regeneracja energi za bryłki??
 
właśnie chyba wyłączyli bo zdążyłem dać 1 30 zbierania tytoniu i chyba wprowadzają set nowicjusza i zwiększają czas pracy
 
ja nic nie widzę bo świat już został zamknięty i nie można go nawet wybrać podczas zakladania nowego konta : )
 
może ściąłem świat rejestrując się równo ze startem :)
 
robią restart bo źle świat ustawili zamiast starego stylu był świat w nowym stylu ::DD:
 
A nie powinien być nowy start z ekwipunkiem nowicjuszka i cerowaniem skarpet, a nie ten stary ze zbieraniem tytoniu?
 
Widzieliście już miasta zanim wyłączyli serwer? Bo chyba Boston było ale to tylko można w nim spać.
 
zawsze są 4 miasta do spania na nowych światach i zawsze we wschodniej części mapy
 
Z tego co pamiętam, to nigdy nie działała od razu po rozpoczęciu świata... Za jakiś czas się ustabilizuje i będzie ok... Teraz pewnie za dużo osób się rejestruje
 
ja dopiero 3 ale właśnie doczłapałem się do cerowania skarpet to zaraz nieco lv skoczy ::D:
 
Tobie się pokazał quest na set nowicjusza czy se jaja robisz?
 
AZ kiedy zaczęliście ja 11.42. I jestem na wschodzie druga kratka od góry akurat obok miata;)

Edit. Każdy ma prace cerowanie skarpetek, a prawdopodobnie quest na set nowicjusza zaczyna się gdy ukończysz quest wprowadzenie. Ja tam niedługo polowanie na indyki i będzie exp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam prawie 4 lvl i żadnego questa na nowicjusza nie dostałem.
 
no dokladnie, tylko mnie jedno dziwi, czemu ta praca - cerowanie - jest tylko na 4 minuty?.
 
Status
Zamknięty.
Powrót
Do góry